Zobrazit lékaře

Poskytujeme péče v oblastech asistované reprodukce, plastické chirurgie, gynekologie a urologie. Více

Sanatorium Sanus

Labská kotlina I/1220

500 02 , Hradec Králové , královéhradecký

• Ludevít Pintér

Plastický Chirurg, MUDr.

• A

Zdravím, chystám se na zvětšení prsou v květnu. Chci se optat, zda vadí když beru antikoncepci a mám mít max 10 dní starý výsledky, počítá se to od vyšetření nebo od těch výsledků. Poraďte kdo to má za sebou . Děkuju A

• Velmi schopný,umí pohovořit o problému,vysvětlit zákrok.Výborný výsledek.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Šárka Novotná

Gynekolog,

• L

Poté, co moje gynekoložka zanedbala, co mohla a my se rok a půl vlastně zbytečně snažili o dítě, jsem přišla k paní doktorce a nestačila jsem se divit - během prvního měsíce mi pomohla je správnému cyklu a za další necelé tři měsíce jsem byla těhotná! Paní doktorka je milá, empatická a vždy mě svým klidným přístupem uklidnila. Nikdy jsem se nesetkala s lepším přístupem, a že jsem si užila dost doktorů...

• Byla jsem u paní doktorky pouze dvakrát a stačilo mi to. Méně profesionálního lékaře jsem snad nezažila, cítila jsem se u ní velmi nepříjemně. Nejsem odborník a gynekologii a vadilo mi, že na dotazy většinou reagovala podrážděně bez snahy mi cokoliv vysvětlit.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jiří Štěpán

Gynekolog, MUDr.

• M

Velice dobrý doktor, kterého lze jen doporučit! Situace ohledně lékařů se specializací gynekologie je v Hradci Králové tragická, ale pan dr. Štěpán st. to naštěstí zachraňuje. Udělá potřebná vyšetření, vše ochotně vysvětluje, odpovídá na dotazi, je pečlivý a hlídá i na první pohled "maličkosti", ze kterých by mohl vzniknout problém a které by většina jiných gynekologů ignorovala.

• P

Také jsem měla tu čest s MUDr. Štěpánem ml. Můžu říct, že takový přístup se jen tak nevidí. Milý, usměvavý, laskavý člověk a profesionál na svém místě ! Vše mi vysvětlil, na ultrazvuku vše ukázal a nebylo to žádné "honem honem", jak bývá ve zvyku. K němu do ordinace se budu vždy ráda vracet.

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Jan Hiblbauer ml.

Urolog, Endokrinolog, Sexuolog, MUDr.

• O

Dobry den, chtel bych panu doktorovi podekovat. Vysetreni bez prechoziho doporuceni a diagnozu vysvetlil jasne i laikovi. S prehledem a lidskym pristupem. Chvalim a doporucuji. S pozdravem Ondrej M.

• Petr Hoško

Urolog, MUDr.

• V

Chodím k panu doktorovi dlouhé roky. Vždy je ke mně vstřícný. Zná moje vyřešené zdravotní problémy od jiných odborníků. Jsem spokojen s jeho pravidelnými kontrolami. Tentokrát mi ve čtvrtek 23.10.2014 provedl cystoskopii močového měchýře. Objevila se mi v moči krev. Zásah byl bezbolestný. Výsledek pro mě potěšitelný. Jsem v pořádku. Další pravidelné vyšetření mám u něho v březnu příštího roku. Vážím si ho, jsem s ním spokojení a důvěřuji mu.

• P

K panu doktorovi chodím pravidelně na preventivní kontroly.Je velice svědomitý a dle mého názoru perfektní odborník.Nedám na něj dopustit a všem vřele doporučuji jeho péči.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Miloš Dejmek

Gynekolog, MUDr.

• M

Pan doktor nám toho moc neřekl, byla jsem u něj na velkém ultrazvuku, kdy se mělo miminku změřit všechno možné a spočítat prstíky atd. Změřil jenom 2 části tělíčka (asi to stačí), ale nikde ve zprávě není napsáno, kolik tedy naměřil a jak je miminko velké a kolik váží. Pan doktor mě ani nenechal domluvit, že mám doporučení od lékařky o patro níže, a že by se měl zaměřit na znaky downova syndromu, jen mě v půlce věty přerušil a řekl, hm ty papíry nepotřebuju, hlavně si nechte kabelku na chodbě a zujte se. Pak mi řekl, že TO má furt ruce před obličejem a že nic nevidí. Když sem se zeptala jestli mi vytiskne nějakou fotku tak mi řekl, že žádnou neudělal a jestli je to potřeba když TO není stejně moc vidět, nakonec tedy obrázek vytiskl, ale očividně s velkou nechutí. Chápu, že pracovat s lidma je někdy otravný a né vždy má člověk chuť si s někým sáhodlouze povídat, ale když volil dráhu lékaře tak s tím musel počítat. Jsem z jeho přístupu nepříjemně překvapená, lékař u kterého jsme byli na ultrazvuku dříve, také v Sanusu, byl mnohem vstřícnější a mnohem příjemněji vystupoval a vše nám vysvětlil.

• Strasny doktor, byla jsem u nej dvakrat jen protoze moje doktorka mela dovolenou a on zastupoval, zensky bral jako na bezicim pasu, za 5 minut jsem byla venku. Podruhe, co jsem u nej byla, sem si mu stezovala, ze se s manzelem snazime o dite uz rok a nedari se, na to mi odpovedel: no ASI by jste tedy meli uz jit na kontrolu neplodnosti, vas manzel by ASI mel jit na spermiogram... Ale ze by mi nabidnul nebo rovnou napsal zadanku na vysetreni do CAR, nic takoveho.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Dimitrios Stavropoulos

Plastický Chirurg, MUDr.

• Výborný doktor. Má vynikající přístup k pacientům, vše vysvětlil, je přívětivý a ochotný. Hodně mi pomohl.

• Byla jsem u pana doktora na plastice horních víček. Pan doktor je prostě úžasný. Se vším pomůže, ochotně poradí. Je velmi milý a přátelský. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Václav Šilhan

Gynekolog,

• J

Byla jsem zoufalá od jiného gynekologa, chtěla jsem, aby mi někdo pomohl od velmi silného krvácení, ale vsadila jsem na špatného doktora. Pan doktor se mnou byl hotový raz dva a pomoci jsem se nedočkala. Připadala jsem si, že si vymýšlím. Pomohl mi až jiný doktor, na kterého nedám dopustit.

• Navstevuji pana doktora jiz necely rok, jsem s nim velice spokojena. Nesetkala jsem se nikdy s čímkoli negativním. Vždy mi vse vysvetlil a pokud jsem si s necim nebyla jista doma, vzdy byl vstricny i po telefonu. Vedel si rady se všemi mymi zdravotnimi problemy a nyni jsem tehulka. Doporučuji všem a zároveň velice děkuji.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře