Taťána Hanáková, gynekolog Hranice

MUDr. Taťána Hanáková

Uložit

Gynekolog Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykovo náměstí 18, Hranice
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

O mně

581 604 285


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi zachránila vaječník po operaci slepého střeva, a kromě nepříjemné sestry ještě ve staré ordinaci si nemohu stěžovat ani na její přístup a komunikaci. Nyní spolu řešíme rozhozený menstruační cyklus a nemám pocit, že by něco zanedbala. Ultrazvuk mi dělá při každé návštěvě, jednou ročně stěr. A vždy se snažila hledat příčinu problému a ne jen přeléčit akutní projevy. Navíc si velmi cením možnost komunikace se sestřičkou i paní doktorkou prostřednictvím mailu, ušetří mi to moc času při dojíždění do ordinace.
Ano je pravdou, že preventivní je 1 návštěva ročně, ale pokud žena žije sexuálním životem, bere HA či nějaké léky, doporučuje se i pojišťovnou navštěvovat gynekologa 2x ročně a promiňte, ale 30 Kč mi za bezproblémové těhotenství a zdravé dítě stojí. (U zubaře máte také prevenci 1x ročně, ale podle pojišťovny je to až druhá návštěva v kalendářním roce.) Takže si řeči o tahání peněz z pacientek prosím ušetřete. Se mnou paní doktorka vždy konzultovala i cenu případných léků a nabídla levnější i dražší alternativy.


K
Ověřeny pacient

Po ukončení střed.školy v Novém Jičíně, kde jsem měla svého gynekologa, jsem se hledala lékaře v Hranicích, bohužel jsem se dostala k pí.doktorce Hanákové. Musím říct, že jsem tam byla pouze dvakrát, z toho jednou preventivka a podruhé jen pro recept a poté jsem odešla k jiné a musím říct, jsem spokojená. U pí. Hanákové jsem byla opravdu nespokojená. Ať už s ordinací nebo samotným přístupem lékařky. Je hrubá a nebere si servítky, chování má opravdu hodně zvláštní. Nejvíc mě však dorazilo jedno- čekala jsem v čekárně než přijdu na řadu, když přišla mladá paní s dítkem, zaklepala na dveře, sestřička otevřela a paní si poprosila jen o recept. sestra se ironicky ušklíbla a ani se neobtěžovala odpovědět-pouze vítězně ukázala prstem na papír, který visel na dveřích, kde stálo: recepty vydáváme pouze po objednání. A zavřela jí dveře před nosem ! co to je ?....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Dámy! Když už kolem sebe plivete špínu, nemohly byste si to po sobě alespoň přečíst? Na druhou stranu, forma ve vašem případě odpovídá obsahu. Paní doktorku nemusí mrzet, že jste opustily její ordinaci. Je totiž velmi nepříjemné pracovat s lidmi, kteří si vaší práce neváží a tudíž si ji ani nezaslouží..


M
Ověřeny pacient

Dobrý den.Absolutně nejsem spokojena s paní doktorkou.Byla jsem u ní dvakrát a stačilo mi.Po 1.mě řekla že jsem u vojenské pojišťovny,tak že mě nejspíše nevezme,protože s ní má problémy(toto ale není muj problém)Po druhé,když jsem šla za ní,nejprve jsem jí slyšela jak v ordinaci řve po jedné pacientce,pak když jsem šla já na řadua řekla jí muj problém(bohužel už podruhé ten stejný),nařkla mne že jsem to předtím nevyléčila,přičemž výsledky po lečbě byli negativní,tak pak ze mě udělala šťetku(když to tak řeknu),a při poslání výsledku na muj email,mi začala vyhrožovat policií ČR,což jako lékařka si nemuže dovolit.Upřímně jsem z ní znechucena,nemá vubec profesionální přístup k pacientkám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Paní doktorkou jsem naprosto znechucena! Jsem ehm, řekněmě, plnějších tvarů, pro nechápavé, obézní. A k paní doktorce jsem naprosto ztratila důvěru, když mojí matce udělala následující přednášku: Ta vaše dcera, to je katastrofa, měla byste s ní sakra něco dělat, vždycky mi tady funí jak leze na tu kozu... (volná parafráze). Lekářské tajemství? Nezná. Nemluvě o tom, že v ordinaci kouří a myslí si, že to nikdo necítí. Nemluvě o tom, že při jednom z mých vyšetření stál za plentou její syn... Děkuji pěkně, nikdy více.
Nemluvě o mé kamarádce, která má naustálé problémy s kvasinkami, jednou za ní přišla a paní "doktorka" jí řekla: Proboha, kam jste zase vlezla? To si nemůžete dávat bacha??

