Privátní zubní lékař
U Skláren 781, Vsetín

Je výborná po profesní stránce a rovněž parádní jako člověk. Chodíme k ní celá rodina a všichni ji chválí.

Paní zubařka je super chodíme k ní od malička ale co se týká sestřičky tak jsem z ní uplně zklamana je nesympatická volala jsem ohledně objednání měla jsem kazy a zeptala jsem se jí jestli mužu jít rano mezi bolestive a ona že co bych tam dělala že měli rano 8 lidí dala mi uplně najevo arogantně že tam nemám chodit že toho mají moc nevím jako uplně mě to naštvalo jsem přece taky pacient a ona semnou akorát zametla.. :-/

Chodíme k ní celá rodina a je pečlivá, vždy milá a vstřícná. Vřele všem doporučuji!!!

Asi před 12 lety jsem přešel k ní a nemám se zuby problém, v čekárně čekám max. 15 minut, je příjemná a pečlivá. Doporučil jsem ji i mojí dceři a chodí k ní i moje vnoučata a těší se! Navíc je i hezká.

super přístup.P.doktorka je citlivá a velice hodná

Velmi lidský a profesionální přístup....

Když získá více zkušeností,bude velmi dobrá.

Moje zkušenosti jsou jen dobré, vřele doporučuji.

Ano , souhlasím , je výborná , trpělivá , netrhá jen tak , každý zub zachraňuje.Když jsem tam začla chodit s dětma , byl tam klid , ten se ale teď vytrácí , příliš mnoho lidí objednaných na stejný čas to hodně kazí.Jestli chce takto pokračovat , začne být nervozní ona i pacienti a to bude velká škoda. Jo a bere lidi od 6.30 neuvěřitelné!!!

vyborna pani doktorka vstricna a ochotna jsem spokojena i me deti diky ni prekonaly strach ze zubare