Musím jen potvrdit předešlá hodnocení je opravdu velice důsledný a pečlivý opravdu můžu jen doporučit.

Skvělý lékař, který je velice pečlivý a svědomitý...Pomůže a poradí s každým problémem a chová se lidsky a chápavě...Mohu jen doporučit..

Pokud budu jednou větou objektivně hodnotit práci praktického lékaře MUDr Šatopleta a budu při tom vycházet z možnosti velkého srovnání s jinými lékaři na obdobných pozicích, budu mé hodnocení formulovat takto: Nadstandardní praktický lékař. Dovolím si tvrdit i na celém Příbramsku. Je velice pečlivý, důsledný a jeho přístup k pacientům je téměř ukázkový!!! Pro tohoto lékaře je pacient člověkem a nikoliv pouhým bezejmeným kusem ve stádu mající nanejvíc tabulkovou hodnotu proplácenou příslušnou pojišťovnou - přesně tak jak je tomu bohužel v případě přístupu u jiných lékařů včetně těch praktických. Jediné negativum, které jako pacient vnímám je ten fakt, že je takovýchto lékařů jako je MUDr Šatoplet v našem okrese málo!

svědomitý,pečlivý a k pacientům se chová pžíjemě a hlavně nevybírá poplatky neoprávněně

Důsledný,pečlivý,doporučuji