Paní doktroku znám již řadu let a s výsledky její práce jsem byla vždy maximálně spokojená, přátelský a empatický přístup je v jejím případě naprostou samozřejmostí.

nám. Interbrigády 948/4, Praha
ORTHO POINT s.r.o. - MUDr. Stejskalová Sylva (mapa)

Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 5 Více
Nádražní 548, Hlinsko
Ortodoncie Hlinsko - MUDr. Sylva Stejskalová (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 2 Více
Korunní 104, Praha
SWISS DENTAL CARE (mapa)

MUDr. Sylva Stejskalová Funkce • vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti • specialistka v ortodoncii „Mám skutečné štěs...

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

Skvělá zubařka se skvělým profesionálním a přátelským přístupem. Pacient rozhodně nemá strach si k této doktorce sednout na křeslo.

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

• ortodoncie