MUDr.

Stanislav Macháček

Revmatolog, Internista

Kontaktní informace

• Umístění: Revmatologická ambulance

Dr. Machacek deserves top rating. He has been my doctor for many years. He takes time for every patient, listens carefully and patiently and explains thoroughly. He is knowledgeable and thorough. As well as being a fine doctor he is a fine human being.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: Revmatologická ambulance

• .

Pana doktora doporučuji jako velmi pečlivého,navíc s lidským přístupem. Pokud to není nutné nepředepisuje zbytečně hned léky.

• C

Postupuje stejně jako ostatní lékaři oboru.Nejdříve rehabilitace, a když to nevzdáte následuje vyšetření a odeslání ke specialistovi.Problémy po úrazech zlehčuje, s tvrzením že jsou v populaci běžné úměrně s věkem.
      Nedoporučit nemůžu, s obdobným přístupem se setkáte i u jiných odborných lékařů.Delší čekání na vyšetření i po objednání není u revmatologů a ortopedů nic neobvyklého.

• I

Pan doktor poznal jako jediný lékař, že mám plicní sarkoidozu. Všichni ostatní lékaři byli bezradní a chtěli mně předepsat kortikoidy, aniž by věděli, co mně přesně je. Pan doktor mě odeslal na plicní kliniku a tam konečně potvrdili moje potíže.

• P

Je mi 21 let a začala jsem mít příšerné bolesti kloubů, šla jsem tedy k praktickému doktorovi a ten mi udělal krevní testy, zjistilo se, že mám zvýšené revma, dostala jsem tedy žádanku k specialistovi. Jelikož jsem v tu budu bydlela v Praze, tak jsem hledala zde na stránkách doktora, ke kterému bych se mohlo objednat. Nakonec jsem si vybrala toho pana doktora. Sice objednání až za 14 dní ale to jsem úplně chápala ale v den kdy jsem byla objednaná a musela čekat minimálně hodinu na řadu, mi přišlo celkem dlouhé. Všechno jsem to ale omlouvala tím, že pan doktor mi pomůže a to čekání může být i horší. Bohužel jsem se spletla. Vysvětlila jsem panovi doktorovi, co mě trápí, následně mě prohlídl ale na výsledky krve, které jsem měla sebou se ani nepodíval. Hned mi oznámil, že tohle žádná revma být nemůže, tak jsem jej upozornila na krev, jedním okem se na ně koukl a okomentoval to tím, že výsledky jsou chybné... to jsem na něj už zmateně koukala a zmohla se jen na to, proč teda trpím takovými bolestmi? on rozpřáhl rukama a oznámil, že to on neví, tu už pro mě byla poslední kapka. Nakonec mi vypsal žádanky na krev aby se definitivně potvrdilo, že mi nic není. K panovi doktorovi bych už nikdy nešla, za takové chování a div by Vám do očí neřekl, co si vymýšlíte, Vám nic není.
      Objednala jsem se k panovi doktorovi Sedláčkovi, ten mě od první návštěvy hned upozornil, že je tu velká pravděpodobnost, že se o revma jedná ale že 100% jistotu budeme mít až po krvi. Krev přišla s revma výsledky na 41 a revma jak vyšitá...!
      Je velice možné, že ostatní mají z pana doktora Macháčka dobrý dojem a dobré zkušenosti ale bohužel, já přišla asi ve špatný den!! ale zajisté vím, že k tomuto doktorovi bych už NEŠLA!!

• J

Dostala jsem doporučení k panu doktorovi jsem ráda, přístup velmi dobrý. Je velmi profesionální,milý a snaží se pomoci.

• S

Soptík potřetí a naposledy: po více než desetileté spolupráci s panem doktorem jsem ji ukončila. Z důvodů viz o pár měsíců dříve. Je to škoda, pan doktor je určitě šikovný a to, co se s ním přihodilo je skoro jistě důsledkem politiky, kterou náš stát uplatňuje ve zdravotnictví. Vztah pacient-lékař ponižuje na prachobyčejný obchod, který to určitě není. Škoda, škoda, škoda, vracím se (díkybohu, že je to možné) do RÚ.

• H

Jsem z Liberce, kde mi paní primářka na revmatologii řekla:"Jste hrozná cíťa. Rozchoďte to!". Nebýt pana doktora Macháčka, nejspíš bych už nikdy nechodila. Na rozdíl od liberecké primářky mě poslal na všechna vyšetření a zjistil, že "rozchodit" se můj stav opravdu nedá. Nikdy mu nepřestanu být vděčná za vynikající péči, starost, vlídnost a pozitivní přístup.

• Byla mi v Motolské nemocnici provedena operace štítné žlázy, při které mi byly vyoperována všechn a 4 příštitná tělíska. Byla to velká pohroma s ohrožením na životě. Odtékalo mi vápno s těla tak, že jsem ve velkých bolestech lezla o berlích. Po dvou měsících úporných bolestí jsem se přes neúspěšný reumatologický ústav /objednávali mi za dva měsíce/ dostala k MUDr. Macháčkovi, kde se mi dostalo velmi vlídného , povzbuzujícího jednání i výborné léčby. Za pomoci dalších odborníků/ MUDr,Jančové- obvodní lékařka, MUDr. Vohla- endokrinolog IKEM/ jsem normálním čůověkem, který chodí a pohybuje se jak potřebuje. Děkuji a přeji v novém roce panu doktorovi a ostatním lékařům velké poděkování a i jim přeji pevné zdraví, hlavně pevné nervy a úsměv pro nás nebohé pacienty. Věra Žmolíková

• Včera jsem byla poprvé u pana doktora a musím jeho přístup k pacientům velmi pochválit. Je velmi profesionální,milý a snaží se pomoci. Výborná je i krátká doba objednání, cca do 1 týdne a odpolední ordinační hodiny.