K paní doktorce už chodím řadu let, je to výborná lékařka,Dnes jsem byla na vyšetření, tak zase mohu hodnotit jako vždy: milá a ochotná, jsem ráda, že chodím k této lékařce .Toto platí i o hodné sestřičce v její ordinaci.
Všechna ta léta, co k ní chodím, mě utvrzují v tom, že je to lékařka - člověk na svém místě.

Nedoporučuji, velmi bolestivé prohlídky, po kterých jsem vycházela se slzami v očích a několik dní jsem po nich krvácela a bolel mě podbřišek. Paní doktorka se zasloužila o to, že mám paniku z gynekologie a nechci jít ani nikam jinam, jak se bojím.

Přečetla jsem si všechna hodnocení a musím zde také něco napsat, je to už 23 let kdy jsem byla u lékařky poprvé, když jsem zjistila , že jsem v jiném stavu. lékařka zapisovala do těhotenské průkazky jak krásně plod prospívá, že jsem naprosto v pořádku a přitom se plod vůbec nevyvíjel a já ve 3 měsíci potratila. Je to už velmi dlouho a stále na to musím myslet. Od té doby už jsem u ní nevzala za kliku. Také mě zarazil její přístup k ženám , které mají nějaké to kilo navíc, měla by se především zaměřit sama na sebe a neurážet, aby měla za nějaký čas koho léčit. Všem ženám pevné zdraví přeje Gabriela

Od 13ti let jsem chodila ke třem různým lékařkám v Příbrami. Po 10ti letech, kdy jsem krvácela 3 týdny v měsíci a týden měla pauzu a ani JEDNA Z NICH mi nedokázala pomoct (ani po hysteroskopii a různých vyšetřeních) jsem přešla právě k pí. Prusíkové. Po prvním vyšetření konstatovala, to mi neříkejte, že si NIKDO za ty roky nevšiml, že to nekrvácíte z dělohy, ale z čípku!! Děložní čípek okamžitě vypálila a od té doby mám naprostý klid! Nevím, kde se pí Prusíková "vyučila", ale tohle mě naprosto posadilo na zadek za ty roky utrpení, co jsem předtím měla u ostatních doktorek! Pravda je, že je paní doktorka Prusíková, jak se říká, od rány. Naférovku mi nasolila, že moje neplodnost je čistě psychosomatická a moje stavy taky - doporučila mi jógu nebo něco na zklidnění. Teď máme tři děti :-) a můžu říct, že měla pravdu ve všem (jde jen o ochotu to připustit). Na vyšetření je "systematická", pravda, nic moc citlivá, ale pečlivá. Jestli potřebujete být "hýčkané", tak si najděte lékaře-muže-gynekologa, ti jsou většinou citlivější a pozornější k ženám nebo soukromou kliniku v Praze (kamarádky si nemohou vynachválit). Nemám s paní doktorkou problém, rozumí tomu, co leta dělá a rozhodně jí nechybí smysl pro humor. Za ta tři těhotenství jsme se docela nasmály.

S prominutím, její hrozný přístup mě pokaždé vyděsí tak, že chci změnit svého doktora. Při vyšetření máte svůj klín vystrčený proti dveřím. Správně by tam měla mít plentu. Její přístup to samé, bolestivá vyšetření, hrozné, hledám jiného gynekologa. Další utrpení bych asi neustála.

je normální, že při každé její prohlídce krvácím a celková prohlídka je dosti bolestivá

Paní doktorky se musím zastat, Chodím k ní teprve 4 roky, ale po každý když jdu za paní doktorkou tak jsem v klidu. Nikdy jsem po vyšetření nekrvácela. Když jsem chtěla změnit antikoncepci tak mi velmi vyhověla. Když jsem přišla s křečma v břiše tak mě poslala na všechny různá vyšetření. A když jsem se chtěla přeobjednat tak mi laskavě vyhověla. A sestřička je taky velice milá a hodná. Mé zkušenosti jsou kladné :)

K paní doktorce jsem přestala chodit poté, co jsem ji navštívila se silnou bolestí břicha. Sdělila mi, že bych mohla dělat manekýnu pro mediky, protože jsem zdravá jako řípa. Problémy mám podle ní psychické, doporučila mi bylinky na nervy nebo návštěvu ortopedie, prý bolesti břicha mohou souviset také se zády. Nakonec jsem skončila v nemocnici s velkou cystou, nechtěli věřit, že jsem 2 dny předtím byla na vyšetření a paní doktorka nic nezjistila. I před touto zkušeností jsem si připadala jako blbec při každé návštěvě. Při opakovaných zánětech mi vynadala, abych nestřídala partnery, nezanedbávala hygienu a doporučila mi jogurt, léky odmítla předepsat, prý je jiné pacientky potřebují víc než já. Připadala jsem si jako nějaká špindíra z E55. Když jsem si nahmatala bulku v prsu, řekla, že to nic není. Vydupala jsem si ultrazvuk a ejhle, byla nutná operace. Pak mi řekla, no vidíte, ještě že jste přišla včas. A že každé vyšetření bylo bolestivé o tom ani nemluvím. Nechápu jak jsem mohla být tak blbá a chodit k ní tak dlouho. Nyní mám jinou doktorku a to se vůbec nedá srovnávat.

Musím se přidat k názorům většiny, paní doktorka je šíleně neohleduplná ve vyšetření. Nejdříve mi to přišlo normální, když jsem k ní začala chodit v 16 letech, ale poté co jsem se začala poptávat ostatních holek, teď už žen, jak to mají, tak jsem zjistila, že krvácet po vyšetření není normální. A to že když tam vždy jdu stažená a ve stresu, také není normální. Myslím že profesionální přístup vypadá jinak než když mě jednou lomcovala s nohou ať se uvolním, (pardon ale když tělo něco bolí, tak má tendenci se stáhnout a tu bolest odstranit, nebo spíš příčinu co způsobuje tu bolest....) a když jsem se svěřila sestřičce tak mi na to řekne dejte si panáka nebo prášek na bolesti než sem dete???!!! To je hrůůůza!. Nemůžu říci že bych p. doktorkou někdy měla slovní konflikt, ale můžu stoprocentně potvrdit, že její praktiky jsou poněkud bolestivé a neohleduplné. Uvažuji také po 6 letech spolupráce, že vyhledám jiného gynekologa... protože stokrát bych si nechala vytrhat zuby než pomyslet, že tam zase půjdu....:-(

C

Chodim k pani doktoce uz 16 let a nestalo se mi, ze by se ke me nekdy chovala spatne. Pokud mam problem, vzdy ho vyresi a bere v potaz moji diagnozu mimo gynekologickou oblast. Prozivam u ni prave druhe tehotenstvi a jsem opravdu spokojena. Chova se mile ke me i k memu manzelovi, pokud jde se mnou napr. na UZ. Nekdy komunikuje vic, nekdy min, to ale prece kazdy z nas. Dulezite je, ze se u ni citim dobre. Rozhodne k ni mam duveru a mohu jen doporucit.