Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Odborný ženský lékař
Bráfova 50, Třebíč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Nemocnice Třebíč
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

73 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: Nemocnice Třebíč Jiný

Pan doktor ukončil můj velice zdlouhavý porod. Nebo lépe řečeno porod zrychlil a vůbec rozhodl, co a jak. Seznámil mě s fakty a dal mi na výběr. Co asi hodně pacientek úplně nedává je jeho velice osobitý "humor". Mezi stahy se to špatně poslouchá. Nicméně nejdůležitější je pro mě výsledek a fakt, že lékař evidentně ví, co dělá a mohu mu důvěřovat. Jinak byl příjemný, chápavý a jak řekl, tak se taky stalo.

M
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Třebíč přirozený porod

Moc Panu doktorovi děkuji a jsem ráda že zrovna on byl u zrození mého synka. Během chvilky byl prcek na světě

P
Ověřený profil
Umístění: Odborný ženský lékař péče o těhotné

Pan doktor je odborník na svém místě. Na těhotenskou poradnu a doufala jsem, že i na porod (což nakonec nevyšlo, tehdy byl ještě primář a musel k rizikovému císaři) jsem k němu jezdila z Prahy.


Ověřený profil

Pan doktor je opravdu skvělý lekar, velice mily, vtipny, pozorný a hodny. Kdybych mohla, tak bych už nikdy k žádnému jinému nešla. Velice doporucuji.


K
Ověřený profil

pan primář je na svém místě správně! byl mi u porodu a nemohu si stěžovat, i šití dělal co nejlépe uměl! Snaží se každému vyhovět, je šikovný a pozorný! a to že vtipkuje, alespoň není nudný a netváří se jako muchy sežerte si mě! dokáže povzbudit!


V
Ověřený profil

Dobrý den,
k panu doktorovi chodím dobrých 26let. Za celou tu dobu nemohu proti němu, ani sestřičce říct nic záporného. Jeho přístup ke mě, (jako pacientce se kterou měl dost velkých a závažných zdravotních problémů) byl vždy na profesionální úrovni. Jeho humor mi nevadí, používám ten samý. Důležité je, že kdykoli je mi špatně, mohu se na něj kdykoli obrátit a on mi pomůže. Mohu PANA primáře všem bojácným jenom doporučit.


J
Ověřený profil

Pan primář je opravdu PAN s velkým P.Díky němu se mi narodil v únoru zdravý syn.Celý den za mnou chodil a nakonec k ránu přišel,že mě nebude trápit vyvoláváním a těhotenství zakončí sekcí,která nakonec byla nutná i díky mému diabetu.
Moc moc děkuji.


M
Ověřený profil

Nikdy nebudu moci dost poděkovat panu Žižlavskému za své děti.Díky němu skončilo naše sedmileté trápení provázené potraty a narodila se nám krásná dcera i bez zkumavky.Možná i díky svému humoru,ve kterém bere vše s lehkostí jsem přestala mít strach "co zas bude"i já.K dceři se nám narodil i chlapečekKaždý má právo na názor a ten můj je víc než pozitivní......díky Vám pane doktore jsme už víc než dvanáct let moc šťastní.Přeji Vám moc spokojených pacientek.


S
Ověřený profil

nadmíru spokojená.
kontroly probíhají v pořádku
porod taktez probihal v ramci moznosti s me strany ale pan primar zizlavsky byl neuveritelne peclivi,mel prisluzbu a nemusel byt v nmocnici ale ponevac jsem jeho pacientka chtel si me odrodit sam..
a jsem za to stastna.. chytit u porodu BARTLA radeji se zbalim a budu rodit doma..
celkove zhrnuti k primari.. NADMIRU SPOKOJENA!!!!


T
Ověřený profil

S panem Žížlavským nemám vůbec dobré zkušenosti. Spíše než normální léčba je to léčba šokem. Když mi v 15 letech dělal ultrazvuk a oznámil mi, že jsem těhotná, nevěděla jsem jestli si dělá srandu. Přemýšlel, jestli mi má ještě vzít krev. Tak mi vzal krev a za dva dny jsem jela do nemocnice na nějakou injekci. Těhotná jsem samozřejmě nebyla. Další návštěvy tohoto doktora, další arogantní řeči, prostě hrozné chování k pacientkám. Další minus je sestřička, která je stejně protivná jako on. Čekat jen na recept 3 hodiny? Hodně dobré...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu