tř. Osvobození 1388, Otrokovice

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace

dobrý den.
jsem ze Středních Čech.
Konkretně z Čáslavi u Kolína....mám ted už dvouleťáka syna Alfreda...už od miminka..mu prokápávaly očička v Kolíně....4x ..třikrát nám řekly,že to bude dobré..když jsme jely po čtvrté..bylo nám řečeno slušně,at jdeme někam,že to propláchle má a že to bude (i po měsíci od třetího prokapaní) dobré..nebylo....tak jsme vyhledaly pomoc u Havlíčkově brodě..tam nam řeklly,že je asi možnost,že slzne kanálky nejsou utvořené..když se to do roka nezmění..musíme vyhledat pana Červenku....bohužel stav se nezměnil..tak jsme vyhledaly pana Červenku...byly jsme objednáni na 11:45..jelikož jsme z daleka..přivstaly jsme si, aby jsme tam byly za včasu...dojely jsme tedy okolo čtvrt na deset....užasná sestra nás hned vzala..vše dopodrobna vysvětlila...pak si tedy syna vzaly,očička mu prokapaly,pak nám jej vrátily...poté následovalo podrobné vysvětlení..co malemu je...bohužel neměl pruchodnost jednoho kanálku a ten druhý měl do L..čili nás objednal do Ostravy Poruba....tam nejen že kvalitní péče,jídlo atd..ale i před operaci pan doktor přišel,zeptal se jak se malý má,co bude nasledovat, co vše mu udělají..ale dokonce i po operaci odpoledne přišel a zajímal se o vše co bylo po operaci..přál nám zdraví a tak...čili za mě je pan MUDR. člověk se srdcem na pravým místě..a jsme s ním nanejvejš spokojená....naprostá lidskost, starost...vše vysvětleno a tak....čili klobouček....nadám na něj dopustit :-) mužu všem jen a pouze doporučit :-) a tímto chci i pochválit sestřičky v Ostravské nemocnici Poruba....dokonalost....vstřícnost....laskavost...prostě opravdu užasný přístup.....děkuji,děkuji a ještě jednou děkuji :-)

Umístění: Ordinace Nrpruchodnost slznych cest /kanalky

Z ostatními názory se bohužel nemůžu ztotožnit. Možná měl pan doktor špatný den, ale to ho neomlouvá.

Za panem doktorem jsme jeli až z Brna s půlroční dcerou s myšlenkou, že nám pomůže a nebo alespoň nasměruje jak dál. První věc, co nás zarazila po 40ti minutovém čekání byla, že i ostatní pacienti byli objednaní na stejnou hodinu (to je za mě chyba sestry, která je tam ovšem běžná). Druhá věc, že člověk s malým miminkrm, které přijelo v kočárku s kočárkem dovnitř nepustí (musela mi ho "pohlidat" cizí paní venku) ( mimochodrm mohla sestra při objednání říct, že kočárek do ordinace nesmí). Další věc byl přístup doktora a potom se to už jen navalovalo. U sestřičky další 4 pacienti (absolutně sestra nezvládá organizaci - řekne běžte se posadit, člověk si sedne tam, kde předtím seděl a čekal a nakonec že ne, že si má jít sednout do čekárny). Btw, tohle všechno je v pohodě a dá se pochopit (dala bych i přesto 5 hvězdiček, kdyby ovšem bylo ostatní jednání v pořádku). Pokračovalo to rozkapanim ocicek bez vysvětlení proc se to vlastně rozkapava (po mém dotazu proč, mi bylo arogantne sdeleno, ze proste musí, ze bez toho nezmůže nic) stačilo predem rict : Teď budeme rozkapavat oči, abychom viděli, jestli jsou slzne cesty/kanalky pruchodne. Další věc byla, že mi sestra oznamila, že si potom malou vezme, na to jsem jí odpověděla, že půjdu s ní, že chci být u toho, na což mám jako matka právo. Dělali kolem toho divadlo, jak je to podle pana doktora všude ve světě standardní postup (možná v Otrokovicích). Ok, nakonec s tím problém neměl, nicméně mi ani nerekl co s dcerou budou dělat. Ani po vykonane péči na kterou jsem dohlížela jen z dálky mi neřekl, co dceři dělal (jestli sondaž, pruplach kanálků nebo jen prsty osahal očičko) Dokonce ani po opakované konzultaci u něj jsem se to nedověděla, řekl, že se jen podival jak to tam vypadá a pak se vlastně až ze zprávy dozvim co to dělal a úplně nic to teda nebylo. Ale ještě to završil tím, že vzhledem k našemu jednání a přístupu úplně neví, jestli se máme dál objednávat k němu. Takže vlastně nepřímo mi naznačil, že už nas dál ošetřovat nebude :-O Jakože cože? A to nezmiňuju celkově nelidský přístup pana doktora hlavně v komunikaci. Když se člověk zeptá co teda vlastně dál, a jestli a na kdy se případně s dcerou objednat pokud budou potíže přetrvávat neodpověděl, asi až na po 3ti co jsem se ho zeptala. Naštěstí do zpravy to popsal což jsem zjistila až venku. Říct to měl a informovat o dalším postupu měl hned na místě a sám od sebe. Ne aby to z něj člověk dlouhosahle doloval. Toť naše zkušenost s panem doktorem a jeho přemilou sestřičkou. Nejspíš je pan doktor kapacita, jak se o něm traduje, ale já doufám, že toho člověka už nepotkam.

Umístění: Ordinace zhoršující se zrak

Velice příjemný lékař,a jsem rád že já i můj syn jsme jeho pacienti.Jen velká spokojenost a je to vidět na klientele z celé republiky.A to že čekáme vůbec nevadí.

Souhlasím s předchozími názory.Myslím,že nikomu ani nevadí,že se čeká kolikrát i 1,5 až 2 hodiny.Stojí to totiž za to.Pan doktor pomůže a je příjemný on i sestra( stále usměvavá ).

S panem doktorem jsem více než spokojen, jezdím k němu od malička - už asi 18 let! Vždy pomůže, vysvětlí, je to ochotný a velmi příjemný člověk!

Skvělý oční lékař, jsem u něj od malička (cca 15 let) a nemám s ní nejmenší problém. Velmi příjemný člověk, který zároveň dokáže pomoci.

Pan doktor je opravdu úžasný. Pomohl mému synovi, který měl problémy se slzným kanálkem a to velmi profesionálně, jednoduchou diagnostikou zjistil problém, vysvětlil mi řešení a vše vypadá, že dopadlo více než dobře. Pan doktor nám pomohl i když jsme k němu jeli přes celou republiku. Panu doktorovi moc děkujeme...