Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Predevším díky panu doktoru Pechovi jsem tady jiz 13 let. Děkuji pane Doktoře! Hodně zdrávi a uspěchu. Natalya Makarenko

Nejůžasnější doktor a člověk, kterého jsem kdy potkala !!!!!!!! Děkuji za vše pane DOKTORE !!! Monika Faltová z Ústí nad Labem

Milý pane doktore,je to 11 let,co jste mi sdělil hroznou diagnozu. Léčil jste mě,operoval a vše dobře dopadlo. Díky vám. Moc mi pomohl mammahelp. A já letos v květnu uvítám šesté vnouče. Bude to holčička,Ditunka.Chci vám poděkovat,za vše,co jste pro mne udělal.Děkuji i paní dokrorce Koževnikovové,kam chodím na kontroly. Děkuji.

Velice profesionální a doktorský!
Loni operoval mou20letou dceru a nemohu si stěžovat!!!
Ano asi se divíte už i 20 dívka měla nádor v prsu!
Pro nás ohromný šok ale ze strany lékaře podán1000%Výkon !
Při kontrolách Mammahelpu vždy ochota a krásný lidský až otcovský přístup!
Děkuji že i mě jako matce je vždy povolen přístup a konzultace a podání vlídného slova!
Děkuji pane doktore!!!za dceru!
A jestli se někomu nelíbí že pan dr.nechodí v bílém plášti?tak mě to nevadí spíš mi návštěva v ordinaci připadne taková rodinnější a né tak formální jak v nemocnici...!
Děkuji mám opravdu dobré 100% hodnocení na onoho lékaře!

Můj dojem z pana doktora pozitivní není. Před ani po operaci mě dostatečně neinformoval a nemá citlivý ani individuální přístup k pacientům. Spíš jsem u něj měla pocit, že sedím v ředitelně a nesmím se na nic vyptávat a zbytečně zdržovat. Stejně tak dlouhé čekací doby a pooperační zprávy plné překlepů v každém druhém slově??? Tomu neříkám kapacita. I když tady o něm čtu samou chválu nevím, úplatky nenosím. :-(

Pan primář vymyslel metodu, kterou na mě aplikoval. Jsem ráda, že jsem měla to štěstí se k němu dostat a podstoupit´operaci. Patří mu můj dík a obdiv. Škoda, že takových lékařů je moc málo.

Sylva Špačková

Pan primař mne operoval před 8 lety, nikdy jsem nelitovala toho, že jsem se rozhodla pro něj. Zdání klame, pan primař je velice příjemný člověk a výborný operatér - díky Vám pane doktore!

Velice děkuji panu primáři za to, že si provedl operaci s výbornými výsledky, nad kterou ostatní mávli jen rukou. Je to velice milý člověk, který přesně ví, co žena v okamžiku, kdy se dozví o své diagnoze, cítí a jak jí je. Opravdu výborný onkolog, operatér. Také děkuji celému jeho týmu a diagnostice především prim. Mudr.Skovajsové. Jsem velice ráda, že jsem narazila na takové odborníky, velice jim děkuji a budu vděčná celý život.

Úžasný a nejlepší lékař.....Ještě teď stále bojuji s touto nemocí ,ale pan doktor mi při každé návštěvě dokáže dodat chuť do života a stále víc bojovat..Jsem ráda .že jsem se dostala do těchto ZLATÝCH RUKOU a děkuji mu za operaci a péči s tím spojenou.Má také nejúžasnější sestřičky a doktorky ...Za jeho péči mockrát děkuji

Králová Iveta 27let Praha

Velmi profesionální, zkušený onkolog a operatér.