MUDr. Teodor Novák

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Theo medical s.r.o., neurologická odborná ambulance, EMG, neurosonologie
Medicentrum, Dělnická 24a, Havířov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Takové vyšetření jsem v životě nezažila, pan doktor byl neskutečně vstřícný, milý, pečlivý a komunikativní. Byla jsem u něj nejméně půl hodiny a zeptal se mě na vše co se týče mého zdravotního stavu. Poslal mě na další tři vyšetření - nikdy jsem nezažila tak lidské jednání při návštěvě lékaře. Pokud má někdo neurologický problém velmi doporučuji tohoto lékaře. Pane doktore, moc Vám děkuji.

Neskutečně lidský a citlivý lékař. Pacient ho opravdu zajímá. Měla jsem velké obavy a předčil mé očekávání. Velmi pozorně vyslechl potíže, i když je už měl napsané od jiného neurologa, doptával se , zjišťoval.
Byla jsem velmi spokojená :-)

Výborný neurolog, periferní polyneuropatii léčí velmi dobře,mám osobní zkušenosti od několika jiných rádoby specialistů! Úplně vyléčit se to sice nedá, ale existují léky, které pokud se dobře snášejí - moc zpříjemní jinak hodně nelehký život. Velmi pečlivě se ptá na léky i od ostatních doktorů, vše si zaznamenává, poučil mě o rizicích a opatrném dávkování - prostě výborný doktor. A delší čekání? Když mám zhoršení stavu, tak mne ráno nikdy neodmítne, ale je tam prostě hodně lidí...Můžete se objednat bez čekání v čekárně, ale to bývá zadlouho. Takže na dobrého doktora, co mi opravdu pomůže si klidně rád počkám. Ing.Stránský

Celá naše rodina je s přístupem i chováním pana doktora velmi spokojená. Jen a jen chvála.

Pana doktora znám nějakou dobu. Jako každý lékař byl zpočátku velmi snaživý a milý. Po nějaké době kdy mu stouplo ego, si začal dávat dost podivné a matoucí přezdívky /Theodor, pak Daxner/ což pacienta vytočí když to najde na cedulce na dveřích ordinace. Ale budiž. Nesnáší ovšem jakoukoli oponenturu, ani debatu o vhodnosti či nevhodnosti určitého léku. Další komplikace pacienta a léky které bere od jiného lékaře, ho také nezajímají, tudíž nezkoumá možné kontraindikace, přestože některé pacienty to může přivést až k závažným komplikacím ohrožujícím jeho život. Od tohoto "lékaře" se držím dále,nepotřebuju doktora kterému za psaní recepty dávají farmaceutické firmy bonusy na pobyty zdarma do Alp. On ty léky píše přestože nejsou potřebné pro pacienta, ba, ani nezbytné. Takových doktorů je víc. Bohužel za to můžou zdravotní pojištovny které nehospodárně plýtvají na vrub pacientů, kterým pak omezují úhrady péče a nutí pacienty více doplácet za léky. Z tohoto pohledu pacienti vlastně dotují lékaře i takto.
Bohudík dnes je velká konkurence lékařů, mám mladou doktorku, která okamžitě vše řeší, má zájem o pacienta! Nepíše zbytečná antibiotika apodobné jedy! Znáte vedlejší účinky léků? Na tolik rozšířené atopické ekzémy se zase mnohdy používají kortikoidní masti, které ekzém zatlačí dovnitř těla a ten se později přetransformuje v astma. Často a dlouhodobě používaný Warfarin na ředění krve působí na psychiku, po nějaké době jsou lidé zasmušilí, smutní, nevrlí a navíc určitá céva v temeni hlavy začne prosakovat krví, což je považováno za mozkovou mrtvici. Zároveň, stejně jako mnoho jiných léků, Warfarin zatíží ledviny, takže se organismus začne zavodňovat a mimo přibývání na váze se objevuje spousta dalších zdravotních problémů, které se opět řeší jinými léky, jež opět způsobují nějaké vedlejší problémy, z nichž se později stane vážná nemoc a koloběh pokračuje.Jediným řešením je pravidelná očista organisu na jaře a na podzim a alternativní medicína která problémy řeší a pacienta vyléčí. CHemické léky akorát nutí člověka chodit od 1 odborníka k druhému,bez výsledku.

U pana Novaka jsem byl jen 2x na kontrolni vysetreni. Byl jsem z toho vyklepany, protoze jsem byl jednak zhrouceny pracovne v tu dobu, ale i proto, ze jsem nevedel, jestli neco nakonec fakt nemam. Pan doktor byl ale velice profesionalni a mily. Nezdalo se mi, ze by to jenom predstiral. Proste prijemny clovek, co vic si od lekare prat.

Jsem pacientkou pana doktora již víc než 10 let a jsem s ním velmi spokojená. Je pravda, že má dlouhé čekací lhůuy, ale pokud je člověk akutní, tak ho vezme vždy. Jinak který doktor dnes nepíše léky podle slev od dealerů, ale Dr. Novák vždy se mnou konzultoval léky, které mám ordinované jinde a zbytečně nemění, jedině pokud se třeba snížila úhrada, tak vždy dá vybrat jestli nechci levnější. A když před lety můj zhoršený stav vyžadoval operace, tak ihned předal specialistovi a nesnažil se zbytečně o léčbu. Jsem s ním moc spokojená.

Vynikající pan doktor!!!!!mohu jen a jen doporučit!

Á

U pana doktora jsem byl, byl mi doporučen. Přesto mám z návštěv u něj podivný pocit. Při třetí návštěvě jsem již totiž byla přesměrována na úplně jinou mladší lékařku, která se ani nezvedla ze židle, vyšetření provedla z očí do očí přes stůl. takže hodnotím jen dlouhé čekání a sestru, která prý mě přesměrovala od pana doktora sama, neboť ten prý toho má hodně...

Velmi dobrý lékař,odborník ve svém oboru. Doporučuji !