Tomáš Kreuzinger, psychiatr Ústí nad Labem

MUDr. Tomáš Kreuzinger

Uložit

Psychiatr Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi jsem po letech přešla od jiné lékařky a musím říct, že jsem z něj nadšená. Má zájem, snahu pomoci, pochopení, přenáší na vás svůj klid. Z mě člověk na svém místě.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je hlavně člověk, je empatický, má přehled nejen v oblasti psychiatrie a úsměv oplatí úsměvem, co víc dodat? Zatím můj nejlepší psychiatr.


L
Umístění: Ordinace Jiný

Jezdím k panu doktorovi,již několik let ze Šluknovského výběžku.100% spokojenost.Když,opouštím jeho ordinaci cítím obrovskou spokojenost.Je,to opravdu skvělý,pan doktor moc si ho vážím.


Ověřeny pacient

Výborný, opravdu pomáhá. Doporučuji! Jak to tak u psychických potíží bývá, pan doktor pozitivně ovlivnil celý můj následný život. Výborná diagnostika, správné léky a již několik let bez potíží a problémů. Opravdu děkuji!!!


P
Ověřeny pacient

Nedá mi to, abych se nepřidala ke všem těm chvalozpěvům zde zveřejněným.To, že se pan doktor ujal mé dcery, je pro nás obrovské štěstí.Pečuje o ní téměř 3 roky a nebýt jeho, tak nevím, jak bychom všechno zvládli.Velmi si ho vážím a obdivuji ho za jeho přístup k tomu velkému počtu pacientů, kterým se opravdu plně věnuje.Škoda, že lékařů s tak lidským a přitom profesionálním přístupem není víc.A také musím smeknout před sestřičkou, která to má opravdu hodně těžké a přesto se snaží vyjít všem vstříc.


Miluju ho!


Opravdu Frajer. Výborně odemne analyzoval zpětnou vazbu a reakci, změnil prášky když mi nedělali dobře, našel správné prášky, odhadl všechnu dobu kdy co nasadit, vysadit. Pomohl mi se vším, dostal me z pěknejch s*acek. Vnimavý, se zkušenostmi, citlivý, pro bývalé feťáky postižené různými chorobami a následky požívání tvrdých drog, a i všechny jiné a ostatní, vřele doporučuji.


Za panem doktorem dojíždím až z Prahy a bude to už 6 let. Je to člověk na správném místě. Kladů má pan doktor tolik, že by mi tahle stránka nestačila. Chodí k němu celá moje velká poblázněná rodina a všichni se shodujeme na jednom. Je SUPER!!
Pro mě je to skoro Bůh. Mám ho fakt moc moc ráda!!!!!!!!!!!!


Ověřeny pacient

Také dojíždím k panu doktorovi Kreuzingerovi z Děčína a nemohu si jeho péči o pacienty vynachválit. Každému se věnuje individuálně, nespěchá, nekouká se na hodinky, nechá člověka vypovídat ze všech problémů. Jsem ráda, že jsem se dostala právě k němu a moc mu děkuji za všechno, co pro mě dělá!!!


K panu doktorovi jsem začala chodit, když jsem bydlela v Děčíně a on měl ambulanci taky v Děčíně. Pak jsem za ním začala dojíždět z Děčíne do Ústí a nakonec jsem se odstěhovala do Prahy. Tou dálkou jsem se nenechala odradit a jezdím za ním až z Prahy do teď. Je to nejlepší doktor, kterého jsem poznala. Jsem u něj naprosto klidná, mám k němu důvěru a nebojím se mu říct jakoukoli pravdu. Vždy mi maximálně pomohl, vyšel vstříct a když mě před něčím varoval, že něco dopadne tak jak on říká...Vždycky došlo na jeho slova. Prošla jsem rukama mnoha psychologů a psychiatrů. Jsem schopná spolupracovat a poslouchat jen jeho. Na každou jeho návštěvu se moc těším, je to doktor na svém místě. Moc mi pomáhá a nejen mě. Chodí k němu i zbytek mé rodiny a též si ho nemůžou vynachválit. Nebejt pana doktora Kreuzingera, vůbec nevim co by se mnou teď bylo. Když jednou přišel s tím, že se nebudeme vídat každé 4 týdny, ale 6 tak jsem myslela, že to nepřežiju. Poprosila jsem ho, že 6 je moc, že prostě po něm prahnu každý 4 týdny. Udělal mi radost a vyšel vstříct. Mám ho prostě fakt ráda! Pejřilová J.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti