Adresa

Palackého 1, Olomouc
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
22 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace celkové vyšetření

Dnes jsem přišla k této lékařce poprvé a po příchodu do čekárny jsem se zeptala, kdo je poslední. Odpověděli mi, že na to se tu zřetel nebere. Vedle sedící pán mi řekl, že šlo k lékařce už 6 pacientů, kteří přišli až po něm. Já měla stejnou zkušenost. 7 pacientů, kteří přišli až po mně, bylo vyšetřeno dříve. Z toho byl jeden objednaný. Nedoporučuji tento cirkus!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá odbornice, velmi lidský přístup, empatická, nepřišlo mi, že by cokoliv podceňovala nebo jen psala recepty. Rozhodně doporučuji.


F
Ověřeny pacient

Přešel jsem k paní doktorce v roce 2013, po nějaké době se mi stal úraz ze zády. Paní doktorka mi řekla , že to je jen nějaká blokáda, že na vyhřezlou plotýnku to vůbec nevypadá. Dala mi nějaké prášky a že mám zůstat 14 dní doma. Po 14 dnech jsem přišel znovu a poprosil ji aby mě poslala na nějaké vyšetření, tak mě poslala k panu doktorovi na Jílové, který se o mě postaral. Zjistil mi 3 vyhřezlé plotýnky. Paní doktorka mi na to pouze řekla, že se to stává. Dala mi neschopenku a zapomněla tam napsat, že to je pracovní úraz, takže mám s úřady a zaměstnavatelem problémy do teď. Místo toho aby našla nějaké východisko nebo alternativní léčbu, pořád chtěla bych se vrátil do práce a ukončil PN. Tančím v baletním souboru a to s vyhřezlou ploténkou jde velice těžko . . . . . . První dojmy u paní doktorky skvělé, , , hodná, vapadá skvěle, krásná ordinace, hodná sestra. . . . Neříkám, že je špatná, má tu plno pozitivních komentářů většině vyhovuje, ale kdo potřebuje opravdu poradit a mít skvělého vstřícného doktora , který nepíše pouze recepty a neťuká do počítače , tak doporučuji jiného praktického doktora. F. Topič

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milá,vstřícná ,mistr ve svém oboru .Chválím její pozitivní přístup k pacientům.
Marta


L
Ověřeny pacient

Velice milá, vstřícná, sympatická, ochotná..a taky odborník. Mám pouze a jenom ty nejlepší zkušenosti... Nejlepší v Olomouci, ne v Evropě.... na světě :-)


T
Ověřeny pacient

K paní doktorce nemám jedinou výhradu. Navštěvuji spousty lékařů, ale ona je opravdu odborník s velkým "O" Jedinečný osobitý lidský přístup, se vším poradí, vše pečlivě vyšetří a hlavně nikdy nic nezanedbá. Mimo jiné kombinace vynikající doktorky a vstřícné, milé a ochotné sestřičky, to už se dnes vidí opravdu jen málo kde. Jednoznačně doporučuji!!!


M
Ověřeny pacient

Dr. Otrubová je taková naše rodinná lékařka. Všichni jsme u ní zaregistrovaní a nestalo se, že bychom někdy nebyli s její péčí spokojeni. Každému,kdo hledá vlídné zacházení a vysokou odbornost, doporučuji se k ní zaregistrovat.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je perfektní ,vlídná,usměvavá ,ochotná a trpělivá.
Jen co se rozhoupu,znovu se k ní vrátím z MA,kde hodně chybí.


Ověřeny pacient

Milá, vstřícná, člověk má opravdu pocit, že paní doktorka je tu pro něho. A to si cením nejvíce! Odbornost na vysoké úrovni ! Velice doporučuji všem . Junová


Velmi milá vždy výjde vstříc ochotná ,vše důlkadně prošetří..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti