MUDr.

Štěpán Stanislav

Zubař

Kontaktní informace

• Celý život byla pro mne návštěva zubaře něco, co jsem odkládala, radši v bolestech trpěla. Pak jsem poznala pana doktora Štěpána.Je to naprosto dokonalý odborník a s jeho lidským přístupem jsem se úplně přestala bát. Sestřička také moc příjemná osoba.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• ..úplně dokonalý lidsky i odborně....

• Výborný zubař s citlivým přístupem a skvělá sestřička,jediný zubař,ke kterému se nebojím jít

• ..excelentní stomatolog a člověk...., kéž bych takových lékařů naše medicína měla více..,mladí lékaři by se od něj měli učit především lidskému a laskavému přístupu, který zbavuje z obav z případné bolesti, kterou jsem ale u něj nikdy neprožil.....

• Pan doktor je velice šikovný a pečlivý a jsem s jeho péči moc spokojena a vubec se k němu nebojím. Má velmi hezký přístup k pacientům i sestřička je velmi hodná.Všem pana doktora vřele doporučuji.Je vidět, že ho práce baví a je víborny zubař.Pane doktore moc Vam děkuji za vaši péči. Zoubky,které ošetříte,už nikdy nebolí.Monika Mrázová

• Pan doktor mi moc pohámá překonat strach i bolest.Je to pečlivy doktor.Sestřička je taky moc hodná.

• Pan doktor mi moc pomohl udělal mi všechno co jsem potřeboval a už jenom chodím na kontrolu jednou za půl roku.Taky jsem díky jemu přestal kouřit.Díky pane doktore vřele ho každému doporočuji je to velmi dobrý zubař.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní