Tišnovská 80, Lomnice
Praktická zubní lékařka (mapa)

Pani doktorka je velice pečlivá a dle diplomů v ordinaci se pravidelné účastní školení v oboru. Jsem velice spokojeny s ošetřením a přístupem celé ordinace.

Katastrofa! Vulgární a neprofesionální přístup. Nevhodné chování. Seřvala jinou pacientku - jak si mohla dovolit přijít i s malým dítětem - že nejsou dětský koutek. (paní nesehnala hlídání) Následně to nevybíravě a hlasitě probírala s druhým lékařem ve vedlejší ordinaci i když jsem seděl na křesle! Nevěnuje se plně svojí práci! Už mne tam nikdy neuvidí.

Vysoká odbornost, paní doktorka vše vysvětlí.Velice pečlivá, už bych jinam nešel.

Velmi kvalitní práce a vstřícný přístup

velmi velmi výborná

Já už bych k ní rozhodně niky nešla. Když jsem byla dítě, nechala si zaplatit za ošetření od mých rodičů, které do 18 let hradila pojišťovna (jak mi bylo řečeno u jiného stomatologa)a ani k tomu nevydala žádné potvrzení. A i tak mi potom musel být zub přeléčen znovu. Je to sice více jak 10 let, ale nikdy na to nezapomenu. Také na preventivních prohlídkách dětí neošetřila všechy kazy.

dokonalé:) paní doktorka i její syn, kteří spolu sdílí ordinaci jsou opravdu bezkonkurenční! jejich přístup je velice příjemný, jsou laskaví, ochotní a hlavně opravdu umí dělat svoji práci a to opravdu odborně a s vysokou péčí, nevím o ničem v čem by nevyhověli nebo v čem by byli špatní. teď se budu stehovat sice do Brna ale klidne budu dojizdet za nimi dale!!

G

Bezkonkurenčně zodpovědný přístup k pacientům a vysoká odborná úroveň.