Psychologická ordinace (mapa)

Předoperační vyšetření • od 700 kč +12 Více

Testy osobnosti • od 700 kč

Psychodiagnostika • od 700 kč

Relaxace a práce s tělem • 600 Kč

Jsem atestovaný psycholog a psychoterapeut s dlouholetou praxí v oboru. ( vzdělání viz www.vendulakolarova.cz ) Nabízím poradenské, psychoterapeutické...

• stres
  • emocionální krize
  • pracovní krize

Fotografie

Paní magistra je velmi příjemná žena,vyzkoušela jsem asi 3psychog.terapeuty,ale neměla jsem dobrý pocit.U paní magistry jsem se cítila dobře,vždy mi dokázala poradit,zajímá se o Vaše problémy,zajímáte ji Vy,nemáte pocit,že otravujete.Já jsem bohužel musela se sezením skončit,jsem samoživitelka,škoda že paní magistra nemá smlouvu s nějakou pojišťovnou,určitě bych nadále chodila,protože věřím,že tato paní by mi pomohla.Paní magistro moc Vám děkuji i za těch nekolik sezení,takových zlatých lidiček se vidí už málo.Markéta

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím jsem byl u paní psycholožky poprvé, ale musím uznat, že je velmi příjemná , chápavá, a je vidět že jí vaše problémy nejsou lhostejné. Také má zájem vám mile poradit, a nasměrovat k lepším zítřkům..Takže jsem měl z prvního sezení velice dobrý pocit. Jen je škoda že sezení nehradí pojišťovna. Přesto si myslím že 500,- zas není tolik oproti ostatním, kteří si za hodinu terapie říkají i přes tisíc korun..

Navštívila jsem další 3 psychology a vždy mi přišlo, že je tak úplně moje problémy nezajímají a moc mě neposlouchají.U paní Kolářové to je jiné. Cítím, že ona je opravdu dobrý člověk a že jí můžu věřit. Velice mi pomohla a stále pomáhá už něco přes rok. Po její návštěvě se vždy cítím dlouhodobě lépe.
Doporučuji všem, kteří si se svým životem nevědí rady. Také jsem myslela, že je vše ztraceno, ale ted už se na to dívám jinak, díky paní Kolářové. Děkuji za vše.

Rychlý, otevřený a empatický přístup paní magistry mi velmi pomohl zvládnout těžkou psychickou situaci a zátěž v rámci rodiny a to nejen mou, ale i mého muže, kterému se hned po porodu našeho prvního dítěte projevilo závažné psychické onemocnění. Bez její intervence, rozebrání situace, nezávislém pohledu a pomoci při hledání řešení, bychom nemohli jako rodina fungovat nadále. Velmi za to děkuji a návštěvu ordinace (z mé zkušenosti pravidelnou) mohu bez zaváhání doporučit.

Diagnostické vyšetření

Partnerská psychoterapie

Rodinná psychoterapie

Psychodiagnostika

Psychologická ordinace

Krizová intervence a individuální psychoterapie

Párová a rodinná psychoterapie

Hypnoterapie

Psychologická ordinace

Relaxace a práce s tělem

Emdr - terapie traumatu

700 Kč

700 Kč

Psychodiagnostika

Běžný termín

Návštěva z ZnamyLekar.cz

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    můj problém by se dal nazvat obyčejným, ale na moji povahu je strašně složitý a cítím se jak v bludišti. Poslední 2 měsíce trpím úzkostí. Prodělal jsem spousty drobných a větších problémů a dohromady na mě působí jako kovadlina. Mám spousty aktivit, které miluji, ale zároveň mě nebaví a cítím, ze mě nic nedokáže dostat z postele. Jen ležím a koukám do stropu. Poslední dobou přemýšlím o smrti jako o denním chlebu a jen má zbabělost mě od toho odrazuje. Chtěl bych se Vás zeptat jestli má smysl se u Vás objednat a řešit můj problém nebo to je jen chvilkové "zatmění". Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den. Pravděpodobně se jedná o úzkostně depresivní stavy, V některých situacích se psychika do několika týdnů vlastními vyrovnávacími strategiemi začne lepšit. Pokud po 1-2 měsících necítíte zlepšování je vhodné vyhledat psychoterapeutickou péči, pokud by nestačila ani psychoterapeutická péče je vhodné zvažovat konzultaci s lékařem.

Mgr. Vendula Kolářová

Dobrý den,
    ano hypnózu je možné využít jako podpůrný prostředek při odvykání kouření. Ale jedná se spíše o podpůrný prostředek, nikoliv zázračnou metodu, která vše vyřeší za klienta. Zásadní je motivace, rozhodnutí s kouřením přestat Souběžně s hypnózou obvykle doporučuji spolupráci s poradnou pro odvykání kouření.

Mgr. Vendula Kolářová

• stres