Vokáčova 1017, Rokycany

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor nic neopravil a když ano tak špatně. Přešla sem k jiné zubařce kde mi našla několik kazů, přitom pan doktor říkal že nemám žádný. Teď dlouhodobě budu muset všechno opravovat a léčit kvůli panu doktoru. Pan doktor je moc milý ale co se týče zubů opravdu ne.

Kapacita ve všech směrech.Smekám a jsem rád že mohu tohoto super človíčka navštěvovat.Skoro se dá říci že se k zubaři vždycky těším.

Děkuji

Mám s panem doktorem velice špatné zkušenosti. Přes časté stížnosti na bolest, neshledal opakovaně žádný problém, který by mě měl trápit a po návštěvě jiné stomatologické ordinace jsem byla velmi nepříjemně překvapena, v jakém stavu se můj chrup nachází. Přišla jsem o několik zubů, které se už bohužel nedaly zachránit a to jsem chodila na pravidelné preventivní prohlídky. Pan doktor je velice příjemný a působí uklidňujícím dojmem, ale to je tak asi vše!!!

Několik let jsem pana dr.Hnáta navštěvovala a plně mu důvěřovala. V posledním roce mě však zuby trápily víc a víc. Po rentgenech které mi pan doktor vyhotovil mi řekl, že kdyby měl každý tak zdravé zuby jako já,tak by byl bez práce. Na dotaz, proč mě teda bolí a teče mi při každém čistění krev mi místo pana doktora odpověděla sestra, že když mě to začne bolet při jídle ať jíst přestanu a pokračuju až to poleví... Jelikož dr.Hnát mojí bolest dál neřešil, objednala jsem se k jinému zubaři. Do karty kterou mi pan dr.Hnát předal mi k vyhodnocení mého rentgenu napsal do kolonky kazy: 0 Když jsem pak s tímto rentgenem přišla k novému zubaři nestačila jsem se divit.
Kazů rozhodně nula nebylo.A výsledek mé vstupní prohlídky ? Několik zubů k vytržení a pak skoro co zub to kaz. Ano,pan doktor je velmi příjemný a lidský, jak tady všichni píšete, ale jste si jisti, že jeho lidskost vám zaručí zdravé zuby?
U mě tomu tak nebylo....

Pan doktor Hnát je vynikající stomatolog ke kterému se ani já vůbec nebojím je velice precisní a opravdu šetrný celá naše rodina mu velice děkuje za zdravé zuby a citlivý přístup

Poznal jsem v průběhu mého života (je mi 65.let) několik zubních lékařů. Nerad přiznávám, že to bylo vždy
s obavami a strachem. p.MUDr Hnát je první, a doufám že i poslední, kam chodím bez obav, nervozity
a strachu ani nemluvím. Citlivý a ohleduplný přístup, vlídnost, dobrá práce. Co více si přát?
Děkuji za vše.

Dr. Štěpán Hnát je opravdu nejlepší zubař, kterého jsem poznala. Jsem velice ráda, že k němu můžu chodit s celou mojí rodinou. Starší kluk se nebojí a doufám, že ani malá dcerka se nebude bát. Za jeho laskavost, vstřícnost a pochopení mu ze srdce děkuji. E.Š.

Pan doktor je velice hodnej, milej, sympatickej. Co chodím do jeho ordinace, nemám strach ze zubařů. Doporučuji ho. Hana

Vážení pacienti.Jsem ráda že můžu vyslovit slovo a nebo větu-LÉKAŘ K NEZAPLACENÍ...
Kdyby bylo na mě a mohla jsem přispět ke zvýšení platu u lékařů,bylo by jich více v různých zaměření,ale co se týče stomatologie,je tento mladý človíček v mém životě jako první co jsem zažila.Nebála bych se tvrdit,že by se měl platit platinou a né měnou.Samozřejmě se přikláním i na jeho pravou ruku asistence-zdrav.sestřičce která umí být milá a přívětivá.Za vše moc děkuji a jsem šťastná,že můžu být vaším pacientem.

Moc hodný a ohleduplný pan doktor.Co jsem k němu přestoupila od paní zubařky,tak moje děti nemají strach ze zubaře.Už chodí na kontroly bez nervů.