Jste tento lékař?

Adresy

• Poliklinika Soběslav

Petra Voka 159
    39201 Soběslav, jihočeský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů:

• Celý život byla pro mne návštěva zubaře něco, co jsem odkládala, radši v bolestech trpěla. Pak jsem poznala pana doktora Štěpána.Je to naprosto dokonalý odborník a s jeho lidským přístupem jsem se úplně přestala bát. Sestřička také moc příjemná osoba.

• ..úplně dokonalý lidsky i odborně....

• Výborný zubař s citlivým přístupem a skvělá sestřička,jediný zubař,ke kterému se nebojím jít

• ..excelentní stomatolog a člověk...., kéž bych takových lékařů naše medicína měla více..,mladí lékaři by se od něj měli učit především lidskému a laskavému přístupu, který zbavuje z obav z případné bolesti, kterou jsem ale u něj nikdy neprožil.....

• Pan doktor je velice šikovný a pečlivý a jsem s jeho péči moc spokojena a vubec se k němu nebojím. Má velmi hezký přístup k pacientům i sestřička je velmi hodná.Všem pana doktora vřele doporučuji.Je vidět, že ho práce baví a je víborny zubař.Pane doktore moc Vam děkuji za vaši péči. Zoubky,které ošetříte,už nikdy nebolí.Monika Mrázová

• Pan doktor mi moc pohámá překonat strach i bolest.Je to pečlivy doktor.Sestřička je taky moc hodná.

• Pan doktor mi moc pomohl udělal mi všechno co jsem potřeboval a už jenom chodím na kontrolu jednou za půl roku.Taky jsem díky jemu přestal kouřit.Díky pane doktore vřele ho každému doporočuji je to velmi dobrý zubař.