Praktický lékař pro dospělé
Nádražní 197, Hanušovice

Ordinace praktického lékaře
Hlavní 125, Hanušovice

Po lékařské prohlídce do závodu v Hanušovicích nebudu hodnotit pozitivně. Každý má právo na práci i když člověk u toho i riskuje. Kvůli mému sluchu mi nedoporučil k výkonu práce. Jsem silně zklamaný.

Ochotný, obětavý, příjemný, odborník na svém místě

Výborný lékař, skvělý přístup, nejlepší zkušenosti.

Poznal jsem ve svém životě několik praktických lékařů. Mudr.Kubáček patří jednoznačně k těm na které se nezapomíná v dobrém smyslu.Poslechne stesky, poradí a pomůže. Díky pane doktore.

Velmi dobrý praktický lékař- Můžu klidně doporučit. Fámy rozšiřované agenturou JPP(jednapanipovídala) jsou jen lži a nic jiného.

Výborný lékař. Kdybych se nemusela přehlásit z důvodu změny bydliště, chodila bych k němu až do smrti. Lepšího doktora jsem nepotkala.

Vynikající a vlídný lékař! Nic nepodceňuje, je ochotný naslouchat.

C

Jsem velmi spokojená s tímto lékařem ,s přístupem k pacientovi i po lidské stránce.

Vynikající, vlídný a erudovaný lékař! Nic nepodceňuje, je ochotný naslouchat. Velmi si ho vážím. Díky, pane doktore!

Je to příjemný člověk,ale především vynikající lékař.Ochotný,s vlídným přístupem k pacientům.Je to lékař na svém místě a mnozí z nich by si z něj mohli brát příklad.Je to vzor lékařů.