Žilinská 26a, Olomouc
Odborný lékař psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Chodím na pobočku v Kroměříži. Paní doktorka je jen člověk. Nikdo není dokonalý, ale najít kvalitního psychiatra je problém. Možná to není na první pohled vidět, ale v krizové situaci se ukáže jací lidé jsou. V záplavě pacientů, znaleckých posudků, soudních stáních a vedení dvou ordinací je zázrak, že dokáže být oporou a pomoci. Zachránila mi život a to nikdy nemohu zapomenout.

Neochotná, navíc velmi náladová, nemám s ní dobré zkušenosti

G

Dokud paní doktorka vedla svou ordinaci sama, byla moc fajn, úžasný člověk s ochotou pomoc. Bohužel od té doby, co přijala sestru, to jde s její ordinací z kopce. Sestra neochotná, doktorku člověk nemůžu ani vidět a sestra vás může maximálně napsat do "pořadníku" (místo se možná uvolní za půl roku) - do té doby se spousta klientů může zbláznit... Nikdy více, aspoň do té doby, kdy bude mít svou současnou nepříjemnou sestru!!!

Citlivá, profesionální. Pomohla mi najít cestu zpět do života. Děkuji.

Rád jsem k ní chodil, příjemně se s ní povídalo, moc hezká ženská a pomohla mi. Jen mi vadila její neochota po zlepšení stavu vysadit léky a nějak podezřele často se vyskytující farmakodealeři...

Napsat prášky umí každý. Nesetkala jsem se se zájmem ani vstřícností. Asi má paní doktorka svých problémů nad hlavu. Už nikdy více.

Cool

Prvotřídní vynikající lékařka, skvělý psychiatr; má ráda lidi a umí s nimi jednat. Vřele doporučuji. Rovněž potvrzuji, že je ještě ke všemu opravdu velmi sexy.

Je to moc sympatická lékařka. Jen by mohla nosit silonky. :-)

Vypada moc sexi