Stomatologická ordinace
nám. Míru 168/I, Klatovy

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Paní zubařka nepříjemná, arogantní. Pozve si člověka na registraci a vzápětí ho vyhodí bez registrace. Nezeptá se na nic ani ke slovu nepustí. I veterinář se ke klientovy chová lépe.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Při vstupní prohlídce byla jiná lékařka, která byla výborná, udělala rentgen, řekla mi , kde jsou problémy , navrhla řešení, část začala hned řešit. Při dalších návštěvách už se mi věnovala Mudr Kocková. Byla vždy velmi příjemná, nicméně odmítala cokoli se zuby dělat, když jsem zmínila návrhy, které jsem dostala, odvětila -" to si nenechte dělat, zuby máte pěkné". Výsledkem je ztráta 5 zubů na pohotovosti. O jeden bych přišla stejně. Takže na 4 se podílela nepéče paní doktorky. Jednání celého personálu včetně paní doktorky bylo jinak skvělé. Dentální hygiena v místě je výborná.

Dlouho jsem chodila k jinemu zubaři.Pak jsem přešla sem.Naprostá spokojenost.Jen mě mrzí,že jsem od bývalého zubaře neodešla už dříve.Zachránila bych si tím chrup.

Nejlepší zubařka, kterou jsem kdy potkal. Chodím tam s celou rodinou a naprostá spokojenost. V případě akutních stavů mi pomohla i mimo pracovní dobu. Mnohokrát děkuji.

Bezvadná,šikovná,prostě umí. S důvěrou svěřuji sebe i své děti do jejích rukou.

Paní doktorka, je úžasná. Chodíme k ní celá rodina i malou dcerkou a nemůžeme si ji vynachválit. Má skvělý profesionální přístup, který je ale zároveň i lidský, a dokáže skvěle uklidnit.
Jako lékařka je pečlivá a trpělivá, a vůbec jí nevadí, že jsem "posera" a chci injekci úplně na všechno. Všem ji doporučuji.

skvela doktorka

perfektni doktorka