Adresa

Sam.ordinace PL pro dospělé
Vrchlického 168, Slatiňany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

sice tet je tam pani mudr labutova ale s pani haltuchovou nikkdy nebyl problém velmi hodna a prijemna pani doktorka i sestřička

H

U paní doktorky jsem přihlášená už 7 let a viděla jsem ji jen jednou :-( Vždy, když jsem tam byla, tak za ní zastupoval jiný lékař. Je pravda, že tam nechodím s každou rýmičkou, ale za těch 7 let jsem tam byla 5 a z toho 4x tam byl starší pan doktor.

Paní doktorka je odbornice na svém místě. Je vstřícná, ochotná a milá. Čekací doba je delší , ale je to kompenzováno kvalitním vyšetřením a osobním přístupem . Ten kdo říká ,že doba čekání je neůnosná si musí uvědomit ,že v ordinaci je pacient, který je řádně vyšetřován a nesedí na běžícim páse ve fabrice. Děkuji Vám paní doktorko za Váš odborný přístup k mé nemoci a vaší trpělivost. Jsem spokojený i s milou a příjemnou sestřičkou.


k paní doktorce chodí z naší rodiny čtyři její členové, za posledních osm let,kdy pracuje v ordinaci, jsme s ní neměli žádnou špatnou zkušenost, vždy nám ochotně vyšla vstříc. Také proto ji s klidným svědomím doporučuji svým známým. Její práci jí nezávidím.


Chodíme k paní doktorce všichni, je velmi pečlivá a vstřícná. Sestřička je moc milá a vždy usměvavá. Doporučuji.


S návštěvou u paní doktorky jsem byla velmi spokojená, čekala jsem asi 10 min , takže nic strašného, ale kde nečekáte!!!
Přístup paní doktorky jako k pacientovi byl velmi vstřícný , milý a ochotný. Doporučuji !!!


vynikající paní doktorka , chodíme k ní celá rodina a vždy nám maximálně pomohla


Ověřený profil

NO čekací doba je opravdu hrouná,hlavně,když vám fakt není dobře,ale zase na přístup kě mě jako k pacientovi si nemůžu stěžovat.Když jsem před dvěma lety zkolabovala,byla fakt moc ochotná a chápavá...to se týká všech nemocí,co jsem u ní prodělala...člověk tam může jít s čímkoli a poradí mu....


Paní doktorka je velice ochotná se vším pomoci a vždy mě pečlivě prohlédne. Čekací doba je sice dlouhá, ale to jen proto, že je plná čekárna důchodců, kteří tam chodí častěji než domů. Paní doktorka je jednička a to nejsem ani zbohatlík ani příbuzná.


čekání je neúnosně dlouhé

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu