Ord. praktického lékaře pro dospělé
Máchova 3, Ústí nad Labem

Nedá se tam nikdy dovolat! E-mail ani e-recepty tu taky nemají, v dnešní době nepochopitelné!!! I zdravý člověk musí kvůli blbému receptu hodinu čekat společně s nemocnými lidmi!!

Dobrý den, po přečtení názorů se musím také vyjádřit. Znám paní doktorku i sestřičku. Chápu že se lidem nelíbí pracovní doba paní doktorky, ale nechápu proč si to dost často pletou s pracovní dobou sestřičky.
Zatím se mi nestalo aby sestřička nebyla v práci. Bohužel ordinovat za paní doktorku nemůže. Takže za mě obdivuji sestřičku že pro nás pacienty dělá tolik a v klidu. Bohužel se občas najdou lidi co to nevidí a dávají sodu někomu kdo za to nemůže.

Moje praktická lékařka je nemocná, tak mě sestřička poslala za touto zastupující lékařkou. Protože mi bylo hodně špatně, vydala jsem se tam hned. Paní doktorku neznám, ale za to sestřičku jsem měla tu čest poznat. Dorazila jsem v 10.15, čekárna už byla zamčená a sestra na mě jen vyštěkla, že dnes jsou jen do půl jedenácté a že mi to měla sestra na mém obvodě říct. Ani se nezeptala, co mi je a co potřebuju. Proboha, co kdybych měla vážné problémy??!! Kde to jsme??!!!

Nehorázné!!!!!!!!!!! Skartovala mi lékařskou dokumentaci. Podávám stížnost na KÚ!!!!!!!!!!!!

velmi slabý

Plně souhlasím s názorem níže, k paní doktorce raději ani nechodím a léčím se sama. Čekárna je nabitá a paní doktorka přichází až po deváté hodině a pracuje jen dopoledne. Její telefonování během vyšetřování a dlouhé rozhovory s každou postarší osobou je velmi zdlouhavé. Je sice usměvavá, milá, komunikativní, ale je-li člověku skutečně zle, nemá nejmenší náladu toto podstupovat.

Bohužel jsem se k této paní doktorce přihlásila a teď toho opravdu lituji. Ordinační hodiny by ani psát nemusela, protože je stejně nedodržuje, čekala jsem hodinu a půl v ordinaci a doktorka se ani neobjevila. Kdybych takhle chodila do práce, tak už mě můj zaměstnavatel dávno vyhodí.

Paní doktorka i sestřička jsou obě dvě velice příjemné a milé,kdykoliv jejich ordinaci navštívý někdo z naší rodiny je velmi mile přijat a ošetřen.I když někdy chvíli čekáme jsme s paní doktorkou velice spokojeni. Vždyt u kterého lékaře se nemusí čekat.Jenom asi u špatného, který má málo pacientů.

Kdykoli jsem paní doktorku navštívil,byl jsem vždy perfektné vyšetřen a dostalo se mé i mé manželce výborného ošetření.Paní doktorka i sestřička jsou obě llaskavé a dovedou naslouchat.Naše rodina si nemúže stěžovat.

Paní doktorka je úžasná