Odborný lékař interní a hematologie
Opavská 39/962, Ostrava

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Umístění: Odborný lékař interní a hematologie Jiný

Je to poprvé, co píši na portál znamylekar.cz negativní hodnocení. Jsem ráda, že už jsem v péči jiného hematologa, přesto bych ráda zhodnotila paní dr. a sestřičku. Jedním slovem "nafrněná" ordinace (jak zpívá Bára Poláková se své písni). Paní dr. Lhoťanová je zkušená lékařka, avšak jednání sestry je opravdu neskutečné, arogantní, povýšené, důležitá - ani ke starým lidem se nechovala s úctou. Člověk se musí držet při každé návštěvě, aby jí něco neřekl. S paní dr. se dá domluvit, avšak v okamžiku, kdy jsem nesouhlasila s navrženou léčbou v těhotenství a šestinedělí (konzultovala jsem ji s jiným lékařem a ten mi doporučil méně rizikovou a modernější léčbu), tak to jsem narazila... Jako hematologa bych paní dr.doporučila,ale jako člověk mi nesedla...O délce návštěvy škoda mluvit, člověk je objednaný x týdnů nebo měsíců dopředu a stráví zde několik hodin.

Skvela a ochotna lekarka vzdy se snazi jakymkoliv zpusobem pacientovi pomoci kdyby se dalo dat 10 hvezdicek tak bych je dala protoze si je zaslouzi :)

Lékařka je to velmi milá, vyslechne, zajímá se o osobní problémy, ale výsledky neprofesionální, vycucává si z prstu a prohlašuje něco, co vůbec nevyplývá z laboratorního vyšetření. Patrně potřebuje mít účty proplacené pojišťovnou. Také sestra je nepříjemná, jak už tu bylo několikrát zmíněno, povýšená, převrací oči v sloup, nemá respekt k autoritě.

Paní doktorka je velice milá a vstřícná, zajímá se a snaží se co nejvíc pomoct, jediné mínus je paní sestřička, která je velmi arogantní a ironická, nedá se s ní na ničem normálně domluvit, při každé návštěvě se musím držet abych ji něco neslušného neodsekla.

Doktorka je velmi profesionální. Nejvíce si u ní cením snahy nemocem a problémům předcházet, ne je pouze léčit! Nikdy nebere nic na lehkou váhu a vždy člověka řádně prošetří, i kdyby se jednalo o téměř zanedbatelnou maličkost, což sama paní doktorka vždy zdůrazňuje - že i kdybychom měli pocit, že je to maličkost, máme zavolat, vyšetříme, uvidíme. Vzhledem k závažnosti diagnóze tento přístup velmi oceňuji. Nejenže paní doktorka je na svém místě co se oboru týče, ale také má velmi příjemné vystupování, jedná se opravdu o milého člověka, který si na každého pacienta vyhradí dostatek času, zodpoví všechny otázky. Bohužel, jak už zde bylo řešeno - co nepochopím je, že jednu ordinaci sdílí tak skvělá doktorka a snad ta nejhorší sestra, se kterou jsem se setkala - nepříjemná, arogantní, neempatická a egocentrická žena s prominutím, která občas jedná s pacienty jako s hlupáky.

Jako lekar ano, ale jako clovek v zadnem pripade. Pocinaje pristupem sestry, jeji povysenost a take neprijemne chovani, konce absolutnim nepochopenim situace tehotne zeny v osmem mesici rizikoveho tehotenstvi a nucenim opakovane navstevy za ucelem informace o vysledcich. V dnesni dobe modernich technologii. Tato zkusenost je trvala, uz pri prvnim rizikovem tehotenstvi.

Skvělá lékařka i velmi vstřícný a milý člověk.Vřele všem doporučuji.I sestřička je úžasná.Glasová p.s.:děkuji

Dvakrát mě,pro mě v té době velice těžké situaci, zachránila!! Svým přístupem a vstřícnosti a hlavně tím, že vás skutečně poslouchá! a proto mi poradila i v oblasti, která již není v její kompetenci a zachránila mě před horšími psychickými stavy,které by následně vzrůstaly. Této PANÍ doktorce patří můj velký dík. Je balzám pro nemocného člověka.

Velmi dobrá lékařka, Odbornou kvalitu nemohu hodnotit, protože nejsem lékař. Co se týče komunikace s pacientem, je na profesionální úrovni. Nešetří na potřebných vyšetřeních, pokud jsou potřebná pro řádné vyšetřené pacienta. Škoda, že takových lékařů není více.

Sestra je velice milá,vstřícná, obětavá, naslouchá, pomůže při svízelných situacích,člověk na svém místě .
S takovým rozhledem ji škoda na poliklinice .
Hold stará škola .