MUDr. Věra Dobiášová

Zubař Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Praktický zubní lékař
Masarykovo náměstí 157/8, Uherské Hradiště

Nikdy více.Dřív byla velice dobrá.Dnes nemá zájem léčit zuby,ale jen dávat můstky a korunky.Za to je více peněz.Opravdu nedoporučuji.

Doporučuji. Výborná zubní lékařka. Na rozdíl od ostatních si myslím, že je až velmi pečlivá. Při objednání člověk v čekárně strávím max. půl hodinky, nikdy ne více. V případě nenadálé události vás okamžitě ošetří. Sestřička výborná. Neměnila bych.Jsem ráda, že jsem našla tak dobrou zubní lékařku.

Podle mého názoru jsme jen lidi a nikdo se nezavděčí všem. Já osobně jsem s Paní Dobiášovou velmi spokojen jak jejím přístupem tak po odborné stránce,vždy poradila a vyšla mi vtříc. Doporučuji.

DOPORUČUJI. Výborná zubařka. Chodím k ní už léta a jsem nadmíru spokojená. Nikdy nebyl problém při ošetření akutního případu a to jich už dost bylo. Vždy mi vyšla vstříc. A to že má hodně pacientů a někdy se hold u ní trošku čeká, vypovídá zřejmě o tom, že o její služby zájem je. Čekala jsem max. hodinku. Arogantní není úrčitě, velmi vstřícná. Doporučuji.

Nedoporučuji! Nepozná zánět, nechá vás s tím chodit x dní a nejradši by vám vytrhla zub, kterému nic není!!! Tváří se přitom, jako kdybyste si to vymýšleli, zatímco vy už nevíte co dál!!! Navíc se nezdráhá před pacienty hovořit o kvalitě výplní, které vám dává do zubu! Např. ví, že některé vypadávají, ale stejně je do zubů bude dávat, protože prej stály moc peněz. To jsem slyšela a nevěřila vlastním uším!!! Takže zaplatíte a máte jistotu, že je to na "chvilku"... Moc povedení paní doktorka!

Nadřazenost, arogantnost, pacient neznamená nic. Zubařka snad dobrá, ale ten přístup. Nedoporučuji.

Velmi pečlivá zubařka s citlivým vztahem k pacientům. Doufám, že pan ex pacient je teď jinde spokojen, i když při jeho dramatizaci skutečných poměrů asi pochybuji, že se mu podaří kdy najít vyhovujícího ošetřujícího lékaře.

Jen pro silné nervy!.Čekací doby hrůza.Objednán jste na určitou hodinu a vždy čekáte další dvě,tři.Chladný přístup k pacientům.Práce ji přináší už asi utrpení.Je líná.Odborně ale špatná není.Má problém ošetřit i akutní bolestivý případ.Přestoupil jsem jinam,kde panuje lepší organizace a vlídný vstah.

Výborná a velmi pečlivá zubařka.Jsem velmi spokojená.