Adresa

Litohlavská 51/III, Rokycany
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

I
Ověřeny pacient

Jako lékař rozhodně zkušený profesionál, chodí k němu moje tříletá dcera. Když si odmyslím jeho lehce arogantní přístup, není co vytknout. Ovšem vzhledem k dceři si ten přístup dokážu odmyslet stěží. Postupy vysvětlí, když ošetřoval kaz, ani to nebolelo. Po každé kontrole říkám, že příště jde s dcerou manžel....


H
Ověřeny pacient

Pan doktor je uznávaný stomatolog i jako zubní chirurg. Péče skvělá, vybavení nejmodernější. Nemohu si na něho vůbec ztěžovat. Je pravda, že někdy má své dny ...., ale pokud jdete na něho s humorem, vždy se přidá. Nesnáší nafoukané lidi - možná proto ty některé kritiky. Ale za to si mohou někteří pacienti sami. Velice si váží lidí, kteří nepodceňují hygienu zubů a používají mezizubní kartáčky a chodí na pravidelné prohlídky. Celá naše rozvětvená rodina k němu chodíme a nyní už i naše malá vnučka, které jsou 4 roky. I s dětmi to velmi dobře umí.
Všem doporučuji.


Jsem s ním velice spokojená. Je pečlivý, nic nezanedbá, pracuje profesionálně a kvalitně. Možná na někoho může působit arogantně, protože pokud zvolí určitý způsob ošetření, nerad o tom diskutuje, ale vzhledem ke zkušenostem, které s ním mám, ho mohu jen a jen doporučit. Dává důraz na pravidelné prohlídky. Ordinace je moderní, hezká, stejně jako čekárna.


M

Profesionální přístup k pacientům, ač nejsem jeho pacient , přesto i ve volném čase byl ochoten mi poskytnout lékařskou pomoc. Uvažuji , že ho zvolím za svého zubního lékaře.


M

Nikdy jsem si nemohla stěžovat na odvedenou práci.Je to profík,který ví o čem mluví a co dělá.Sice je někdy nepříjemný,ale kdo má vždy stoprocentní dobrou náladu?Sama pracuju ve zdravotnictví a vím jak dokážou být někteří lidě sprostí.Já k němu chodim od mala a za žádnou cenu bych neměnila.Jen se hrozím toho až jednou přestane ordinovat,protože nevím kde v Rokycanech a okolí seženu adekvátní náhradu.


V

ordinace s vysokou kvalitou péče, profesionální vystupování lékaře i sestry, přijemné prostředí, jsem velmi spokojen


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti