Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Naprosto otřesný přístup. Pan doktor se ani nesnaží pomoct. Medicína se posunula, bohužel pan doktor ustrnul na místě. Ne každé zranění se odehrává přesně dle ucebnice a je nutné ho vždy pořádně zkontrolovat, to mu ale bohužel nedochází. Neustále opakování - přijďte za 14 dní, když přijdu za 14 dní, opět řekne jen, přijďte zase za 14 dní. K léčbě ne poskytnuta žádná pořádná ráda, co dělat pro zlepšení, atd. Absolutní nespokojenost - léčení zranění od stolu. Pan doktor se ani nepostaví, aby se na vás pořádně podíval. Jako ortopeda ho určitě nedoporučuji, raději si počkat a objednat se někam jinam. Nabídku rehabilitací zde také neocekavejte, vše mu přijde zbytečné. Sestra byla jediné pozitivum.

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Byla jsem naprosto spokojená.
Operace karpálního tunelu, postupně,obou rukou,dopadla výborně.sestra se o mě pěkně starala.ruce mi znovu slouží.úleva okamžitě po operaci.Děkuji panu doktorovi.

Umístění: Poliklinika Ravak

Nepříliš pečlivý lékař, při vyšetření mě dost odbyl.
Pak jsem si našel ortopeda v jiném městě, kde vše fungovalo lépe. Podobnou zkušenost s ním měl i spolužák, který byl poslán na sonograf až po třetí návštěvě a dvou měsících v bolestech.

Jako lékař skvělý, ale ta sestra to jsem ještě neviděl.

Jsem velmi spokojena, léčba byla vedena cíleně a byla úspěšná. Děkuji

Odborník s mnoha zkušenostmi, doporučuji

velice špatný přístup

Dobrý specialista, příjemná sestra