Odborný lékař neurochirurgie
Na Hradbách 4, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Nejsem neurolog !!! Jsem neuropchirurg a zabývám se chirurgickou léčbou nervového systému a páteře.

Po titan cage v r. 2001, život na epiduralech do r. 2009. Celkem do R. 2009 60 epiduralnich obstriku, abych mohla trošku žít bez opiatu. Po "skvělém" výkonu Dr. Palecka, mě zachránil tym skutecnych spondylochirurgu v Motole, skvělou stabilizaci. Po jejich operaci jsem po 9 letech invalidního důchodu nastoupila do prace. Pokud lidé chvali Vaši práci-tak chvála Bohu, že jste se naučil operovat.

Umístění: Odborný lékař neurochirurgie

Vynikající neurochirurg a především citlivý a skromný člověk.Po operaci krční páteře jsem opustila nemocnici za 2 dny.Bez bolesti a dalších komplikací.Bez jizvy....no jako by snad ani k ničemu nedošlo.
Stále se držím názoru,že takový člověk by si zasloužil státní vyznamenání za perfektně odvedenou práci a hlavně za pomoc lidem..

Začátkem tohoto roku 2017 , jeho zákroky v oblasti mozku pomohly k tomu aby se můj bratr dostal s velmi vážně poškozeným mozkem po mrtvici , do vynikajícího stavu :-) (který někteří přirovnávají k zázraku a já se připojuji) . Pana Doktora jsem nikdy neviděl a asi se ani nebudu pokoušet ho kontaktovat . Tak bych mu chtěl aspoň touto cestou poděkovat jménem celé naší rodiny .

Děkuji , Klokner Jan

Pan primář Tomáš Paleček se mnou prošel ty nejtěžší chvíle mého života,operoval mi dvakrát hlavu a jeho profesionální,přátelský,lidský přístup mi velice pomohl zvládnout a postavit se všemu těžkému,co mě čekalo.Jsem strašně ráda,že jsem v péči takového úžasného člověka a NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE NEUROCHIRURGIE......určitě doporučuji,pokud Vás taky v životě potká něco těžkého,co Vám změní nejen pohled na život.Opravdu jsem štastná,že mě má "pod svými křídly" a moc děkuji jemu i jeho týmu,za vynikající práci a že tady je vždy,a ochotně pomůže......poradí,povzbudí.Mám v něm plnou důvěru.Moc děkuji.Lucie Baránková

Neznám lepšího. Všichni mě odepisovali, jen on se pustil do operace mé krční páteře a doslova mě zachránil před ochrnutím. Byla jsem už na opiátech a po operaci chodím normálně do práce a mimo Brufen už nemusím žádné další léky od bolesti. Klaním se před takovým odborníkem

Vynikající specialista neurolog, svědomitý s citlivým přístupem. primář neurochirurgie na Fakultní nemocnici Ostrava Poruba.

Velmi citlivý, ke všem pacientům bez rozdílu se chová stejně. Je to odborník na svém místě.

Ten nejlepší doktor jakého znám...Vděčím mu za záchranu života a na jeho prohlídky se vždy těším že ho zase uvidím :-)

pan primář mi operoval krční páteř,je to opravdový profesionál ,který svou práci vykonává na špičkové úrovni.Ještě jednou Vám Děkuji.
Dan Staněk

Moje jméno je Procák Vladimír - pán doktor T.Paleček mě operoval 3x na ploténku. Prvni operace byla vyřez ploténky (stále bolesti), druhá operace zablokování ploténky (odboural některé funce pohybu těla, třeba běh, bolesti stále), třetí operace náhrada plotenky. Bolesti už nemám, sportuji a jsem rád, že se mu to podařilo. Myslím si, že můj případ byl pro něj velkým poznatkem, jak ušetřit zbytečné první dvě operace a dát pacintovi raději inplantát. S umělou ploténkou nemám problém doporučuji.

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Co může signalizovat občasné mírné brnění pouze chodidel nikoliv celé nohy? Je to jen občas a většinou do chvíle odezní. Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Na stránkách známý lékař je moje profese uvedená špatně. Nejsem neurolog, ale neurochirurg.

MUDr. Tomáš Paleček

Mohla bych se k vam objednat na emg? Děkuji

Nejsem neurolog, na stránkách známý lékař je moje profese uvedená špatně. Jsem neurochirurg.

MUDr. Tomáš Paleček