Taťána Kačmařová, oční lékař Hlučín

MUDr. Taťána Kačmařová

Oční lékař Více

19 názorů

Uložit


Adresa

Čs. armády 6a, Hlučín
Odborný lékař oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
L
Ověřeny pacient

Nejlepší oční lékařka v Hlučíně!! DOPORUČUJI!!!


Ověřeny pacient

Obrovská spokojenost. Paní doktorka je přesně člověk na svém místě a nám nezbývá, než litovat, že této úrovně nedosahuje i drtivá většina našich lékařů.
Jiří Cima


K
Ověřeny pacient

Po změně bydliště a zaměstnání jsem přešel k paní doktorce Kačmařové a již při první návštěvě mi diagnostikovala oční vadu, předepsala jiné skla a od té doby mám stejné dioptrie. Do té doby jsem se dostal až na 5 dioptrií. Je k pacientům velmi příjemná a vstřícná. Ordinaci má dobře organizovanou a nabízí dosti širokou škálu vyšetření, čímž odpadá návštěva speciálních pracovišť. Díky pravidelným kontrolám mi zavčas diagnostikovala glaukom. Mohu vřele doporučit.


Ověřeny pacient

Velice ochotná, nenáladová lékařka, která je opravdu velký odborník ve svém oboru. Dokáže diagnostikovat a následně navrhnout kvalitní léčbu i pro velice vzácná onemocnění. Oceňuji její zájem a znalost v oboru, díky kterým vždy dodává pacietům i tu nejnovější a nejkvalitnější léčbu! Kéž by bylo více takových vstřícných a znalých lékařů!


Díky rychlému zásahu u glaukomu, kdy byly mému synovi 3 měsíce dnes vidí a je zcela bez léků. Synovi je dnes 17 let, jsem ráda, že existují takoví lidé jako ona. Paní doktorko - velké díky.
Marie Mitorajová


spokojená já i celá má rodina :)


Ověřeny pacient

Je příjemná a moc fajn


Jsem jak Alenka v říší ďivů, že taková lékařka - lékař v dnešní uspěchané době
vůbec existuje. Při vyšetření v její ordinaci je vždy klídek,dobrá nálada i pohoda.Sestra vždy ochotná a vstřícná, paní doktorka vždy usměvavá -vysvětlí nejasnosti i případné komplikace.Jsme jejími pacienty již hodně let /celá roďina včetně dětí i praroďičů / a nedovedu si představit, že bychom choďili k lékaři jinam.Vždy usměvavá - prostě profík !!!Jen tak dál, takových lékařů je málo !!!


M

Vážená paní MUDr. Kačmářová,
jsem Vaším pacientem mnoho let. Navštěvovala jsem Vás pravidelně co 2 roky. Setkání s Vámi - lékařem bylo vždy velmi příjemné, milé a moudré.Vždy jsem s Vaší ordinace odcházela plná energie a v poslední době i naděje. Vůbec nepochybuji, že tomu bude i nadále.Jste lékař - žena - člověk s velkou člověčinou a lidskosti. Za to Vám patří uznání a mé veliké poděkování.
Nejsem sama, kdo sdílí se mnou tento názor. Nechť toto mé skromné vyjádření je Vám posilou ve Vaší další práci a poslání.
Hodně úspěchů a šťastných dnů přeje


J

Paní doktorka je vždy příjemná, nechová se povýšeně, jako většina doktorů a vždy vše podrobně vysvětlí. Je to odborník na svém místě. Doporučuji všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti