Adresa

Opavská 39/962, Ostrava
Odborný lékař interní a hematologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
21 názorů

Ověřeny pacient

Skvela a ochotna lekarka vzdy se snazi jakymkoliv zpusobem pacientovi pomoci kdyby se dalo dat 10 hvezdicek tak bych je dala protoze si je zaslouzi :)


D
Ověřeny pacient

Lékařka je to velmi milá, vyslechne, zajímá se o osobní problémy, ale výsledky neprofesionální, vycucává si z prstu a prohlašuje něco, co vůbec nevyplývá z laboratorního vyšetření. Patrně potřebuje mít účty proplacené pojišťovnou. Také sestra je nepříjemná, jak už tu bylo několikrát zmíněno, povýšená, převrací oči v sloup, nemá respekt k autoritě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milá a vstřícná, zajímá se a snaží se co nejvíc pomoct, jediné mínus je paní sestřička, která je velmi arogantní a ironická, nedá se s ní na ničem normálně domluvit, při každé návštěvě se musím držet abych ji něco neslušného neodsekla.


Ověřeny pacient

Doktorka je velmi profesionální. Nejvíce si u ní cením snahy nemocem a problémům předcházet, ne je pouze léčit! Nikdy nebere nic na lehkou váhu a vždy člověka řádně prošetří, i kdyby se jednalo o téměř zanedbatelnou maličkost, což sama paní doktorka vždy zdůrazňuje - že i kdybychom měli pocit, že je to maličkost, máme zavolat, vyšetříme, uvidíme. Vzhledem k závažnosti diagnóze tento přístup velmi oceňuji. Nejenže paní doktorka je na svém místě co se oboru týče, ale také má velmi příjemné vystupování, jedná se opravdu o milého člověka, který si na každého pacienta vyhradí dostatek času, zodpoví všechny otázky. Bohužel, jak už zde bylo řešeno - co nepochopím je, že jednu ordinaci sdílí tak skvělá doktorka a snad ta nejhorší sestra, se kterou jsem se setkala - nepříjemná, arogantní, neempatická a egocentrická žena s prominutím, která občas jedná s pacienty jako s hlupáky.


B
Ověřeny pacient

Jako lekar ano, ale jako clovek v zadnem pripade. Pocinaje pristupem sestry, jeji povysenost a take neprijemne chovani, konce absolutnim nepochopenim situace tehotne zeny v osmem mesici rizikoveho tehotenstvi a nucenim opakovane navstevy za ucelem informace o vysledcich. V dnesni dobe modernich technologii. Tato zkusenost je trvala, uz pri prvnim rizikovem tehotenstvi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Skvělá lékařka i velmi vstřícný a milý člověk.Vřele všem doporučuji.I sestřička je úžasná.Glasová p.s.:děkuji


T
Ověřeny pacient

Dvakrát mě,pro mě v té době velice těžké situaci, zachránila!! Svým přístupem a vstřícnosti a hlavně tím, že vás skutečně poslouchá! a proto mi poradila i v oblasti, která již není v její kompetenci a zachránila mě před horšími psychickými stavy,které by následně vzrůstaly. Této PANÍ doktorce patří můj velký dík. Je balzám pro nemocného člověka.


R
Ověřeny pacient

Velmi dobrá lékařka, Odbornou kvalitu nemohu hodnotit, protože nejsem lékař. Co se týče komunikace s pacientem, je na profesionální úrovni. Nešetří na potřebných vyšetřeních, pokud jsou potřebná pro řádné vyšetřené pacienta. Škoda, že takových lékařů není více.


Ověřeny pacient

Sestra je velice milá,vstřícná, obětavá, naslouchá, pomůže při svízelných situacích,člověk na svém místě .
S takovým rozhledem ji škoda na poliklinice .
Hold stará škola .


Paní doktorka je vynikající odborník i člověk. Vyslechne vás, poradí, pomůže. Škoda, že tak fantastická lékařka zaměstnává tak arogantní a sprostou sestru. Takže až překonáte jedovatou sesternu, budete odměněni úžasným přístupem v ordinaci MUDr. Lhoťanové. Držím všem odvážným palce!! :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti