Štefan Hrunka, pediatr Chlumec nad Cidlinou

MUDr. Štefan Hrunka

Pediatr

Perštýnská 127, Chlumec nad Cidlinou
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Nejlepší lékař ,jakého jsem si jako dítě mohla přát.<3 Velmi přátelský, usměvavý, ochotný vždy poradit.
P.S. A má moc hodnou sestřičku :)

Nejlepší pediatr, jakého znám. Víc se napsat nedá.

Pan doktor je profesionál na svém místě.Nejvíce si cením toho, že je ochoten poradit vždy...ať je víkend, nebo svátek, vím, že můžu vzít telefon a vše s ním konzultovat.Je skvělí a děti ho mají opravdu moc rádi.Jsem spokojená, že mám pro své děti takového prima doktora.

Pan doktor je velice vstřícný, odpoví na otázky, poradí, kdykoliv pomůže jak radou po telefonu ve dne v noci, tak i osobně přijede za pacientem domů. Jsem velice ráda, že jsem poznala takového člověka - lékaře s obětavou povahou a s velkým charisma.

nejlepší lekář,spolehlivý, profesionální.Ochotný pomoci ve dne v noci.Ve všední den i přez víkend.Takových lékářů by mělo být více.Je trpělivý, vše maminkám poctivě i několikrát vysvětlí.Jsme rádi že ho tu máme.

Pan doktor je velmi milý a obětavý,ochotný v každé denní i noční době.MOc pěkné chování.Nejlepší doktor kterého známe.neměnila bych,protože je vstřícný a hodný k synovi,trpělivě vysvětluje každou nemoc laikovi jako jsme my.děkuji.Zuzka

Vynikající dětský lékař, neměnila bych. Vždy ve všem ochoten pomoci.

Výborný lékař, moje děti ho mají rády, kamarádský k dětem a vždy ochotný poradit i po telefonu.

Ochotný v čemkoliv pomoci-odborník na svém místě.

vynikající odborník,skvělé vystupování,kdykoliv ochotný konzultovat stav dítěte,až moc obětavý