Praktický lékař pro děti a dorost
Pustkovecká 314, Ostrava

Chodím k paní doktorce s dcerou od narození (má 15 měsíců), nikdy nás paní doktorka nezklamala, je moc příjemná, vždy ochotně poradí ve všem, čekání delší jak 20minut u ní nehrozí, čekárna je velice mile a domácky zařízená, prostě neměnila bych...Zanedlouho se stěhujeme, ale s dcerou budu i nadále dojíždět, neumím si už představit že bych s ní chodila k jinému lékaři než k paní doktorceL Silberové....

Opravdu nejlepší lékařka, jakou jsem kdy potkala, s velmi přátelským a citlivým přístupem k malým pacientům. Vždy se snaží najít pro ně co nejpřijatelnější postup léčení. Velmi oceňuji spolupráci s rodiči - bere na vědomí také "jejich názor" na léčbu. Dokáže Vás uklidnit, když panikaříte nad hloupostí a podržet, když máte opravdu velké trable se svými dětmi. Je velmi pečlivá, spolehlivá a hlavně: děti se k ní vždy těší!!! Kateřina

U paní doktorky jsem s oběma dcerami již 14 let. Je to naprosto úžasná lékařka. Je příjemná, vstřícná a dcery ji milují. I sestřičky má skvělé a atmosféra u ní v čekárně a ordinaci působí domácky a příjemně.
Pavlína Dohnalová

S paní doktorkou mám zatím jedinou, ale zato velmi pozitivní zkušenost. Když měl můj tříměsíční syn zravotní problémy a naše paní doktorka mi po telefonu řekla, že k ní máme přijít až druhý den ráno, že nás nevezme (i přesto, že byla v ordinaci), tak nás paní doktorka Silberová přijala v odpoledních hodinách i přesto, že nejsme její pacienti. Velmi ochotně se o nás postarala, byla příjemná a ochotná vše mi vysvětlit a poradit. Ihned jsme k ní přestoupili. Velmi mě překvapila také její ochota poradit kdykoli po telefonu. To se mi u předešlé paní dpktorky ani zdaleka nestalo.

Nikdy jsem se nesetkala s takovou lidskostí, láskou, starostlivostí, pečlivostí a krásným vztahem k dětem jako u paní doktorky Silberové. Je to opravdu paní doktorka s velkým D a velmi bych si přála, aby takových, jako je ona, bylo více. Vždy, když je můj chlapeček nemocný a my navštívíme paní doktorku, jsem si jistá, že udělá vždy vše nejlepší pro to, aby byl můj mrňousek co nejdříve zase zdráv. Pro mě - jakožto matku - je taková doktorka k nezaplacení. Jde vidět, že jí nezáleží na prestiži, na penězích, na slávě... jde jí jen o jedno - o zdraví našich miláčků. A je pro rodiče snad něco důležitějšího? Rozhodně by si paní doktorka Silberová zasloužila metál :-) Paní doktorko, děkuji za to, že jste!!!

Milá, svědomitá, ochotná a velmi příjemná paní doktorka. Škoda, že už nejsem dítě ani dorost a musím změnit lékaře.

Mohu jenom doporucit, navstevovala jsem pani doktorku s dcerou a bylo to vzdy velmi prijemne, je velmi ochotna, poradi i pres telefon, s takovymi lidmi je ten zivot hned prijemnejsi, skoda ze jsme se stehovali...

Nejlepší paní doktorka na světe!

Velmi příjemná a milá paní doktorka,vždy usměvavá,má velmi pěkný vztah k dětem.Jsme rádi,že k paní doktorce chodíme.

Nejlepší lékařka široko daleko.Když jsem dovršila 18 let a musela jsem od ní odejít plakala jsem.Je báječná,hodná,sympatická děti se na ni velmi těší a vždy ji rády potkají.V životě jsem neslyšela že by si na ní někdo stěžoval.Pro děti je jako dělaná nikdy nic nezanedbala má u mě velikou poklonu a veliké dík za to vše.Měla by dostat metál jako NEJLEPŠÍ PEDIATR