Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s. Jiný

U paní doktorky jsme byli celá rodina na vyšetření névů. Paní doktorka byla velmi pečlivá a měla trpělivost i s mou dcerkou (2 roky), která u doktorů obvykle nespolupracuje.
Pozitivně hodnotím i to, že jsme v čekárně nečekali dlouho.

S
Ověřený profil
Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s. Pigmentové skvrny

To co jinde nezvládli ani za nehorázné peníze, zvládla paní doktorka Pavcová vyřešit skvěle, rychle, bezbolestně, profesionálně a za pár korun! Doporučuji jí a znovu se ráda vrátím!

M
Ověřený profil

Paní doktorku mohu jen doporučit, po návštěvě dvou dermatologů, byla jediná, která chtěla můj problém vidět a ihned napsala léky, které 100% pomohly. Lékař - jak má být. Moc děkuji za pomoc.

Ověřený profil

Paní doktorku mohu vřele doporučit, zákrok provedla rychle , bezbolestně , prostě profesionál na svém místě. Děkuji

Ověřený profil

MUDr.Pavcová je vynikající lékařka a skvělá odbornice s velmi příjemným vystupováním. .Spolu se sestřičkou tvoří sehraný tým.Její péči jsem s různými problémy vyhledala opakovaně.Vždy si věděla rady a její léčba byla účinná. Tuto lékařku mohu všem vřele doporučit.

Ověřený profil

Ani ja nemam s touto doktorkou pozitivni zkusenost, s rozsazhlym hnisavym zanetem (rosacea) v obliceji sem se dostavila s prosbou o pomoc, tu neposkytla, neporadila, pouze pry muze napsat neschopenku.. pricina zanetu je pry neznama, ani me prosbe o predepsani antibiotik nevyhovela, tudiz pomohli az o hodinu dele ve FN Plzen nasazenim antibiotik na 6 mesicu. Ztrata casu. Nikdy vic

L
Ověřený profil

S paní doktorkou nemám zrovna pozitivní zkušenosti. Trpím atopickým ekzémem a paní doktorka mi za celé 3 roky nebyla schopna předepsat jinou mast než belosalic (kortikoidová mast) tím řešila pokaždé mou návštěvu u ní. Po nějaké době se mi začali objevovat strie na nohou, bez jakýkoliv změn na mojí váze. Navštívila jsem ji proto znovu a jediné co jsem se dozvěděla bylo, že je to asi změnou mojí postavy (nesmysl). Poté jsem si sama vyhledala, že právě tato mast mi způsobila jizvy, o kterých mě paní doktorka ani neinformovala a sotva si je prohlédla. Proto bohužel z mé zkušenosti nedoporučuji.

MUDr. Štěpánka Pavcová

Kortikoidy jsou léčbou 1. volby u atopického ekzemu,když je nemocný používá,tak jak mu lékař doporučí, to znamená pouze po určitou dobu, nedochází k nežádoucím účinkům. Aby došlo k tvorbě strií po kortikoidem musela by nemocná používat tuto mast opravdu hodně dlouho. Nemocného si vždy svědomitě vyšetřím a jestliže jsem nezhonotila nález v souvislosti s léčbou,tak si za tímto odborně stojím.Myslím,že mám v oboru dlouholeté zkušenosti, léta praxe na kožní klinice a stále přibývající počet nemocných, kteří chtějí být ošetřování na naší ambulanci o tom svědší, Takže s uvedeným hodnocením nemohu souhlasit.Vždy jsem přístupná novému vysvětlení nemocnému nemocnému.

J
Ověřený profil

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Je to opravdu odborník na svém místě. Je velmi pečlivá a vše vysvětlí když něco není jasné. Sestřička je také super. Mohu doporučit

MUDr. Štěpánka Pavcová

Děkuji Dr. Pavcová

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti