MUDr. Světlana Štefanová

Zubař Více

Veselí nad Moravou 1 adresa

11 názor

Adresa

Praktický zubní lékař
U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Tahle pani? To je katastrofa. Naprosto souhlasim s ostatnimi komentari. Chodila jsem k ni odmalicka, vysolila spoustu penez a pusu mam totalne znicenou. Moje trpelivost definitivne skoncila tehdy, kdyz mi vrtackou prorezala pod jazykem, dvakrat! A jehla, ktera me mela umrtvit mi projela skrz lic a pak se se mniu jeste hadala a ztrapnovala me. Stezovala jsem si na lekarskou komoru, bohuzel mi k memu nestesti bylo sdeleno, ze pro me toho moc neudelaji, ale stiznost neni k zahozeni, ze to muze pomoci budoucim klientum. Tak snad se to vyplatilo aspon pro ne, kdyz uz ne pro me. Mimochodem od unora jsem u jine zubarky a okamzite mi z pusy vytrhla tri totalne znicene zuby, ktera pi.Stefanova ,,udajne" lecila...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřený profil

S paní doktorkou jsme celá rodina naprosto spokojení, chodí k ní celá naše rodina a znamí. Její ošetření proběho vždy bez problémů. Nová sestřička bezvadná. Paní doktorka je ochotná a má skvělý přístup k dětem.

H
Ověřený profil

K paní doktorce asi tolik: jako dorostenec jsem ji začal ještě na povinných zubních prohlídkách navštěvovat a co si tak pamatuji tak to byla celkem přijemná paní která měla ohled na trpícího člověka... K ruce měla ještě možná příjemnější sestřičku...(někomu by snad vadilo jejich povídání při úkonu,ale já to neřešil :) ). To trvalo několik let až do cca posledních dvou let dozadu,kdy asi odešla paní sestřička do důchodu a nahradila ji tam nějaká nová paní, ke které mám teda velké výhrady!!! Tato osoba se chová AROGANTNĚ a dost nepříjemně k pacientům... Nechci někoho uražet nebo líčit ve špatném světle, ale co přišla "nová sestra" změnila se k horšímu i paní doktorka a úroveň lékařské péče šel opravdu hodně dolů... Bohužel to není jen můj subjektivní pocit, ale také mnoha známých co ji také navštěvují a pozorují také změny spojené s příchodem "nové sestry".Ale abych jen "nekydal" tak musím říct,že za dobu co ji navštěvuji jsem zatím neměl větší problém s "opravenými zuby"...


Ověřený profil

Vůbec nechápu jak tato osoba může dělat tuto činnost. Její práce je prostě tragédie. Chodil jsem k ní několik let. Když pominu, že vůbec nebere ohled na pacienta, tak jení práce je otřesná a naprosto neprofesionální. Všechno vyvrcholilo tím že mě "léčila" zánět. Po čištění kanálků zub zavřela, což vedlo k tomu, že bolest pomalu narůstala, až na druhý den ráno byla k nevydržení, tak jsem zavítal opět do ordinace a následně se mě na zub vrhla bez jakéhokoli umrtvení a s vědomím, že mě tento ukrutně bolí. To co následovalo by se dalo stručně shrnout jako totální horor. To byla poslední návštěva. Po pár týdnech jsem začal chodit k jiné zubařce, která mě po vstupní prohlídce oznámila, že mám kromě tohoto zubu ještě dalších 11 kazů a nevěřila mě, že jsem k nějaké zubařce vůbec chodil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřený profil

Nelíbí se mi, že paní doktorka neposílá pacienty na rentgen - alespoň v rámci naší rodiny - to mohu dosvědčit, i když máte zánět v zubu. Dle mého názoru nedokáže správně ošetřit zubní kanálky, zub klidně uzavře. Už jsem přišla o jeden zub - nechci přijít o další. šla jsem jinam, kde používají moderní přístroje a hlavně rentgen.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi špatná zubařka. Na co šáhne to pokazí. Neumí nic. Ani správně vyčistit kanálky. V klidu uzavře kanálek ještě s nervem. Po pár rocích u ních a jejího řádění jsem strašně šťastný, že mám už konečně od ní pokoj a mám super zubařku, která 2 roky opravovala její neschopnost.
Spoléhá na to, že je ve Veselí nedostatek zubařů.
Teď už se nedivím, že má pořád volno a nikdy sem u ní nečekal.
Podobné zkušenosti mají i mojí další moji známí.
NEDOPORUČUJI ani v posledním případě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Velmi dobrá zubní lékařka. Jen je škoda, že pro velké množství pacientů, nemá čas na pacienty. Hlavně na děti (budoucí klientelu) kdy je potřeba je seznámit s ordinací.


P

Paní doktorka je velmi vstřícná a obětavá, příjemná ke i její sestřička. Vřele ji doporučuji.


M

Není dobrá, neváží si pacientů

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Příjemná a vstřícná lékařka, vychází pacientům vstříc


Došlo k chybě, zkuste to znovu