Praktický zubní lékař
Litohlavská 51/III, Rokycany

Jako lékař rozhodně zkušený profesionál, chodí k němu moje tříletá dcera. Když si odmyslím jeho lehce arogantní přístup, není co vytknout. Ovšem vzhledem k dceři si ten přístup dokážu odmyslet stěží. Postupy vysvětlí, když ošetřoval kaz, ani to nebolelo. Po každé kontrole říkám, že příště jde s dcerou manžel....

Pan doktor je uznávaný stomatolog i jako zubní chirurg. Péče skvělá, vybavení nejmodernější. Nemohu si na něho vůbec ztěžovat. Je pravda, že někdy má své dny ...., ale pokud jdete na něho s humorem, vždy se přidá. Nesnáší nafoukané lidi - možná proto ty některé kritiky. Ale za to si mohou někteří pacienti sami. Velice si váží lidí, kteří nepodceňují hygienu zubů a používají mezizubní kartáčky a chodí na pravidelné prohlídky. Celá naše rozvětvená rodina k němu chodíme a nyní už i naše malá vnučka, které jsou 4 roky. I s dětmi to velmi dobře umí.
Všem doporučuji.

Jsem s ním velice spokojená. Je pečlivý, nic nezanedbá, pracuje profesionálně a kvalitně. Možná na někoho může působit arogantně, protože pokud zvolí určitý způsob ošetření, nerad o tom diskutuje, ale vzhledem ke zkušenostem, které s ním mám, ho mohu jen a jen doporučit. Dává důraz na pravidelné prohlídky. Ordinace je moderní, hezká, stejně jako čekárna.

Profesionální přístup k pacientům, ač nejsem jeho pacient , přesto i ve volném čase byl ochoten mi poskytnout lékařskou pomoc. Uvažuji , že ho zvolím za svého zubního lékaře.

Nikdy jsem si nemohla stěžovat na odvedenou práci.Je to profík,který ví o čem mluví a co dělá.Sice je někdy nepříjemný,ale kdo má vždy stoprocentní dobrou náladu?Sama pracuju ve zdravotnictví a vím jak dokážou být někteří lidě sprostí.Já k němu chodim od mala a za žádnou cenu bych neměnila.Jen se hrozím toho až jednou přestane ordinovat,protože nevím kde v Rokycanech a okolí seženu adekvátní náhradu.

ordinace s vysokou kvalitou péče, profesionální vystupování lékaře i sestry, přijemné prostředí, jsem velmi spokojen