Vstupní vyšetření

Nejčastěji hledané služby

Pracuji ve klinice Doctor Dent hned u metra Flora.
Adresa: Slezská 113, 130 00 Praha 3-Vinohrady

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: ProMag Dental zubní vyšetření

Úžasná paní doktorka. Už chápu, jak je možné, že je člověk schopný usnout u zubaře. Dříve jsem se zubaře bála, cítila bolest a jednání bylo většinou bez úrovně a navíc výsledek většinou špatný. Teď musím říct, že poprvé od zubaře odcházím a nemám strach se vrátit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: ProMag Dental zubní vyšetření

Profesionální přístup. Paní doktorka umí vše řádně vysvětlit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: ProMag Dental vstupní vyšetření

První seznámení bylo dobře. Doufám dal bude ještě lepši.

Umístění: ProMag Dental zubní vyšetření

Paní doktorka je velice ochotná a pečlivá. Používá nejmodernější vybavení a ošetření je bezbolestné. Po ošetření předního zubu je výsledek úžasný. Odstín plomby splývá tak, že není poznat jakýkoliv zásah. Vřele doporučuji.

Umístění: ProMag Dental zubní vyšetření

Paní doktorka je velice milá, naprosto profesionální stomatoložka.

Umístění: ProMag Dental Jiný

Moc milá, ochotná a šikovná lékařka. Bez problémů ošetřila i velmi komplikovaný zub.

Umístění: ProMag Dental Jiný

Příjemná, šikovná, vše s úsměvem, bez stresu a hlavně bez bolesti.

Umístění: ProMag Dental zubní vyšetření

Profesionální přístup po celou dobu zákroku. Paní doktorka, milá, komunikativní, empatická, přesně takhle to má vypadat. S kolegou, kterého tam měla byli sehraná dvojka, ten si také zaslouží pochvalu.
Za mě tedy 100% spokojenost a mohu jen doporučit.

Umístění: ProMag Dental Jiný

Skvělý a empatický přístup, naprostá spokojenost, většinou mám stres z návštěvy zubaře, ale tady se nemusíte bát, vřele doporučuji. Děkuji pěkně!!!

Umístění: ProMag Dental zubní vyšetření

I přes to, že se jedná o mladou lékařku, je paní doktorka velmi zkušená, kvalifikovaná a zodpovědná. Ráda ji navštěvuji. Vřele doporučuji.