Tomáš Kocourek, ortoped Přerov

MUDr. Tomáš Kocourek

Ortoped, Chirurg

Dvořákova 75, Přerov
Ortopedicko-traumatologické oddělení nemocnice Přerov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

pan doktor byl sympatický, vtipný, ačkoliv u mně šlo o šití hlavy, provedl ho nejen precizně ale i tak, že hojení proběhlo pěkně a jizva takřka nebude:)

Umístění: jiné místo Jiný

Ordinaci pana doktora jsem navštívila poprvé dne 17. 6. Musím říci, že názory pacientů nelhaly. Vyšetření, kterého se mi dostalo, předčilo má očekávání. Navíc milý a lidský přístup. Moc děkuji a píši děkovný dopis na ředitelství Jesenické nemocnice.

Moc přijemný doktor,za měsíc mě čeká operace.Operaci chce provést přima pan doktor.Věřim ,že dopadne co nejlépe.

Super doktor. Pokaždé mi pěkně a srozumitelně vysvětlil o co jde. Mladý, komunikativní, podstivý doktor. Krásný přístup k pacientovi

Pan doktor Kocourek má moc pěkný přístup k pacientům. Je příjemný, komunikativní, empatický. Svoji práci vykonává zodpovědně a důkladně. Vřele jej doporučuji a děkuji mu za vyšetření a následnou lékařskou péči :-). Zdislava, Přerov.

U

Dnes jsem měla u pana doktora Kocourka návštěvu,moc příjemný,sympatický mladý lékař.Konečně jsem se dozvěděla, kde mám problém a proč mám bolesti.Vše vysvětlí ,věnuje se vám ,nemáte pocit,že spěchá,nepodceňuje vaše potíže.....Moc hezký přístup k pacientovi...Moc mu děkuji.

U

hodne,milej,šikovnej.....Jana

Děkuju za úžasně spravenou nohu, dělám všechno jakoby se nic nestalo, teď mě ještě zlobí koleno, ale už teď vím za kým půjdu. Upřímnost je super vlastnost, pokud není aplikovaná na konkrétním člověku, ale dokrot si aspoň na nic nehraje. Do Hranic už nikdy, do Přerova! Primář Selucký a jeho podřízení vychovávají mladé lékaře fantasticky!

Má trošku drsnější humor, ale to je daný asi oborem. Jinak má zlatý ruce, moje rameno by mohlo vyprávět. Škoda té plné čekárny, ale ten čas za to stojí, jiní mají prázdno v čekárně - a nejen tam. A přístup k pacientům by mohl vyučovat - upřímný, vše na rovinu, žádné řečičky okolo, vysvětlí, proč chce to a to. Není moc doktorů, kterým věřím, Kocourkovi ano.