Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: jiné místo Bolesti zad

Dne 17.7.2018 jsem “absolvovala” na soukromé klinice renomovaného lékaře (kterému věřím a vážím si ho za jeho lékařské zásluhy) “konzultaci” u paní MUDr. S. Trachtové. Už dlouho jsem nezažila tak arogantní, sebestředné a povýšené chování lékaře, kdy pacient je ten poslední, co by ho zajímalo. Nejen že si doktorka pořádně nevyslechla důvody proč jsem přišla a že hledám příčinu svých problémů, ale ani si nepřečetla zprávy odborníků, kolegů lékařů. Dostala jsem “vynadáno” nejprve za to, že jsem si nekoupila členství na klinice, abych mohla chodit pravidelně.. a následně za to, že neberu léky (které mi nikdo z odborníků za 7 měsíců, kdy jsem chodila po různých vyšetřeních), nepředepsal, neboť na bolesti zad se musí brát léky. Paní doktorka by mi je předepsala, i když nezná příčinu. Během 3 minut jsem byla v šoku, že takový “odborník lékař” pracuje na soukromém pracovišti. Slova “nevěštím z křišťálové koule, bez léků a bez členství na klinice to nejde, za hodinu Vám s ničím neporadím” mi bohatě stačila k tomu, abych se otočila ke dveřím a odešla. Nečekala jsem, že mi někdo bude schopný ihned říci, co mi 7 měsíců je, ale čekala jsem, že se mnou bude konzultovat výsledky absolvovaných vyšetření (vyžádá si případně další..) a smeřovat další odborné šetření a léčbu. Po této zkušenosti už nikdy více! Mrzí mě, že tak schopný lékař propůjčí své jméno takové “odbornici”. Nikdy bych jí nikomu nedoporučila!

Paní doktorka je velmi milá, empatická a opravdu se snaží pomoci. Za mě velká spokojenost. Konečně lékařka, kterou zajímají Vaše obtíže a snaží se je řešit.

Pokud se chcete léčit a nebo dokonce uzdravit, tak jděte raději ke komukoli jinému!
Tato doktorka totiž není ve své ordinaci proto, aby poslouchala co jí chcete říct, ale pouze proto, aby vám sdělila to, co ona považuje za ke sdělení vhodné.
Výhodou je to, že je úplně lhostejné, co budete říkat a stejně tak je úplně jedno, jaké máte objektivní nebo subjektivní potíže, protože vás stejně prohlížet nebude – a na její úsudek to nemá vůbec žádný vliv. Zrovna tak nemají žádný vliv jakékoli výsledky vyšetření renomovaných specialistů, o jejichž odbornosti má stejně docela vážné pochyby. Rentgenové snímky nestojí za prohlédnutí a laboratorní výsledky, pokud je uzná za pravé, považuje za podplacené a nebo ze známosti.
Nevýhodou pro vás je naopak to, že tato doktorka svou jasnozřivou myslí naprosto přesně odhalí, co vám vlastně ve skutečnosti je, to znamená prakticky téměř nic a že veškeré vaše potíže jsou buď dědičné, chronické a nebo psychické, za což si můžete sami.
Dále se vám dostane přednášky o tom, co všechno dělat máte a co naopak dělat nemáte – překvapivě v nejrůznějších oborech mimo specializaci paní doktorky. A léky, které vám předepsali jiní specialisté a které vám na vaše choroby spolehlivě zabíraly, neomylně prohlásí za „placebo“.
Rozsah jejích znalostí je obdivuhodný, její sebejistota nezměrná a autoritativnost omračující.
Celkový dojem ovšem poněkud kazí její vyjádření v rámci její specializace, které pokud se k němu vůbec dostane, je překvapivě neurčité až rozpačité, spíše nicneříkající a něco bližšího slibující prozradit až po vyšetřeních jako jsou colonoskopie, gastroskopie a odběr mozkomíšního moku, která budete muset podstoupit. Tady ovšem není jasné, jestli jejich výsledky vezme do úvahy a nebo jestli se k nim postaví stejně jako k těm, které jste jí už dodali.
To se ale nejspíš nedozvíte, protože dosavadní průběh této seance vám už asi patřičně zvednul tlak a probudil ve vás ty nejnižší pudy, takže vhodnou možností, jak se vyhnout kriminálu, je neprodlený odchod. Vaše celkem přiměřené reakce paní doktorka vyhodnotí jako počínající až pokročilou psychickou poruchu a doporučí vám objednat se na psychiatrii.
Než vypadnete, tak se ujistěte, že jste tam v rozrušení nic nezapomněli – to abyste se tam nemuseli vracet!
Jestli máte dojem, že vaše návštěva u paní doktorky vám nic nepřinesla, tak se hluboce mýlíte – byla vám odborně, ovšem sestřičkou, změřena vaše výška a stanovena vaše váha a také jste se dozvěděli, jak vysoko může vyletět váš tlak.
Při odchodu si ještě povšimněte prázdné čekárny, která vás měla varovat.