Umístění: Sanatorium Sanus Jiný

Jako kolovrátek mi opakoval jen jeho názor a moje důvody a argumenty ho vůbec nezajímaly, choval se ke mně jako k dítěti..

Byla jsem zoufalá od jiného gynekologa, chtěla jsem, aby mi někdo pomohl od velmi silného krvácení, ale vsadila jsem na špatného doktora. Pan doktor se mnou byl hotový raz dva a pomoci jsem se nedočkala. Připadala jsem si, že si vymýšlím. Pomohl mi až jiný doktor, na kterého nedám dopustit.

Navstevuji pana doktora jiz necely rok, jsem s nim velice spokojena. Nesetkala jsem se nikdy s čímkoli negativním. Vždy mi vse vysvetlil a pokud jsem si s necim nebyla jista doma, vzdy byl vstricny i po telefonu. Vedel si rady se všemi mymi zdravotnimi problemy a nyni jsem tehulka. Doporučuji všem a zároveň velice děkuji.

Chodím k němu pár let a vždy mi přišel fajn,až do té doby než jsem začala být těhotná. Pokaždé říká to samé,máte krásné,zdravé dítě..Nebojte se,vy porodíte dobře,jste vysoká a přenášet nebudete. Když se ho zeptám na překotný porod,na hamiltonův hmat,vždy řekne to samé,nebojte,vy porodíte dobře. Žádný názory nic.Když jsem zvracela,ale opravdu několikrát denně a několik týdnů,tak jen řekne,jste těhotná,to je normální. Ke všemu má hrozně spontánní a velmi klidný přístup:( Nejvíc mě dostalo,sestra na monitoru vidí kontrakce,Šilhán tvrdí,že žádné nejsou. Čípek je jednou dlouhý 32 mm a pár dní před porodem 40 mm??Co to je za blbost?? Nezažila jsem těhotnou,které by řekl,že je otevřená či že miminko je už připravené.Podle mě tomu vůbec nerozumí,budu hledat jiného...

Mám ty nejlepší zkušenosti:)

K panu MUDr. Václavu Šilhánovi docházím na pravidelné prohlídky asi 16 roků. Mimo jiné mě i operoval. Je to nejlepší gynekolog za můj dosavadní život. Vždy jsem se ho mohla bez uzardění na cokoliv zeptat, vždy mi vše vysvětlil, poradil. Je důsledný, pečlivý a velmi hodný, jeho odborné znalosti včetně operací a léčby hodnotím hodně vysoko! Nechci již nikdy žádného jiného gynekologa! Je to vlastně první gynekolog, ke kterému mám plnou důvěru a to jsem již penzistka. Dana Svobodová

Je to doktor s obrovským záběrem, musí se soustředit na dění na klinice, operovat a pak se ještě zvlášť věnovat každé klientce při běžné ambulanci. Chodím k němu již více než 15 let, vděčím mu za dvě krásné zdravé děti a přestože to mám do HK zhruba 45 minut jízdy autem, o žádné změně zatím neuvažuji. Souhlasím, že na nějaké velké debaty v ordinaci čas není. Většinou se vyplatí něco si nejdříve nastudovat a pak pokládat už jen konkrétní otázky k věci. Během 2. těhotenství jsem měla připraveno a nastudováno z knížek a internetu a byla jsem myslím si připravená. Veškerá doporučená, dobrovolná i nadstandartní vyšetření jsem s ním potom už jen konzultovala, ale určitě jsem nečekala na to až mně něco řekne nebo někam pošle. Takový přístup se už asi nedá praktikovat u žádného lékaře. Ještě bych chtěla poznamenat, že každý invazivní zákrok se mnou dopodrobna konzultoval a v případě amniocentézy i sám osobně provedl, a to vše jenom proto, že věděl jak obrovský strach mám z případných následků. Vážím si ho pro jeho lidský a profesní přístup a také proto, že vám dá pocit jedinečnosti. Mohu jen vřele doporučit.

Mohu doporučit!

X

Pan doktor je neosobní, nezabývá se konkrétně pacientkou, vše zlehčuje, stejně jako klinika SANUS, i přes moderní přístroje nedokážou rozpoznat VSV u novorozence, zřejmě je neumí používat, tento lajdácký přístup jak pana doktora, tak i kliniky SANUS, mě, mému příteli a našemu synovi zničil život. Pokud chtějí mít budoucí maminky jistotu, rozhodně ne klinika SANUS a rozhodně ne pan doktor Šilhan a pan doktor Štěpán ml.

K panu doktorovi jsem se dostala jen náhodou, byl mi hozen jako náhražka, a přesně tak na mě působil byla jsem u něj dvakrát a vždy mě odbyl, tvrdil že je vše v normě, což nakonec nebylo, naúčtoval mi neoprávněně poplatek za vyšetření a pomém upozornění mi jen řekl že už to tak vykázal, že on to ak svým pacientkám vykazuje. Zapoměl mi předepsat léky, naprosto zbytečně mě poslal na krev, přišel pozdě a díky tomu jsem musela platit i odběr u r.Štěpána semi to nestalo dva roky, jeví se mi jako neschopný, stejně tak i mému manželovi. Doufám, že už se s ním nesetkám.