Svatava Šušáková, praktický lékař Kyjov

MUDr. Svatava Šušáková

Uložit

Praktický lékař Více

42 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Jiráskova 987/50, Kyjov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

42 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Rozhodla jsem se od ní odejít, ovšem moji dokumentaci mému novému lékaři od února 2023 stále neodeslala. V její ordinaci si ale cením především práce sestřičky, která je empatická, poradí a je lidská. Takové sestřičky je v takové ordinaci velká škoda.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Touto cestou chci paní doktorce Svatavě Šušákové veřejně poděkovat za její pomoc při řešení mých zdravotních problémů. Paní doktorka je opravdový profesionál s lidským přístupem. Velice si jí vážím a děkuji za to, že můžu být jejím pacientem. Jarmila Červenková Koryčany

V
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Skvěla doktorka s dobrým profesionálním přístupem. Nemam proti paní doktorce žádné výhrady . Chodi k ní i můj přítel a je také spokojený .Za nás dva pět a půl hvězdy:)

Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Dobrý den, k paní doktorce chodí polovina naší rodiny a jsme spokojeni s jejím profesionálním přístupem. Je velmi ochotná, vstřícná.

J.Šemorová

K
Ověřený profil

Kristýna Fukanová
K paní doktorce Šušákové chodím již řadu let. Za svou osobu mohu říci, že se jedná o velmi dobrou lékařku. Nikdy mě neodbyla, jak tady někteří hodnotí, každý zdravotní problém se mnou pečlivě probere, neponechá nic náhodě. Dokáže rozpoznat i psychický problém, dalo by se říct, že jí opravdu nic neunikne. Spoustu některých negativních názorů tady je založeno na nepravdě, navíc pisatelé nejsou natolik odvážní, aby se podepsali, o tom již něco svědčí, za pravdu by se přeci neměl nikdo stydět.
Stručně řečeno za mou osobu se jedná o výbornou lékařku.

Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorku navštěvuji již několik let. Jako pacient jsem byla dost nepořádná a kolikrát si nebrala její rady k srdci, jakmile se mi ulevilo, polevila jsem vždy i v léčbě. Je zdravotní problémy samozřejmě narustali až jsem se dostala do velkých problémů. Paní doktorka to se mnou nikdy nevzdala a vždy mě povzbuzovala, svým profesionálním a lidským přístupem se mi snažila pomoct. Ani já nevěřila, že se s toho tentokrát dostanu a ona věřila že ano a co víc věřila ve mě. Dneska se cítím lépe, dodržování jejich rád mě zbavilo mých problémů a teď i já věřím, že se z toho dostanu. Za to všechno velké DĚKUJI a za všechno co pro nás dělá. Jsem ji nesmírně vděčná a můžu ji jenom doporučit svým přátelům a známým. Ještě jednou děkuji . Vnučková Andrea

Ověřený profil

chtěl bych tímto veřejně poděkovat paní doktorce při léčbě mých zdravotních potíží.Jeji profesionalni i lidský přístup k pacientům je vzorovym příkladem toho jak by se lékař měl chovat. Děkuji Luňák Josef

H
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojena.Zajímá se o pacienta, je pečlivá důsledná, milá, přátelská.Můžu jen doporučit.

P
Ověřený profil

Paní doktorka je dobrá a nemám k ní vůbec nic.Její sestřičky taky dobrý jen by to chtělo trochu soukromí pro pacienty při vyšetření u sestry.I vyšetření očí sluchu tlaku atd. je soukromá věc pacienta protože když na židli v sesterně sedí jeho kolega spolupracovník tak to že třeba špatně vidí nebo slyší se hned dozvědí půl šroubárny.
Jinak spokojenost

J
Ověřený profil

Podle mě je paní doktorka Šušáková opravdový profesionál,je vstřícná a dokáže pochopit potíže svých pacientů.Z vlastní zkušenosti to mohu potvrdit.Díky jejím doporučením mi pomohla překonat období po operaci,jsem moc spokojená a rozhodně doporučuji všem.Jana,Kyjov

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti