MUDr. Soňa Obršálová

Riegrova 901, Hořice, Hořice

MUDr. Soňa Obršálová - Pediatrie Miletín
nám.K.J.Erbena 99, Miletín

Umístění: MUDr.Soňa Obršálová - Pediatrie Hořice Jiný

Bohužel se čeká 2 až 3 hodiny a pacienti předbíhají ty co byli před nimi-tolelováno doktorkou, jinak vyšetření nemohu nic vytknout, takže pokud máte
plno volného času a chcete ho trávit v ordinaci, doporučuji.

Umístění: MUDr. Soňa Obršálová - Pediatrie Miletín Předoperační vyšetření

Dnes jsem byl s nevlastním synem za paní doktorkou kvůli předoperačnímu vyšetření. Bylo domluveno telefonicky s tím, že můžeme přijít kdykoliv v tomhle týdnu. Přijeli jsme v 10:45 hodin, ohlásili jsme se včetně důvodu návštěvy a čekali. Ve 12 hodin vyšla sestra a prohlásila, že jsme měli přijít jiný den a že nás nevezme, protože jdou na oběd. Řekl jsem, že nemám kdy jindy a že to bylo domluvené, tak jsme se dohodli, že nás vezmou po 13 hod. až se vrátí z oběda. Přijeli jsme ve 13 hodin, opět plná čekárna, opět jsme se ohlásili a čekali. Nikdo nám neřekl půl slova a ve 14:35 když jsme se dostali na řadu nám bylo řečeno, že předoperační udělá až poté, co vyřeší všechny nemocné (kterých byla 20 minut před koncem ordinační doby opět plná čekárna).. to už jsem ztratil nervy a odjel domů. Není to první negativní zkušenost (např. neschopnost vyplnit správně dokumenty pro pojišťovnu nebo neschopnost vypsat žádost o transport sanitkou pro dítě po autonehodě).. za mě absolutně neschopná doktorka bez komunikace, udělám vše pro to abychom mohli chodit jinam.

paní doktorka i paní sestřička jsou bezvadné,velmi empatické a k dětem se chovají úžasně.rozhodně doporučuji,jsme s nimi velice spokojení!