Silvia Musilová, psychiatr Olomouc

MUDr. Silvia Musilová

Uložit

Psychiatr Více

13 názor

Uložit


Adresa

Odborný lékař psychiatrie
Žilinská 26a, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Moc děkuji paní doktorce za velkou pomoc a podporu při mém hledání a nalezení cesty zpět z náruče démona alkoholu. Nebýt ní, nežiju. Mohu vřele doporučit.

Ověřený profil

Chodím na pobočku v Kroměříži. Paní doktorka je jen člověk. Nikdo není dokonalý, ale najít kvalitního psychiatra je problém. Možná to není na první pohled vidět, ale v krizové situaci se ukáže jací lidé jsou. V záplavě pacientů, znaleckých posudků, soudních stáních a vedení dvou ordinací je zázrak, že dokáže být oporou a pomoci. Zachránila mi život a to nikdy nemohu zapomenout.

K
Ověřený profil

Neochotná, navíc velmi náladová, nemám s ní dobré zkušenosti

G
Ověřený profil

Dokud paní doktorka vedla svou ordinaci sama, byla moc fajn, úžasný člověk s ochotou pomoc. Bohužel od té doby, co přijala sestru, to jde s její ordinací z kopce. Sestra neochotná, doktorku člověk nemůžu ani vidět a sestra vás může maximálně napsat do "pořadníku" (místo se možná uvolní za půl roku) - do té doby se spousta klientů může zbláznit... Nikdy více, aspoň do té doby, kdy bude mít svou současnou nepříjemnou sestru!!!

P

Citlivá, profesionální. Pomohla mi najít cestu zpět do života. Děkuji.

Rád jsem k ní chodil, příjemně se s ní povídalo, moc hezká ženská a pomohla mi. Jen mi vadila její neochota po zlepšení stavu vysadit léky a nějak podezřele často se vyskytující farmakodealeři...

Napsat prášky umí každý. Nesetkala jsem se se zájmem ani vstřícností. Asi má paní doktorka svých problémů nad hlavu. Už nikdy více.

Cool

Prvotřídní vynikající lékařka, skvělý psychiatr; má ráda lidi a umí s nimi jednat. Vřele doporučuji. Rovněž potvrzuji, že je ještě ke všemu opravdu velmi sexy.

Je to moc sympatická lékařka. Jen by mohla nosit silonky. :-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti