Adresa

Ostromečská 1383/14, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
8 názorů

Z
Ověřeny pacient

Tento pan doktor mně velmi pomohl. Po letech jsem se na něj obrátila o radu a opět byl moc ochotný a pomohl radou a pochopením. Moc děkuji.


P
Ověřeny pacient

Od dob, kdy jsem byla pacientkou tohoto skvělého lékaře, chátrám. Moc prosím o info, kde ordinuje.


R
Ověřeny pacient

Dr. Pocha hodnotím s velkou rezervou kladně. Dojem kazí to, že někdy ostentativně volí až arogantní jednání či obhroublý “humor”. Musím ale uznat, že jednak jsem po této stránce zažil i horší lékaře a jednak na mě opravdu dělá dojem odborníka; navíc byl ochoten poradit a pomoci i nad rámec svých povinností.


Dloholety pacient, naprosta duvera, pomohl maximalne.


Ověřeny pacient

Naprosto otřesné jednání, po odříkání nic neříkajících dat krevních výsledků nebyl schopný udělat závěr,rádoby vtipálek, po žádosti o vydání zprávy řekl, že na její psaní nemá čas a že mam přijít za 4 měsíce na kontrolu a že tam mi jí možná napíše.Okamžitě jsem změnil lékaře

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

16.11.2009 jsem se v imunologické ordinaci opět setkala s MUDr. T. Pochem. Bylo to nádherné setkání po více než dvouleté přestávce. Vrátil se k mé původní (dlouhodobě prověřené)léčbě, kterou mi jeho nástupkyně změnila. Těším se na další setkání v lednu 2010.


Ověřeny pacient

jeden z nejlepších, které znám. Možná i ten nejlepší.Je mi líto, že již ambulantně neordinuje. Chybí


K
Ověřeny pacient

S MUDr. Tomášem Pochem jsem se poprvé setkala v roce 1989 a byla jsem jeho pacientkou až do jeho odchodu z imunologické ambulance na Karlově náměstí.
Pro mne byl Dr. Poch nejen výborný lékař, odborník, ale především člověk s velkým "Č", který měl pro pacienty pochopení, dokázal povzbudit, přidat optimismus... Byl pro mne i tzv. rodinným lékařem, neboť převzal do své péče i mé dvě dcery, když přestaly navštěvovat dětskou imunologii a alergologii Na Homolce.
Za celou dobu jeho péče o naší rodinu mu patří nesmírné díky a doufám, že budu mít ještě někdy možnost mu poděkovat osobně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti