Adresa

Cheb
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
11 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
I
Ověřeny pacient

Dobrý den,přidávám velmi nemilou zkušenost s lékařem Mudr.St.Dočkalem.Pan doktor Dočkal nestojí za nic!!!Můj otec se u něho léčil deset let s prostatou.Problémy se stále zvyšovaly,přesto lékař tvrdil,že je to v pořádku.Při poslední kontrole, v červnu tohoto roku,otci lékař na vyšetření na sonografii řekl,že takhle velkou prostatu ještě neviděl.Když výsledky songrafie donesl Mudr.Dočkalovi,ten argumentoval slovy,že lékař na sonografii tomu nerozumí,sice prostata je větší,ale rakovina tam není.Otec si vyžádal vyšetření na urologii v Mar.Lázních.Tam se podivili,že problém s prostatou je tak zanedbaný a neléčený.Během měsíce si otce objednali na operaci,které již byla nezbytná.Dnes je otec po operaci,přestože je to prý banální operace,strávil na sále přes dvě hodiny.Operující lékař poznamenal,že by za tu dobu odoperoval jiných pět mužů.Jsem přesvědčena,že pan Mudr.Dočkal silně pochybyl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Tak dneska je to přesně rok, co jsem se v Praze na urologické klinice probral po noční operaci. To byl fofr, protože ta první operace se jim nezdařila. Ale na tu kliniku jsem se dostal jen díky Mudr. Dočkalovi. Protože odhadnul, jak na tom jsem a že místní péče by mi nepomohla. Jenom díky jeho odbornosti a známostem jsem se dostal na špičkovou kliniku. Nenosil jsem mu králíčky nebo lahvinky apod. Ani před tím, ani po tom. Teď k němu nechodím. No protože moje problémy vyřešil a mám přijít jen když něco bude. Podotýkám, že v té kritické době mi dal i svoje tel. číslo na mobil, s tím, že ho mohu kdykoliv kontaktovat....................Tak sakra už tady přestaňte s tím blábolením. ..............Já netuším, co kdo proti němu někdo má. Já ho neznal, on neznal mě, ale kouknul, viděl a řešil. Pravda, neusmíval se na mě, dokonce mě za tu předchozí situaci sprdnul. Ale decentně. Asi jedná stroze, ale jak má jednat s chlapem, který má 3/4 roku problémy a přijde na poslední chvíli. Taky mě mohl vykopnout. Zvolil druhou variantu, postaral se mi o špičkovou péči. Pravda, první operace se nezdařila, ne chirurgovi na sále, ale lékaři na JIPce. Však po druhé operaci se o mě staral někdo jiný. .............Mudr. Dočkal má zřejmě u přednosty této kliniky dobré jméno. Nebo je snad zvykem přednosty přijít si odpoledne pokecat s nějakým pacientem z Chebu či Nové Lhoty. Za ten měsíc přišel 5x, z toho jednou formálně na Štědrý den. To navštívil všechny pokoje. Ale podle chování personálu to jinak obvyklé není. Na pokoj vlítly dvě sestry, všechno rovnaly. utíraly a natřásaly. A já seděl na židli, na posteli notebook a věci do školy. To už jsme neuklidili. Ale pan přednosta se projevil jako normální člověk. Ocenil, že i v té situaci může být člověk aktivní. Však hned po té druhé operaci mi setřičky nachystaly notebook, anténu na TV a mobil tak, že jsem mohl asi hodinku po probuzení zase komunikovat a fungovat. Ovšem dva první hovory za mě vyřizovala sestřička. Dodnes mě fascinuje její citlivost a způsob komunikace při vysvětlování mé tehdejší situace. ...........Pak už jsem zase fungoval, ale i dalši věci kolem toho pobytu svědčí o kvalitě našich lékařů a personálu (s vyjímkou toho plašana). Jen je otázka, v jakých podmínkách pracují. A proto se mi nelíbí jak se tady hovoží o Mudr. Dočkalovi. Nemám rád anonymní řeči nebo oznámení. Mgr. Milan Jágl, 1. ZŠ Cheb.


