MUDr. Taťána Klimecká

Frýdek-Místek 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
T. G. Masaryka 600, Frýdek-Místek

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K paní doktorce Klimecké chodím již 15 let a mé dvě děti ji navštěvují od narození. Jsem velmi spokojená, vždy vše trpělivě vysvětlí, se sestřičkou jsou velmi sehrané, výborně spolupracují. Obě jsou velmi milé. Navíc mají skvělý přístup k dětem. Odvedená práce je také výborná, kvalitní. Nikdy jsem neměla jedinou reklamaci. Doporučuji

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nepříjemné vystupování, člověk až má pocit, že otravuje. I na svou sestru je nepříjemná. 7 z 10 plomb do půlroku vypadlo, ve zbylých se po zkontrolovaní opravdovým zubařem našly vzduchové bublinky, z důvodu odfláknutí práce. Dvakrát objednán 4 měsíce dopředu, jednou zrušeno telefonicky den předem, podruhé tentýž den SMSkou půl hodiny před smluvenou návštěvou.
Ano, zubaři nejsou, ale máte-li možnost navštěvovat někoho jiného, tak uděláte líp.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Velice pečlivá a profesionální péče. Chodíme k paní doktorce celá rodina a jsme více než spokojeni :)

Paní doktorka je velmi pečlivá, trpělivá a ohleduplná. Zvlášť pěkný přístup k dětem!!! Nejlepší zubařka v okolí!!

Tak jsem velice spokojeny s pani doktorkou. Velice ochotna a pecliva. Doporucuji

Chodíme k paní doktorce celá rodina a jsme nadmíru spokojení!!! Profesionálně provedené zákroky, důkladná péče a velmi příjemný a chápavý přístup k malým dětem. Jsme opravdu moc rádi, že můžeme patřit právě k ní!!! Děkujeme!!

super

Paní doktorka je velký profesionál a velice pečlivá. Už bych v žádném případě neměnila a jsem velice ráda, že jsem v rukou odborníka.

pečlivá,