MUDr. Taťána Kárníková

Sam. ordinace PL - gynekologa
Palackého 48, Smiřice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí Jiný

Vyhýbala jsem se gynekologovi od prvního vyšetření (15), jakmile jsem ale začala mít bolesti v podbřišku, (20) šla jsem nejdřív k doktorce Kárníkové, která našla malinkou "skvrnu" na ultrazvuku. Po zjištění že se jedná o mojí teď již čtyřměsíční dceru, byla doktorka velmi nápomocná. Poradila mi vitamíny, předepsala potřebné produkty a vždy si se mnou povídala o tom co a jak. Coby mladá maminka jsem byla z velké spousty věcí velmi nervózní a bála jsem se komplikací, ale paní doktorka byla vždy přímá a rychle mě uklidnila. Mám jen jedinou stížnost a to; když dělala stěr kvůli cytologii(?) Tak byla prudká a ještě pár dní jsem cítila štípání. Kromě toho ale úžasná doktorka a paní sestřička je taky skvělá. Divím se kolik si toho obě pamatovaly z toho co jsem jim povídala když jim tam denně projdou desítky žen a já tam chodila jednou měsíčně.

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí Jiný

Pani doktroka je skvela, zachranila mi zivot. Sice mene mluvi, ale pri zeptani odpovi vysvetli. Jsem ji opravdu vdecna

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí Jiný

K paní doktorce chodím již od mládí (od 17 let) a jsem s ní spokojená. Je příjemná, milá, vždy vše vysvětlí, nikdy nic nezanedbá. Měla jsem i obtíže a vše mi pomohla vyřešit. Je méně hovorná, avšak když se na cokoliv zeptáte, vysvětlí a odpoví vám.

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí prenatální vyšetření

Dokud jsem si nechávala predepisovat antikoncepci, neresila jsem jeji přístup.Ale kdyz jsem otěhotněla, byla jsem lacna po informacích z jejich úst..jedine co mi predepsala byly predrazene vitaminy, zadna informace z jeji strany, doporuceni ani zájem...v čekárně jsem s pupkem čekala i přes hodinu a potom jsem za pul minuty byla venku, bez jakékoliv informace o
Miminku, vzdycky jsem to probrecela, nedostala jsem ani jeden obrazek ultrazvuku a kdyz uz ho delala, tak monitor mela otoceny tak, abych
Na to nevidela...proste priserny pristup, pro mladou nezkusenou maminku ????

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí Pravidelná návštěva

Paní doktorka říká věci jasně, stručně, ale přímo k věci a pojmenovává je správnými výrazy. Pokud chcete něco vědět, je potřeba se ptát, poté se dozvíte potřebné. Věřím, že velmi citlivé ženy očekávající mazání medu kolem pusy a jemné naznačení případné špatné zprávy, nemusí snášet dobře styl přímé ,,tvrdé" komunikace. Já se s paní doktorkou vždy dobře domluvila, nenutila mi hormony či antikoncepci, brala vždy v úvahu mé přání.

S pani doktorkou ,jsem velmi spokojena.Diky ni ,jsem odrodila dve krasne holcicky.A nyni se pokousime o treti.Chodi k ni i moje neter a ta je take s jednanim pani doktorky velice spokojena.

Č

Vždy když jsem šla na kontrolu tak jsem po jejím "zákroku" krvácela a hrozně to bolelo. Nevím jestli se to stalo i jinde ale s prominutím hledám si doktora jinde. K ní už mě nikdo nedostane ani párem volů!

Jsem u pani doktorky jiz 14let a jsem maximalne spokojena prozila semnou obe me tehotenstvi ,vzdy dobre poradila a v neposledni rade ma uzasny a citlivi pristup!!

U této lékařky jsem byla s dotazem na změnu ATK. Slušně jsem požádala o tip na preparát, který by nevyvolával migrény. Dala (spíše předhodila) mi jen letáček s jednou novou perorální ATK. Na jiné možnosti jsem se musela vyptávat sama. Připadala jsem si jako nějaká otravující podřízená. Jiné alternativy zkrátka nejsou tak výdělečné. Žádná ochota. Bohužel další lékařka - businessmanka.
Michaela

Téhle výborné paní doktorce vděčím za své dvě krásné děti, a oni jí za jejich maminku, které velmi rychle, díky své pečlivosti a skvělé práci, pomohla při diagnostikování karcinomu děložního čípku! Není to jen skvělá lékařka, ale i velmi příjemný člověk! Děkujeme paní doktorko! <3