Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme péče v oblastech asistované reprodukce, plastické chirurgie, gynekologie a urologie.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MUDr. Dimitrios Stavropoulos Jiný

Pan doktor Dimitrios Stavropoulos je skvělý, moc sympatický. Podstoupila jsem modelaci prsou a ani jsem nečekala tak perfektní výsledek. Je moc starostlivý, ochotný, empatický prostě nejlepší.Moc děkuji za krásné prsa.

MUDr. Michal Hošek Jiný

U p. doktora Hoška jsem byla v říjnu 2023 na zmenšení a modelaci prsou + liposukce boků. Pan doktor byl po celou dobu velmi empatický, lidský, velký profesionál a perfekcionista. Moje operace nebyla lehká. Měla jsem velkou asymetrii a prsa s jiným "základem". Výsledek je velmi uspokojivý, jizvy téměř nejsou vidět (a to jsem cca 2 měsíce po zákroku). Jeho pečlivý a lidský přístup je opravdu ojedinělý. Měla jsem ze zákroku velké obavy a jsem šťastná, že jsem operaci podstoupila a zvolila právě pana MUDr. Hoška. Doslova mi změnil život, velmi si ho vážím. Určitě ho vřele doporučuji.

Václav Šilhan Jiný

Jako kolovrátek mi opakoval jen jeho názor a moje důvody a argumenty ho vůbec nezajímaly, choval se ke mně jako k dítěti..

MUDr. Dimitrios Stavropoulos Jiný

Pan doktor Dimitrios Stavropoulos je sympatický a skvělý.. podstoupila jsem augumentaci prsou a i labioplastiku. Můžu vřele doporučit jsem velice spokojená s jeho prací. O pacientky se stará, kdykoli mu můžete zavolat s čímkoli poradí, pomůže a vše vysvětlí. Ještě jednou moc děkuji a rozhodně doporučuji

MUDr. Petr Hoško Jiný

K panu doktorovy chodím již dlouho a mohu jenom a jenom chválit. Zkušený a velmi svědomitý ! Jenom samé plus.

MUDr. Dimitrios Stavropoulos Jiný

Mohu jen doporučit. Ani jsem nedoufala, že ještě v dnešní době někdo takový, jako je pan doktor existuje a přece.

Kontakt

Labská kotlina I/1220, Hradec Králové 500 02 Zobrazit v Goole Maps