ORL Jesenice
Budějovická 4, Jesenice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL Jesenice Jiný

velmi příjemná komunikace, ochota, vstřícnost, pochopení.
útulná čekárna vybavená i pro dětské pacienty

Nedoporučuji. U pí. doktorky Hemalové jsme byli poprvé akutně v Jesenici s tříletou dcerou. Po hodině strávené v čekárně už dcera začala bolestí plakat - na to vyšla sestra z ordinace a se slovy "tak už řvete? tak pojďte na řadu" nás tedy vzali. Potom jsme byli ještě dvakrát v Jílovém. Paní doktorka nás nabádala k velice nešetrnému a bolestivému vyšetření nosní mandle, o němž jsem posléze na jiné klinice zjistila že se v dnešní době dá udělat téměř bezbolestně a během několika sekund. Po té co jsme v Jílovém i jako objednaní pacienti na kontrolu čekali asi hodinu a posléze mě při vyšetření ucha mé dcery pí. doktorka doslova sepsula "ať si jí držím pořádně" už toto ORL opravdu nenavštívíme. Dojíždíme na jinou kliniku, kde je vidět že to jde i jinak. Myslím že pí. doktorce Hemalové se alespoň ulevilo o jednoho pacienta, jelikož čekací lhůty v čekárně jsou tak dlouhé, že je vidět že paní doktorka si zřejmě nabrala více pacientů, než je schopna zvládnout.