Praktický lékař pro děti a dorost
Volgogradská 2434/147, Ostrava

Paní doktorka, je naše sluničko, nikdy se nestalo, že by udělala něco špatně, je to velký profesionál. Sestřička je trochu podivný člověk, ale i na ni si zvyknete, každý jsme nějaký :-)..... Více takových doktorů a naše zdravotnictví bude velmi kvalitní...

Pani doktorka je velky profesional a clovek na pravem miste,jak se rika ze se narodila pro praci kterou dela tak to je presne nase pani doktorka vzdy si vy ze vsim rady a nase setricka je taky pohodovy clovek jen musite vedet jak na ni kdyz prijdete s usmevem tak ona se take usmiva a rada si i svama popovida. Kazdy den clovek nemuze mit dobrou naladu a porad se jen usmivat a usmivat. I pani doktorka i satricka jsou lide na svem miste.

Paní doktorka Veselá je opravdu úžasný člověk. Vždy nás vyslechne, poradí (a to i přes telefon), je pečlivá a k dětem má skvělý přístup. Je stále usměvavá a je opravdový profesionál. Chodím k ní se svými 3 dětmi a v žádném případě bych neměnila. Se sestřičkou jsem také neměla nikdy vůbec žádný problém.

Doktorka Vesela je clovek na svem miste. Opravdu mila, ochotna, vzdy usmevava a pokud jde o profesni stranku, vzdy perfektni. Jeji pristup k detem je nedocenitelny a ty ji taky za to maji opravdu rady. Sestricka je taky v naproste pohode, jen je trochu uzavrenejsi nez pani doktorka. Nikdy se mi nestalo, ze by nas nepozdravila, nebo na pozdrav neodpovedela. Naopak kdyz cekame uz v sesterne, je prijemna a usmevava. Jedine co chce, je proste dodrzovani pravidel a to mozna nekomu nesedi.My jsme naprosto spokojeni a kdo neni, at si poslechne zazitky nekterych maminek z jinych stredisek, pak pochopi, jak uzasnou pani dokorku a sestricku mame...

paní doktorka je moc fajn,ale sestřička by tam měla být jiná!nemůžu si pomoct,ale už hodněkkrát jsem s ní měla problém a když nic neřeším , tak zase to chování je prostě nulové a né jen ke mě,všimla jsem si toho i u druhých a dokonce jsem viděla i druhé maminky nadávat a mluvili si mezi sebou,že toto chování od sestřičky není na pravém místě.

Paní doktorka je člověk na svém místě :-). Velice hodná a milá, s dětmi to umí.
Co se týče sestřičky, máme zkušenosti smíšené, někdy se sice mračí, ale když je na ní člověk milý, tak to oplatí. Naše děti vždy pozdraví a chová se k nim mile.

Pani doktorka absolutni profesional, lidsky pristup, prijemne vystupovani, perfektni vztah k detem, proste clovek na svem miste. Bohuzel sestra je absolutni opak, o profesionalite sve prace nema ani potuchy, vystupovani katastrofalni, o zakladnich pravidlech chovani, jako treba odpovedi na pozdrav, ani nemluvim. Mozna odborne na urovni, protoze si jinak nedokazi vysvetlit, proc nekdo jejiho stylu, jeste v soukromem sektoru zdravotnictvi pracuje.

Na paní doktorku musím psát jen samou chválu odborník na svém místě,ale proč proboha zaměstnává někoho takového jako sestru?Já s ní měla problém docela nedávno,když řekla dceři že je zralá na psichyatra.Tato sestřička na dětském nemá co dělat,kvůli ní tam odmítám chodit a je to jen škoda.Vyměňte sestru prosím!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka je velmi milá a ochotná,samá chvála.Ale ta sestra!!!Ta už tam dávno nemá co dělat!!!Je neochotná,nepříjemná,dcera z ní měla strach pokaždé když jsme tam měli jít se ptala co ji budou dělat.VYMĚNTE TU SESTRU PROBOHA!!U dětí taková ženská nemá co dělat!!

Paní doktorka je profesionálka s lidským přístupem, mohu jen chválit. Bohužel to nemohu napsat o sestře,která reputaci ordinace kazí.S dětmi a lidmi to neumí,je velmi náladová a chová se nepřístupně a někdy si do dětí,které jí nejsou sympatické rýpne a nechá je tam klidně sedět i dvě hodiny a upřednostňuje své oblíbence. Hodně se o sestře mluví mezi lidmi v negativech. Bylo by ji třeba vyměnit!