MUDr. Sylva Slováková

Nový Jičín 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Hoblíkova 2, Nový Jičín

Umístění: Praktický lékař stomatolog ošetrení

Bohužel musím konstatovat, že po více než dvaceti letech co docházím k paní doktorce, se její vztah k pacientům výrazně proměnil. Zřejmě na ni má významný vliv nekompetentní a chováním
odpudivá sestra. Po objednání čekáte několik měsíců, pak vám bez vysvětlení zruší termín a znovu několik měsíců čekáte. Paní doktorka již vzhledem k věku nepoužívá nové moderní metody a výsledkem je vždy minimálně půl zubu pryč i u malého kazu, který by se dal léčit ozonem. Vrtání laserem je scifi. Už je to zkrátka zubařka, kterou nemohu doporučit a je to škoda. Kdysi bývala výborná.

Skvělá zubařka. Je to poprvé kdy se těším z návštěvy zubaře. Jen je mi líto , že se nemohu telefonicky objednat.

Souhlasím. Od malička jsem se bála zubařů, ale paní doktorka svým lidským a milým přístupem mě strachu zbavila. Je velice milá a jsem u ní velmi spokojená. Díky tomu jsem tam přetáhla celou rodinu s jsou mi za to vděční.

jsem velmi spokojena .

na těchto stránkách hodnotíme lékaře a proto se k sestře netřeba vyjadřovat,ikdyž by si paní doktorka zasloužila rozhodně lepší oporu ve své ordinaci....jisté je,že po předchozích zkušenostech už se k zubaři nebojím...jen se zamyslete vy,co necháte malý kaz dojít až do takové bolesti,že vás lékař musí ošetřit přednostně,pak přijde jedno komplikované trhání zubu a ejhle objednaný pacient čeká déle...a vy co si stěžujete,jdětě si prosedět čekačku k jinému lékaři...Renata

K dotazu Markéta: Ještě jste nezjistila, že existují dvojí objednání? Přes mobil p. Dr., která vás objedná do 10 dnů, a oficiální přes objednávací knihu v ordinaci do 3 měsíců?, proto dlouhé čekací lhůty v čekárně,poctiví pacienti si prostě musí vyčekat ošetření na úkor těch nepoctivých, kteří spoléhají na známosti a vyžadují ošetření okamžitě, pokud možno hned.

Lékařka výborná, ale co změnila zdravotní sestru - ta původní odešla do zaslouženého důchodu, čekací doby jsou neúnosné. Sestra objednává bez ohledu na zákroky. Když ví, že je pacient objednaný na zbrus zubů, který bude trvat nejméně hodinu, neobjednám dalšího pacienta s desetiminutovým odstupem. MUDr. Slováková je super, ale ta sestra je děs a hrůza, tu by měla vyměnit, jen škodí její pověsti!!!

Je to ta nejskvělejší paní zubařka jakou jsem kdy měla. Trpělivá jak k dětem tak k dospělým a hlavně citlivá. A co se týká čekací doby pokud něco opravdu bolí tak tam jdu s tím že mi pomůže od té bolesti. A je mi jedno jestli čekám 5 min. nebo 2 hodiny výsledkem je úleva od bolesti.

Paní doktorka je skvělá zubařka, ochotná a trpělivá.
Jediné co mě zaráží-jsou čekací doby. Neexistuje, že když jste objednání,tak nemusíte čekat. V čekárně jsem čekala a proseděla 5 hodin. Neuvěřitelné.
Tak proč jsou objednávky?

Profesionální stomatolog, velmi ochotná, příjemná a milá. Trpělivý přístup k dětem i dospělým. Kéž by bylo více takových lékařů.