Štěpán Rucki , pediatr Třinec

Štěpán Rucki

Pediatr Více

Kaštanová 268, Třinec
Nemocnice Třinec

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Dobrý den,
Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální a vstřícný přístup. S dcerou navštěvuji pana primáře Ruckého celé její dětství a vždy nám podrobně a ochotně vysvětlil vše,co bychom měli o zdravotním stavu vědět. Nyní nastal čas kdy přestupujeme k lékaři pro dospělé a doufám, že najdeme někoho tak hodného a ze stejně příjemným a lidským přístupem. Cením si profesionálního a lidského přístupu. Pan Primář je odborníkem na pravém místě.Lenka Jedzoková

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Dobrý den. Chtěl bych touto cestou poděkovat panu primáři Ruckému i všem jeho sestřičkám za péči, kterou věnovali mému synovi po dobu 18let. Vždy se chovali velmi mile a profesionálně. Jestě jednou moc děkuji.

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za péči o mého syna Honzy. Honzík se narodil s vrozenou vadou srdce, kterou mu operovali v Motole. Poté jsme začali docházet k panu primáři Ruckému. Při pravidelných kontrolách nám vždy všechno vysvětlil o zdravotním stavu našeho syna. Děkujeme panu primáři za profesionální a lidský přístup během celých osmnácti let.

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Pan doktor je úžasný. Zařídil nám urychleně operaci v Motole a syn je teď v pořádku. Jen díky p. Doktorovi se syn na operaci dostal. Jsme mu vděční za zdravi syna. Tobik se vždy na další kontrolu těší. Už jen kvůli přístupu k dětem a úžasným sestřičkam. Jen tak dál. Všem moc děkujeme rodina Filipova

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Perfektní, profesionální přístup. Díky včasné diagnoze a bleskovému zásahu syn má dnes 19 let. MUDr. Rucki je špička ve svém oboru a již v roce 2001 na dětské kardiochirurgii v Motole nám sdělili, že jsme v péči nejlepšího lékaře, kterého znají. Po celou dobu péče nám byla věnována maximální pozornost a byli jsme o všem důsledně informováni. Ze srdce děkujeme!

Umístění: Nemocnice Třinec

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat panu primáři Ruckému za desetiletou péči o mého dnes již čerstvě dospělého syna,který je po operaci srdce v Motole. Během pravidelných kontrol jsme se setkávali se vstříctností a ochotou. Rovněž sestřičky na dětské ambulanci byly vždy milé a ochotné.
Jsem opravdu ráda, že v našem městě máme takového odborníka a nezbývá doufat, že stejnou profesionalitu nalezneme u specialistů pro dospělé , kam se budeme hlásit.
Macháčová Jiřina

Umístění: Nemocnice Třinec Vrozená srdeční vada dcery

Dobrý den, chtěla bych touto cestou panu primáři moc poděkovat za profesionální a lidský přístup po celých 18let. Dcera Karolína se narodila s vrozenym defektek atrioventricularniho septa, kdy v 5letech byla operovana v Motole. Děkujeme za péči a moc doporučujeme usměvavé sestřičky a profesionální přístup pana Ruckého s celým dětským oddělením. Gawlasová

Umístění: Nemocnice Třinec kardiologické vyšetření

Dobrý den,
Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální a vstřícný přístup. Se synem navštěvuji pana primáře Ruckého celé jeho dětství a vždy nám podrobně a ochotně vysvětlil vše, co jsme o synově zdravotním stavu potřebovali vědět. Nyní nastal čas kdy přestupujeme k lékaři pro dospělé a doufám, že najdeme někoho tak hodného a ze stejně příjemným a lidským přístupem, jako je právě pan primář Rucki.

F
Umístění: Nemocnice Třinec

Dobrý den,
náš dnes již plnoletý syn Filip při narození vypadal jako zdravé dítě. Druhý den ráno po narození při pravidelné kontrole novorozeňat diagnostikoval pan primář Rucki našemu synovi vážnou vrozenou srdeční vadu. Nebýt jeho včasného zásahu, nebyl by Filip mezi námi. Velice si vážíme hlavně jeho profesionálního přístupu, který si zachovával po celá léta. Vždy řekl, jak se věci mají, nic nezlehčoval a celá rodina mu je zavázána. Jsme velmi rádi, že město Třinec má ve svých řadách takovou kapacitu.
Pszczólková Silvie

Umístění: Nemocnice Třinec pravidelné zdravotní prohlídky

Dobrý den,
už pátým rokem navštěvujeme třineckou kardiologickou ambulanci, kde nás sleduje pan doktor Štěpán Rucki. Náš malý Ondrášek je po operaci srdce a moc si vážíme, že právě v Třinci máme tak špičkového lékaře. Ceníme si profesionálního a lidského přístupu. Pan Primář je odborníkem na pravém místě.