Palackého 1, Olomouc

Umístění: Ordinace celkové vyšetření

Dnes jsem přišla k této lékařce poprvé a po příchodu do čekárny jsem se zeptala, kdo je poslední. Odpověděli mi, že na to se tu zřetel nebere. Vedle sedící pán mi řekl, že šlo k lékařce už 6 pacientů, kteří přišli až po něm. Já měla stejnou zkušenost. 7 pacientů, kteří přišli až po mně, bylo vyšetřeno dříve. Z toho byl jeden objednaný. Nedoporučuji tento cirkus!

Paní doktorka je skvělá odbornice, velmi lidský přístup, empatická, nepřišlo mi, že by cokoliv podceňovala nebo jen psala recepty. Rozhodně doporučuji.

F

Přešel jsem k paní doktorce v roce 2013, po nějaké době se mi stal úraz ze zády. Paní doktorka mi řekla , že to je jen nějaká blokáda, že na vyhřezlou plotýnku to vůbec nevypadá. Dala mi nějaké prášky a že mám zůstat 14 dní doma. Po 14 dnech jsem přišel znovu a poprosil ji aby mě poslala na nějaké vyšetření, tak mě poslala k panu doktorovi na Jílové, který se o mě postaral. Zjistil mi 3 vyhřezlé plotýnky. Paní doktorka mi na to pouze řekla, že se to stává. Dala mi neschopenku a zapomněla tam napsat, že to je pracovní úraz, takže mám s úřady a zaměstnavatelem problémy do teď. Místo toho aby našla nějaké východisko nebo alternativní léčbu, pořád chtěla bych se vrátil do práce a ukončil PN. Tančím v baletním souboru a to s vyhřezlou ploténkou jde velice těžko . . . . . . První dojmy u paní doktorky skvělé, , , hodná, vapadá skvěle, krásná ordinace, hodná sestra. . . . Neříkám, že je špatná, má tu plno pozitivních komentářů většině vyhovuje, ale kdo potřebuje opravdu poradit a mít skvělého vstřícného doktora , který nepíše pouze recepty a neťuká do počítače , tak doporučuji jiného praktického doktora. F. Topič

Paní doktorka je velice milá,vstřícná ,mistr ve svém oboru .Chválím její pozitivní přístup k pacientům.
Marta

Velice milá, vstřícná, sympatická, ochotná..a taky odborník. Mám pouze a jenom ty nejlepší zkušenosti... Nejlepší v Olomouci, ne v Evropě.... na světě :-)

K paní doktorce nemám jedinou výhradu. Navštěvuji spousty lékařů, ale ona je opravdu odborník s velkým "O" Jedinečný osobitý lidský přístup, se vším poradí, vše pečlivě vyšetří a hlavně nikdy nic nezanedbá. Mimo jiné kombinace vynikající doktorky a vstřícné, milé a ochotné sestřičky, to už se dnes vidí opravdu jen málo kde. Jednoznačně doporučuji!!!

Dr. Otrubová je taková naše rodinná lékařka. Všichni jsme u ní zaregistrovaní a nestalo se, že bychom někdy nebyli s její péčí spokojeni. Každému,kdo hledá vlídné zacházení a vysokou odbornost, doporučuji se k ní zaregistrovat.

Paní doktorka je perfektní ,vlídná,usměvavá ,ochotná a trpělivá.
Jen co se rozhoupu,znovu se k ní vrátím z MA,kde hodně chybí.

Milá, vstřícná, člověk má opravdu pocit, že paní doktorka je tu pro něho. A to si cením nejvíce! Odbornost na vysoké úrovni ! Velice doporučuji všem . Junová

Velmi milá vždy výjde vstříc ochotná ,vše důlkadně prošetří..