Taťána Kárníková, gynekolog Hradec Králové

Sam. ordinace PL - gynekologa

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Názory

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí Jiný

Pani doktroka je skvela, zachranila mi zivot. Sice mene mluvi, ale pri zeptani odpovi vysvetli. Jsem ji opravdu vdecna

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí Jiný

K paní doktorce chodím již od mládí (od 17 let) a jsem s ní spokojená. Je příjemná, milá, vždy vše vysvětlí, nikdy nic nezanedbá. Měla jsem i obtíže a vše mi pomohla vyřešit. Je méně hovorná, avšak když se na cokoliv zeptáte, vysvětlí a odpoví vám.

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí prenatální vyšetření

Dokud jsem si nechávala predepisovat antikoncepci, neresila jsem jeji přístup.Ale kdyz jsem otěhotněla, byla jsem lacna po informacích z jejich úst..jedine co mi predepsala byly predrazene vitaminy, zadna informace z jeji strany, doporuceni ani zájem...v čekárně jsem s pupkem čekala i přes hodinu a potom jsem za pul minuty byla venku, bez jakékoliv informace o
Miminku, vzdycky jsem to probrecela, nedostala jsem ani jeden obrazek ultrazvuku a kdyz uz ho delala, tak monitor mela otoceny tak, abych
Na to nevidela...proste priserny pristup, pro mladou nezkusenou maminku ????

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí Pravidelná návštěva

Paní doktorka říká věci jasně, stručně, ale přímo k věci a pojmenovává je správnými výrazy. Pokud chcete něco vědět, je potřeba se ptát, poté se dozvíte potřebné. Věřím, že velmi citlivé ženy očekávající mazání medu kolem pusy a jemné naznačení případné špatné zprávy, nemusí snášet dobře styl přímé ,,tvrdé" komunikace. Já se s paní doktorkou vždy dobře domluvila, nenutila mi hormony či antikoncepci, brala vždy v úvahu mé přání.

S pani doktorkou ,jsem velmi spokojena.Diky ni ,jsem odrodila dve krasne holcicky.A nyni se pokousime o treti.Chodi k ni i moje neter a ta je take s jednanim pani doktorky velice spokojena.

Č

Vždy když jsem šla na kontrolu tak jsem po jejím "zákroku" krvácela a hrozně to bolelo. Nevím jestli se to stalo i jinde ale s prominutím hledám si doktora jinde. K ní už mě nikdo nedostane ani párem volů!

Jsem u pani doktorky jiz 14let a jsem maximalne spokojena prozila semnou obe me tehotenstvi ,vzdy dobre poradila a v neposledni rade ma uzasny a citlivi pristup!!

U této lékařky jsem byla s dotazem na změnu ATK. Slušně jsem požádala o tip na preparát, který by nevyvolával migrény. Dala (spíše předhodila) mi jen letáček s jednou novou perorální ATK. Na jiné možnosti jsem se musela vyptávat sama. Připadala jsem si jako nějaká otravující podřízená. Jiné alternativy zkrátka nejsou tak výdělečné. Žádná ochota. Bohužel další lékařka - businessmanka.
Michaela

Téhle výborné paní doktorce vděčím za své dvě krásné děti, a oni jí za jejich maminku, které velmi rychle, díky své pečlivosti a skvělé práci, pomohla při diagnostikování karcinomu děložního čípku! Není to jen skvělá lékařka, ale i velmi příjemný člověk! Děkujeme paní doktorko! <3

K paní doktorce jsem začala chodit,že tam byla zapsaná i mamka,,na prvním vyšetření mě nic neřekla a já byla vykulená,,další vyšetření vypadali asi takhle dobrý den,položte se a nashledanou ,, od té doby co jsem začala mít problémy z mykozami a šla na vyšetření,,paní doktorka jen napsala recept a řekla to máte na ty výtoky a nazdar,,vše jsem si musela hledat na internetu,,minulý týden jsem tam šla s problémem a paní doktorka mě vyšetřila opět nic neřešila já jí řikala o problému a nic tahala jsem z ní vše jak z chlupaté deky,pak mě oznámili,že mám stafylokoka,dali recept a opět nic neřekli,, mám toho plné zuby jdu jinam