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K pani doktorce jsem chodila dost dlouho. Ma system pouze pro objednane a to vcetne predpisu antikoncepce. Pokazde jsem prisla vcas a cekala minimalne hodinu v cekarne, protoze na sebe se sestrou pokrikovaly a vykladaly drby. Potom jsem z vypisu VZP zjistila, ze telefonat na preobjednani apod. vykazuje jako odbornou konzultaci za patricne vyssi cenu! Taktez mi tvrdila, ze preventivni prohlidka je ze zakona dvakrat rocne (na VZP jsem se dozvedela, ze jednou) a taktez si ji vesele vykazovala vzdy jednou jako preventivni a jednou jako akutni. Neco jako lekarske tajemnstvi ji neni vlastni, na cizi pani v cekarne pred ostatnimi pacientkami spustila, ze ma stafylokoka v pochve nebo co.

No a posledni navsteva me dorazila. Byla jsem objednana na preventivni prohlidku opet na presny cas. Prisla jsem o pul hodiny driv. Doktorka vlitla do cekarny, ze hrozne specha(!) a ze budeme chodit po dvou. Navic brala i neobjednane, co nemely akutni problem, tak kde to jsme. Pri prohlidce nechala otevrene dvere k sestricce, potom si sestricka cosi potrebovala vzit a podlezala mi pod nohou(!), jak jsem byla na lehatku a doktorka me vysetrovala. Chtela jsem jeste radu ohledne antikoncepce a bylo mi receno, ze na to nema cas. Nova sestra me pak nutila objednavat se na predpis antikoncepce tri mesice dopredu na presny cas?! A to bylo naposledy, co jsem tam byla.


Ověřeny pacient

Paní doktorku Hanákovou jako ošetřující gynekoložku nedoporučuji. Chodila jsem k ní 15 let, vše klapalo, protože jsem nic nepotřebovala. Při druhém těhotenství v 34 letech mi napřed řekla, že jsem stará matka, ale tím její invektivy neskončily. Napřed mě poslala na genetiku na soukromou kliniku, kde se vyšetření platilo. Aniž by se zmínila, že se to samé vyšetření dělá i ve FN Olomouc a vyšetření hradí pojišťovna. Překousla jsem to, ikdyž to stálo hodně peněz. Ale při každém vyšetření měla paní doktorka nějakou "průpovídku". Jelikož jsem měla ale velmi pohodové těhotenství, tak jsem to házela za hlavu. Když jsem ale začla chodit na ktg, musela jsem ležet na zádech, ikdyž to bylo příšerné. Nemohla jsem pořádně dýchat, bylo mi zle a šíleně mě pálela žáha. Přitom když jsem po malém krvácení byla v nemocnici v Přerově, bez problémů mi ktg natočili v polosedě. Při posledním ktg už to byla ale hrůza. Napřed si povídala velice zajímavým stylem s pacientkou. Ta se vyslékala v rohu ( bylo to ještě ve staré ordinaci) a ona na ni velice hlasitě volala něco, co se týkalo jejího zdravotního stavu. Pracuji jako zdravotní sestra, lékařské tajemství má zůstat tajemstvím, ale to jí bylo zřejmě jedno. No tím to nekončilo. Ktg se nedařilo natočit, tak napřed ( a to myslím doslova) seřvala sestru a pak mě, a řekla - matka rapl. No nezlobte se na mě, tohle by nadzvedlo i klidnější osobu, než jsem já. Naštěstí to bylo poslední ktg, více jsem se tam neukázala. Za týden jsem v klidu porodila, ještě v porodnici si domluvila nového lékaře a můžu říct- nic lepšího jsem nemohla udělat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

v 17 letech mi hrozila karcinomem čípku, i když jsem měla problémy s nevhodnou antikoncepcí a vrozenou tenkou stěnou na čípku, která se dala pořádným vyšetřením zjistit. Z nevhodnosti antikoncepce mi vyplynuly další zdravotní komplikace - mnoho vyšetření - se stejným výsledkem - problém bude v antikoncepci - což paní doktorka vzala jako nemožné a stála si za svým, že ostatní lékaři nemají pravdu. Kdybych sama nevysadila antikoncepci, musela jsem na operaci třísel a dodnes mám bych měla bolesti a 3týdenní menstruaci.

k textům o nevděčnosti - znám pár žen a dívek, které od paní doktorky odešly a raději dojíždějí dál do jiných měst, právě kvůli špatným zkušenostem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


X

bohužel, u mě se nepředvedla dobře. hned napoprve profesionálně selhala a už se to nedalo napravit. její přístup po tomto incidentu ke mně byl špatný, pravděpodobně protože chyba z její strany byla zjevná, což se dotklo její "ješitnosti".

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Nikdy se podobných diskuzí nezúčastňuji, ale projednou udělám vyjímku. Paní doktorku znám velice dobře a nemůžu na ni říct jediné špatné slovíčko, ať už v profesním nebo soukromém životě. Být Váma, paní doktorko, tak si z podobných vlnovek, breberek a jiné "havěti" nic nedělám, nikdy jsem nikde nepotkala u doktora broučka nebo zatočenou čárečku. A myslím, že nejsem sama. Když se někdo neumí pod svůj názor podepsat, je to ostuda. Ale broučkům a pravopisným překlepům to asi nedochází. Vy ANONYMOVÉ, pamatujte si, že BOŽÍ MLEJNY MELOU...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

581 604 285