MUDr.

Štěpánka Pavcová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• S
    Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.Služby: Pigmentové skvrny

To co jinde nezvládli ani za nehorázné peníze, zvládla paní doktorka Pavcová vyřešit skvěle, rychle, bezbolestně, profesionálně a za pár korun! Doporučuji jí a znovu se ráda vrátím!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Tamara Skalová
    Tamara Skalová
    Švihovská 14, Plzeň

Helena Landová
    Helena Landová
    Klatovská tř. 16, Plzeň
    Nejlepší paní doktorka, vždy bez mrknutí oka stanoví diagnozu a předepíše ideální léčbu s doplatkem pár korun,… Více

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Kliniku jsem navštívila za účelem odstranění vystouplého mateřského znaménka. Prostředí kliniky je velmi příjemné.… Více

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• S

• M

Paní doktorku mohu jen doporučit, po návštěvě dvou dermatologů, byla jediná, která chtěla můj problém vidět a ihned napsala léky, které 100% pomohly. Lékař - jak má být. Moc děkuji za pomoc.

• Paní doktorku mohu vřele doporučit, zákrok provedla rychle , bezbolestně , prostě profesionál na svém místě. Děkuji

• MUDr.Pavcová je vynikající lékařka a skvělá odbornice s velmi příjemným vystupováním. .Spolu se sestřičkou tvoří sehraný tým.Její péči jsem s různými problémy vyhledala opakovaně.Vždy si věděla rady a její léčba byla účinná. Tuto lékařku mohu všem vřele doporučit.

• Ani ja nemam s touto doktorkou pozitivni zkusenost, s rozsazhlym hnisavym zanetem (rosacea) v obliceji sem se dostavila s prosbou o pomoc, tu neposkytla, neporadila, pouze pry muze napsat neschopenku.. pricina zanetu je pry neznama, ani me prosbe o predepsani antibiotik nevyhovela, tudiz pomohli az o hodinu dele ve FN Plzen nasazenim antibiotik na 6 mesicu. Ztrata casu. Nikdy vic

• L

S paní doktorkou nemám zrovna pozitivní zkušenosti. Trpím atopickým ekzémem a paní doktorka mi za celé 3 roky nebyla schopna předepsat jinou mast než belosalic (kortikoidová mast) tím řešila pokaždé mou návštěvu u ní. Po nějaké době se mi začali objevovat strie na nohou, bez jakýkoliv změn na mojí váze. Navštívila jsem ji proto znovu a jediné co jsem se dozvěděla bylo, že je to asi změnou mojí postavy (nesmysl). Poté jsem si sama vyhledala, že právě tato mast mi způsobila jizvy, o kterých mě paní doktorka ani neinformovala a sotva si je prohlédla. Proto bohužel z mé zkušenosti nedoporučuji.

Štěpánka Pavcová2015-03-16

Kortikoidy jsou léčbou 1. volby u atopického ekzemu,když je nemocný používá,tak jak mu lékař doporučí, to znamená pouze po určitou dobu, nedochází k nežádoucím účinkům. Aby došlo k tvorbě strií po kortikoidem musela by nemocná používat tuto mast opravdu hodně dlouho. Nemocného si vždy svědomitě vyšetřím a jestliže jsem nezhonotila nález v souvislosti s léčbou,tak si za tímto odborně stojím.Myslím,že mám v oboru dlouholeté zkušenosti, léta praxe na kožní klinice a stále přibývající počet nemocných, kteří chtějí být ošetřování na naší ambulanci o tom svědší, Takže s uvedeným hodnocením nemohu souhlasit.Vždy jsem přístupná novému vysvětlení nemocnému nemocnému.

• J

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Je to opravdu odborník na svém místě. Je velmi pečlivá a vše vysvětlí když něco není jasné. Sestřička je také super. Mohu doporučit

Štěpánka Pavcová2015-03-19

Děkuji Dr. Pavcová