MUDr. Stanislava Rozvoralová

Uložit

Praktický lékař Více

35 názor

Uložit


Adresa

Ordinace PL pro dospělé, interna
Jiráskova 397, Zliv

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I

Pokaždé, když potřebuji doktora, tak má paní doktorka dovolenou, školení atd. Nejčastěji ve čtvrtek, což je jediný den, kdy tam paní doktorka je déle než do 14:00. "Kdo si počká, ten se dočká" je v tomto případě dost riskantní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka odborník na svém místě a sestřička perfektní,profesionální ocenuji lidský přístup s předešlou paní doktorkou se to nedá srovnat děkuji za péči

Ověřený profil

Vždy jsem byl s Paní doktorkou i sestřičkou nad míru spokojen a tak tomu bude i dál.

Josef Rollinger


Paní doktorka Stanislava Rozvoralová,je lepší,než jiní doktoři.Vím to z vlastní zkušenosti.Na nic si nehraje a hlavně VÍ!Ona nikdy neříká"co by to mohlo jen být"?Vždy mi pomohla a toho si cením.Děkuji:0)Ostatní "lidi"kteří nejsou spokojeni...Nestojí za nic!Protože nedokážou ocenit vědomosti druhých.Vždyť nám chce jen pomáhat,tak si toho važte!


Paní doktorka je opravdu velice kvalifikovaná, sice souhlasím s názorem na ordinační dobu ale není nic snažšího než se k ní objednat v době objednacích hodin.


Doporučuji tuto kvalitní lékařku


Vynikající lékařka a odbornice.Vděčím jí za hodně.Jsem moc ráda,že je to moje praktická lékařka.Jen víc takových lékařů.Jana Němcová


Všem doporučuji velmi kvalitní pohlednou lékařku ze zlivi.Němec V.


Ověřený profil

I já bych chtěla přispět se svým hodnocením. Když jsem nepotřebovala nic vážného, byla paní doktorka dobrá, sestra perfektní. Při mých nedávných zdravotních problémech, které paní doktorka podcenila a nezajímala se o ně tak, jak by měla, jsem málem kvůli paní doktorce skončila v nemocnici, protože mi už od dveří psala ATB. Ještěže jsem se sama na vlastní pěst objednala ke specialistovi. Takže jsem už samozřejmě přešla k jiné dr. P.Slavíková

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorku doporučuji, celá rodina jsme s její léčbou spokojeni, dokáže nejen léčit, ale i citlivě vnímat a pomáhat řešit svízelné životní situace. Sestřičky jsou také vstřícné a příjemné. Děkuji.
Schmidtmayerovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti