Ordinace TRN
Korunovační 32/125, Praha

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Nemáme smlouvu s VZP

Vynikající lékařka, nemohu si ji vynachválit a mohu jedině doporučit. Jako jediná se dívá na léčbu komplexně, snaží se léčit příčiny a ne jen následky, jako jsem se s tím setkala u jiných lékařů, kteří si se mnou nevěděli rady, nic se mnou pořádně nedělali a stále dokola mi předepisovali stejné léky, které mi nepomáhaly. Paní doktorka má neskutečný přehled a to i v jiných oborech, což u ní velmi oceňuji. Navíc má výborný, lidský přístup, naslouchá, vše vysvětlí a dostává se mi u ní vždy maximální péče. Jako jediná mi již mnohokrát pomohla. Pokud tedy někdo řeší dlouhodobé problémy, se kterými si jiní nevědí rady, tak mohu vřele doporučit. Paní doktorka opravdu pomůže. Nemohu opomenout zmínit i výbornou práci sestřičky, která je opravdu velmi šikovná. Nikdy jsem se s tak skvělým přístupem nesetkala.
Pavla

Velmi špatná zkušenost, velmi arogantní chování doktorky. Trpělivost mi ovšem došla dříve, než jsem se dostala přímo do ordinace, takže nemohu hodnotit její lékařské schopnosti. K dr. jsem šla objednána a byla jsem také první v ordinace. Přesto vzala dříve pána, který evidentně nebyl objednán a pak ještě pracovníka farmaceutické společnosti, který ji přinesl velký kalendář. Sestřička se mi pak po hodině a půl čekání omluvila, že na mě asi paní doktorka nebude mít čas, protože musí vyřešit telefonáty!!! Nikdy bych nevěřila, že se toto může stát.

Nejlepší lékařka, kterou jsem kdy poznal. Vřele doporučuji.
Jestli máte trvalé problémy, se kterými si nikdo dosud nevěděl rady, nebo problémy s imunitou, nemůžete najít nikoho lepšího. Má neskutečně široký záběr znalostí, přemýšlí jak vyléčit dlouhodobě a nikoliv jen odstranit momentální obtíže.
Navíc vše vysvětlí tak, že i laik porozumí, čeho se snaží v léčbě dosáhnout a na co je třeba dávat pozor.
Při akutních problémech v zahraničí jsem musel navštívit soukromou kliniku. Když jsem tamním lékařům popisoval léčbu paní doktorky, odpověděli, že mám výbornou léčbu a paní doktorka musí být opravdu na úrovni.
V českém zdravotnictví se přístup paní doktorky jen nevidí.

Jsem maximálně spokojen s paní doktorkou a jejím přístupem již dlouhých 8let. Neznám jiného tak schopného lékaře, navíc velmi vstřícná a příjemná. Předepisuje netradiční léky, ale musím přiznat, že po jejich aplikaci se mne i celé mojí rodině vždy podařilo eliminovat problémy, které jsme měli. Koho jsem k ní doporučil, jsou s paní doktorkou vždy velmi spokojeni. Tedy nezaznamenal jsem negativní názor. Jediný zádrhel je to, že nemá uzavřenou smlouvu s VZP, ale toto je dle mne minimální problém.

Moc děkujeme paní doktorko.

Kdo máš smlouvu s VZP, utřeš nos. Což je docela problém ve chvíli, kdy vás nechají dojít až do čekárny, a pak se vám omluví za fakt, že při telefonickém objednání zapomněli dodat, že smlouvu s VZP nemají...
Absolutní neserioznost - a předpokládám, že ve stejném duchu se ponese i léčba.
Nikdy bych tam nešel, ani v případě, že smlouvu s VZP někdy uzavřou.

Nemohu doporučit!Tato lékařka je velmi arogantní o profesionálním přístupu si můžete nechat jen zdát.Pacienti,kteří si u ní v ordinaci nevyzvedávají léky nejsou pro ni zajímavými.Změna v jejím chování nastane když jste dealer a jdete s igelitkou.......
Jestli moho poradit a máte možnost si zkontrolovat co si na vás paní doktroka účtuje na pojišťovnu udělejte to!!!!!!
Musím se také zmínit o přítomnosti jejího psa v čekárně,který samozřejmě volně chodí i do vyšetřovacích prostor.

Paní doktorka mi vždy věnovala dostatek času, opravdu hledala, kde je problém a také ho našla (praktická ani internista před ní to nedokázali). Možná je někdy náladová, ale já dodržovala její pokyny ohledně léčby, což se mi vyplatilo. Zprávu jsem pro všechny své lékaře dostala bez vyžádání. A že rozumí i jiným oborům není vůbec na škodu, jako první mi vysvětlila, jak si (ne)rozumí moje hormonální léky s dalšími léky. Výpis od pojišťovny jsem si zatím nenechala dělat, k tomu se nemohu vyjádřit.

Paní doktorka mi velmi pomohla,ve chvíli, kdy jiní tápali, sama jsem se k ní dostala na doporučení dvou lidí, kterým pomohla a pomáhá.Za léky od ní sice platím vyšší částky, ale k čemu by mi byli peníze, když bych se nemohla aktivně účastnit života a jen se ploužit.PS:ani v nemocnici někteří lékaři nenapíšou na požání zprávu pro jiného lékaře.

Je to velmi dobrá lékařka, která dokáže poradit a postarat se o pacienta .

Všem, kdo brečí nad nějakými přečerpanými limity u té či oné paní doktorky či pana doktora bych ráda řekla jednu věc : náš zdravotní systém je bohužel postavený tak hloupě, že žádný lékař v soukromém sektoru nemůže existovat, aniž by čerpal u svých pacientů nad limit, neboť zdravotní pojišťovny NEPROPLÁCEJÍ všechnu práci. Proto je nutné uchylovat se k různým způsobům, jak z pojišťoven dostat peníze jen na pouhý provoz kliniky. Vím to, protože sama v soukromém sektoru zdravotnictví pracuji. Uvědomte si laskavě, že za toto může systém a nikoli lékař !

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti a že na někoho působí arogantně ? Třeba měla někdy blbou náladu. Nemíváte blbou náladu a potom špatně nepůsobíte na lidi ? To bych se moc divila. A i kdyby byla - a to vím dobře, že není - copak člověk, kterému projde denně ordinací patnáct, dvacet lidí nemá být postižený nějakou deformací ?