Ordinace PL pro dospělé, interna
Jiráskova 397, Zliv

Pokaždé, když potřebuji doktora, tak má paní doktorka dovolenou, školení atd. Nejčastěji ve čtvrtek, což je jediný den, kdy tam paní doktorka je déle než do 14:00. "Kdo si počká, ten se dočká" je v tomto případě dost riskantní.

Paní doktorka odborník na svém místě a sestřička perfektní,profesionální ocenuji lidský přístup s předešlou paní doktorkou se to nedá srovnat děkuji za péči

Vždy jsem byl s Paní doktorkou i sestřičkou nad míru spokojen a tak tomu bude i dál.

Josef Rollinger

Paní doktorka Stanislava Rozvoralová,je lepší,než jiní doktoři.Vím to z vlastní zkušenosti.Na nic si nehraje a hlavně VÍ!Ona nikdy neříká"co by to mohlo jen být"?Vždy mi pomohla a toho si cením.Děkuji:0)Ostatní "lidi"kteří nejsou spokojeni...Nestojí za nic!Protože nedokážou ocenit vědomosti druhých.Vždyť nám chce jen pomáhat,tak si toho važte!

Paní doktorka je opravdu velice kvalifikovaná, sice souhlasím s názorem na ordinační dobu ale není nic snažšího než se k ní objednat v době objednacích hodin.

Doporučuji tuto kvalitní lékařku

Vynikající lékařka a odbornice.Vděčím jí za hodně.Jsem moc ráda,že je to moje praktická lékařka.Jen víc takových lékařů.Jana Němcová

Všem doporučuji velmi kvalitní pohlednou lékařku ze zlivi.Němec V.

I já bych chtěla přispět se svým hodnocením. Když jsem nepotřebovala nic vážného, byla paní doktorka dobrá, sestra perfektní. Při mých nedávných zdravotních problémech, které paní doktorka podcenila a nezajímala se o ně tak, jak by měla, jsem málem kvůli paní doktorce skončila v nemocnici, protože mi už od dveří psala ATB. Ještěže jsem se sama na vlastní pěst objednala ke specialistovi. Takže jsem už samozřejmě přešla k jiné dr. P.Slavíková

Paní doktorku doporučuji, celá rodina jsme s její léčbou spokojeni, dokáže nejen léčit, ale i citlivě vnímat a pomáhat řešit svízelné životní situace. Sestřičky jsou také vstřícné a příjemné. Děkuji.
Schmidtmayerovi.