Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Vynikající lékař a odborník. Oceňuji jeho vstřícný, otevřený a hlavně lidský přístup k nám - pacientům. Dokáže vhodným slovem vysvětlit pacientovi jeho zdravotní stav, uklidnit ho a povzbudit. Kéž by takových lékařů bylo víc...
Moje hodnocení : 5 hvězdiček

Tak jak už je to tu psané, skvělý doktor a příjemný člověk, vzor pro jiné. Můžu je doporučit.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jícnové echo

Úžasný a milý pan doktor s pozitivním přístupem, poskytující informace o průběhu vyšetření a zdravotním stavu pacienta, takových lékařů by mělo být víc. Chválím i hezký přístup zdravotních sestřiček ve FN Ostrava.

Umístění: jiné místo pooperační kontrola

Opravdu vynikající lékař! Velmi ochotný, poskytující přesné a komplexní informace o vyšetření a zdravotním stavu.

Jaromír Smrček

Umístění: jiné místo Bušení srdce v těhotenství

Úžasný pan doktor, takový přístup a pozitivní slova by mohl mít každý. Pečlivě se na vše zeptal, poradil dokonce ohledně výsledků z chirurgie, usměvavý, vtipný a skvělý odborník. Pokud bych šla znovu na kardiologii, tak jedině k němu.

Za me take 1***. Moc mily pan doktor. Opravdu takovy pristup k pacientum by mel mit kazdy lekar. Uklidnil me a vse poradne vysvetlil.

Znám hodně dobrých lékařu, ale s tak skvělým a pozitivním přístupem jsem se ještę nesetkala. Měla jsem pocit jako bych se bavila s někým koho znám celý život. Za mě 1****