MUDr.

Štěpánka Pavcová

Dermatolog

Kontaktní informace

• M

Paní doktorku mohu jen doporučit, po návštěvě dvou dermatologů, byla jediná, která chtěla můj problém vidět a ihned napsala léky, které 100% pomohly. Lékař - jak má být. Moc děkuji za pomoc.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• M

• Paní doktorku mohu vřele doporučit, zákrok provedla rychle , bezbolestně , prostě profesionál na svém místě. Děkuji

• MUDr.Pavcová je vynikající lékařka a skvělá odbornice s velmi příjemným vystupováním. .Spolu se sestřičkou tvoří sehraný tým.Její péči jsem s různými problémy vyhledala opakovaně.Vždy si věděla rady a její léčba byla účinná. Tuto lékařku mohu všem vřele doporučit.

• Ani ja nemam s touto doktorkou pozitivni zkusenost, s rozsazhlym hnisavym zanetem (rosacea) v obliceji sem se dostavila s prosbou o pomoc, tu neposkytla, neporadila, pouze pry muze napsat neschopenku.. pricina zanetu je pry neznama, ani me prosbe o predepsani antibiotik nevyhovela, tudiz pomohli az o hodinu dele ve FN Plzen nasazenim antibiotik na 6 mesicu. Ztrata casu. Nikdy vic

• L

S paní doktorkou nemám zrovna pozitivní zkušenosti. Trpím atopickým ekzémem a paní doktorka mi za celé 3 roky nebyla schopna předepsat jinou mast než belosalic (kortikoidová mast) tím řešila pokaždé mou návštěvu u ní. Po nějaké době se mi začali objevovat strie na nohou, bez jakýkoliv změn na mojí váze. Navštívila jsem ji proto znovu a jediné co jsem se dozvěděla bylo, že je to asi změnou mojí postavy (nesmysl). Poté jsem si sama vyhledala, že právě tato mast mi způsobila jizvy, o kterých mě paní doktorka ani neinformovala a sotva si je prohlédla. Proto bohužel z mé zkušenosti nedoporučuji.

MUDr. Štěpánka Pavcová2015-03-16

Kortikoidy jsou léčbou 1. volby u atopického ekzemu,když je nemocný používá,tak jak mu lékař doporučí, to znamená pouze po určitou dobu, nedochází k nežádoucím účinkům. Aby došlo k tvorbě strií po kortikoidem musela by nemocná používat tuto mast opravdu hodně dlouho. Nemocného si vždy svědomitě vyšetřím a jestliže jsem nezhonotila nález v souvislosti s léčbou,tak si za tímto odborně stojím.Myslím,že mám v oboru dlouholeté zkušenosti, léta praxe na kožní klinice a stále přibývající počet nemocných, kteří chtějí být ošetřování na naší ambulanci o tom svědší, Takže s uvedeným hodnocením nemohu souhlasit.Vždy jsem přístupná novému vysvětlení nemocnému nemocnému.

• S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Je to opravdu odborník na svém místě. Je velmi pečlivá a vše vysvětlí když něco není jasné. Sestřička je také super. Mohu doporučit

MUDr. Štěpánka Pavcová2015-03-19

Děkuji Dr. Pavcová