Taťána Kárníková, gynekolog Hradec Králové

MUDr. Taťána Kárníková

Gynekolog

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové
Poliklinika I Ulrichovo náměstí

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí
Palackého 48, Smiřice
Sam. ordinace PL - gynekologa

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí prenatální vyšetření

Dokud jsem si nechávala predepisovat antikoncepci, neresila jsem jeji přístup.Ale kdyz jsem otěhotněla, byla jsem lacna po informacích z jejich úst..jedine co mi predepsala byly predrazene vitaminy, zadna informace z jeji strany, doporuceni ani zájem...v čekárně jsem s pupkem čekala i přes hodinu a potom jsem za pul minuty byla venku, bez jakékoliv informace o
Miminku, vzdycky jsem to probrecela, nedostala jsem ani jeden obrazek ultrazvuku a kdyz uz ho delala, tak monitor mela otoceny tak, abych
Na to nevidela...proste priserny pristup, pro mladou nezkusenou maminku ????

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí Pravidelná návštěva

Paní doktorka říká věci jasně, stručně, ale přímo k věci a pojmenovává je správnými výrazy. Pokud chcete něco vědět, je potřeba se ptát, poté se dozvíte potřebné. Věřím, že velmi citlivé ženy očekávající mazání medu kolem pusy a jemné naznačení případné špatné zprávy, nemusí snášet dobře styl přímé ,,tvrdé" komunikace. Já se s paní doktorkou vždy dobře domluvila, nenutila mi hormony či antikoncepci, brala vždy v úvahu mé přání.

S pani doktorkou ,jsem velmi spokojena.Diky ni ,jsem odrodila dve krasne holcicky.A nyni se pokousime o treti.Chodi k ni i moje neter a ta je take s jednanim pani doktorky velice spokojena.

Č

Vždy když jsem šla na kontrolu tak jsem po jejím "zákroku" krvácela a hrozně to bolelo. Nevím jestli se to stalo i jinde ale s prominutím hledám si doktora jinde. K ní už mě nikdo nedostane ani párem volů!

Jsem u pani doktorky jiz 14let a jsem maximalne spokojena prozila semnou obe me tehotenstvi ,vzdy dobre poradila a v neposledni rade ma uzasny a citlivi pristup!!

U této lékařky jsem byla s dotazem na změnu ATK. Slušně jsem požádala o tip na preparát, který by nevyvolával migrény. Dala (spíše předhodila) mi jen letáček s jednou novou perorální ATK. Na jiné možnosti jsem se musela vyptávat sama. Připadala jsem si jako nějaká otravující podřízená. Jiné alternativy zkrátka nejsou tak výdělečné. Žádná ochota. Bohužel další lékařka - businessmanka.
Michaela

Téhle výborné paní doktorce vděčím za své dvě krásné děti, a oni jí za jejich maminku, které velmi rychle, díky své pečlivosti a skvělé práci, pomohla při diagnostikování karcinomu děložního čípku! Není to jen skvělá lékařka, ale i velmi příjemný člověk! Děkujeme paní doktorko! <3

K paní doktorce jsem začala chodit,že tam byla zapsaná i mamka,,na prvním vyšetření mě nic neřekla a já byla vykulená,,další vyšetření vypadali asi takhle dobrý den,položte se a nashledanou ,, od té doby co jsem začala mít problémy z mykozami a šla na vyšetření,,paní doktorka jen napsala recept a řekla to máte na ty výtoky a nazdar,,vše jsem si musela hledat na internetu,,minulý týden jsem tam šla s problémem a paní doktorka mě vyšetřila opět nic neřešila já jí řikala o problému a nic tahala jsem z ní vše jak z chlupaté deky,pak mě oznámili,že mám stafylokoka,dali recept a opět nic neřekli,, mám toho plné zuby jdu jinam

K paní doktorce se vždy těším! Sice příliš nenamluví, ale vždy řekne to podstatné. Samozřejmě vstřícně na vše odpoví. Neplaší, ani není lehkomyslná. Mně její věcný přístup vyhovuje. Navíc sestřička je bezvadná.

Souhlasím s názorem, že na první dojem se může zdát paní doktorka nepřístupná, ale je velmi vstřícná, musíte se jen zeptat a ona vše vyšetří, pomůže, poradí, vysvětlí. Je lidská, dá se s ní probrat každý problém a jak zde už bylo řečeno, zbytečně se nevykecává, což ocení jistě každá z nás, která sedí v čekárně. Dříve jsem měla doktora, který mi nikdy nepomohl, nic ho nezajímalo a byl protivný a povrchní, ke každému mému problému. Takže v dnešní době, s těmito zkušenostmi jsem velmi ráda, že k ní mohu chodit a rozhodně bych neměnila.