Nerozpoznal ani zánět močového měchýře!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Myslím,že množství pacientů mluví jasně - vždy je plno. Pravděpodobně proto,že tento pan lékář Dočkal je dobrý, a to už vůbec nemluvím o milé,ochotné a přívětivé sestřičce.Bohužel také mě se vleče zánět moč.měchýře a praktik mě raději poslal už k odborníkovi. Chtěla jsem vyzkoušet konkurenci( MuDr. Starý) ale to byla jen ztráta času,prodloužení bolesti a arogance.A proto si 100krát raději vysedím čekárnu u pana MuDr.Dočkala,ale vím že mi pomůže.Nnechte se odradit dlouhým čekáním,vyplatí se.


Nikdy před mojí první návštěvou jeho ordinace mě neviděl. Neměl jsem ani tušení, že takovéto pracoviště existuje. Já, který jsem nemohl koukat ani na ten první seriál Nemocnice na konci města, no ještě s Chudíkem. Nebo na sanitku. Sice mi vytknul, že jdu se svým problémem až tak pozdě. A to jsem mu dva měsíce zapřel. Přiznal jsem jen půl roku. Místo moče jen krev. Nediskutoval se mnou, ale během asi 10 dnů pro mě měl řešení. Byl to na urologické klinice v Praze pro mě krutý zážitek, krutý měsíc. Ale díky tomuto doktorovi tu ještě jsem. Ano, poznal jsem propast našeho zdravotnictví. Ale teď vím, že i doktor na okrese může být špičkou a kapacitou ve svém oboru. Akorát nemá to technické zázemí. Jen pro srovnání. Chebská interna. Tři záchody pro osm pokojů, jedna sprcha. Ani záchod pro zdravotnický personál. Na tuté klinice makali řemeslníci v sobotu a neděli, i přes vánoční svátky. Je to nepochopitelné, pro pacienty i snad zátěž................Na jedné straně špičkové pracoviště, kam mě dostal "nějaký neznámý" Dočkal z Chebu....... Na druhé straně špitály typu Aš, Cheb, Kraslice, Vejprty a další. Pravda, máme vrtulníky...A co když je mlha........Asi tomu nerozumím, ale to co jsem si tu přečetl, tak to se mi čte špatně. Naše zdravotnicví je na tom jako celek asi opravdu v háji. Ale jestli odejdou podobní doktoři a ti mladí, kteří by se měli zapracovat, tak si budeme kupovat čajíčky a dlabat po lžičkách brusinkový kompot. ..............Doufám. že vám můj názor nevadí, ale brusinky ...............ty jsou fakt dobrý... s bílým jogurtem, se svíčkovou, s flákem uzeného.......to nemá chybu. Akorát nesmíte mít zrovna problémy s prostatou. Už nemám ....... vařím koleno a už olizuji lžičku od brusinek. ..............Všem, co mají problémy s prostatou přeji klid a bezbolestné vyčůrání. Mgr. Milan Jágl, 1. ZŠ Cheb, Skalka


P
Ověřeny pacient

Na syna se podíval a ihned věděl,že musíme na obřízku.Ve čtyřech letech!!!Kdybych tenkrát tušila,že se dá všechno ještě zvrátit tak to nikdy neudělám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


velice arogantní, neprofesionální lékař...vůbec nedoporučuji. Z jeho ordinace je za pět minut člověk venku s receptem co by mu v klidu napsal obvodní lékař.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Jedná se o lékaře, který má zájem o uzdravení pacienta, je velmi přívětivý


H

Pan doktor mi připadá velmi vstřícný, se zájmem o pacientův problém. někdy působí trochu zmateným dojmem, ale mně se opradu snažil pomoci.


P

Na zánět prostaty mi předepsal zinek, pravidelný styk a pravidelný spánek... Po týdnu zinkové léčby jsem raději vyhledal pomoc v KV u Dr.Brdlíka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti