Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Arogantní přístup, biologická léčba odepřena (m. Bechtěrev). Nyní 5 stadium (věk 44 let).

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

p.Mudr. Augustinová je výborný člověk na svém místě. Profesionál.
Líbí se mi jasné pojmenovaní problému a jasné řešení.
Vzhledem k její vytíženosti neuvěřitelný přístup. Na první pohled přísná , ale velice citlivá DAMA. Kéž by bylo takových lékařů více. DĚKUJI VÁM.

Chtěla bych touto cestou velice poděkovat právě paní Mudr.Augustinové za její přístup k pacientovi. I mě v prvním momentě připadala arogantní, ale nakonec jsem zjistila, že to tak není. Vše mi vysvětlila, doporučila, navrhla. Odcházela jsem velmi spokojená
pacientka ze Sedlce

dobrý den, musím se bohužel připojit k ostatním kritikům....paní doktorka je arogantní, v živote jsem nezažila víc ponižujicího člověka. Jednání neskutečné, ponižující arogantní.pokažde jsem šla odstud s pláčem... poslala jsem ji slušně řečeno k čertum a šla jinam...kortikoidy mi nasadila a uplně zbytečně , žádná diagnoza nenasvědčuje tomu proč jsem je 3/4 roku měla brát :-/ ...jednou jsem tam byla dopoledne , joo to byla vcelku milá...takže jestli paní doktorku , tak možná do 10 dopoledne kdy na vás bude mit možná náladu .odpoledne je to katastrofa !!!!! doufám že není více takových lékařů, když vás něco trápí chcete pomoc a ne se nechat ponižovat :-/

Paní Dr. je možná erudovaná ve své profesi, ale přístup k pacientovi je neskutečně povýšenecký. Na normální otázky pacienta neodpovídá nebo odpovídá tak, že z Vás udělá naprostého hlupáka! Neuvěřitelné! Nedoporučuji tuto dámu z důvodu arogantního, povýšeneckého přístupu. Léčí člověk a k léčbě patří i lidskost, to paní doktorka nepraktikuje.Čas objednání? K ničemu! Do ordinace se dostanete o 1h a půl později a jako bonus dostanete od policie botičku na auto (můj případ). Shrnuto podtrženo, jděte jinam. Myslím, že je dost jiných a lepších doktorů, kteří skutečně léčí a mají úctu ke své profesi.

Je velice snadné zatracovat lékaře subjektivně a anonymně ,ale nejdůležitější je výsledek,a to díky paní doktorce mohu hodnotit jenom v superlativech.Pokrok v léčbě během roku je nesrovnatelný s jinými lékaři i institucemi.
Poznáte-li paní doktorku blíže,zjistíte,že je velice milá a empatická a ochotná udělat vše v jejích možnostech pro svého pacienta.
Takže mnoho díků.
Lenka Frater

POZOR ...Jen pro silné povahy!Lékařka s nejhorším přístupem k pacientům !!!!Procestovala jsem kus světa ,ale takové monstrum jako je p.Augustinová jsem nepotkala.!!/Díky bohu/.Bezcharakterní,sobecká,namyšlená,AROGANTNÍ káča.Chudák její sestřička,ta jen raději sedí a ani nadutá.Zapomíná na to,že každý člověk, natož pak doktor musí léčit své tělo i duši.Vzhledem k jejímu zameření,k ní dochází predevším starší ročníky a s těmi si tedy servítky nebere.U ní v čekárně to vypadá,jako když jdou ovečky na porážku.Je celkem běžné že tu budete čekat cca 2 hod. a to jste objednaní/byla jsem tam 4krát -bezezměny/,natož když nejste objednaní.Tak si vás nikdo ani nehlídne,to klidně můžete stát hned u dveří/.Ale sestři je jinak fajn/.To bohužel nestačí,neboť zdřejmně má zákaz mluvení v ordinaci,aby se těch nebohých babiček a ďedečků nemohla zastat,když si je zrovinka srvíruje Sevda k jídlu.Hlavně před ní nemluvte o přírodních vědách,alternativní medicíně,ale i jóga ji vadí.Zdřejmě nevěří na zázraky.Bojí se toho jako čert kříže.Asi z těch léků ,co udá má dobré provize.Jinak mi to hlava nebre,proč takto studovaný člověk,má tak omezené myšlení.Myslím že skousnu ledacos,ale po každé návšťěvje u ní,musím vyhledat psychologa abych se necítila méněcená/nebo to bude tím že mé jméno nezkrášluje žádný titul?/
Divné je,že čím více se na p.Dr informuji,tím více nabývám dojmu ,že nejsem sama.I Páni-í doktoři z jiných oborů se na ni vyptávají,jaký zní mám pcit atd...?To se mi nikdy nestalo.A že spousta pacientů od ní kvůli její přemíře aroganci odešlo.
Jemi jí líto,ale pokud chcete být léčeni s láskou,zvolte raději jinou ordinaci.!!!Tady na to recept nemají....Good Luck !!!A poliklinice Jih ČB nazdar.

Tak proč někoho hodnotíte,když ho vůbec neznáte a nikdy jste tuto paní doktorku nenavšívila??Pokud chcete roznášet drby,tak si založte svůj web.www.drbárna.cz Tento web,jak jste si asi zapoměla všimnout je určen lidem,aby napsaly své názory na lékaře,kterého navštívili,nebo navštěvují.Nikdo Vás nenutí k této paní doktorce chodit a myslím,že ani tady nikoho nezajímá co jedna paní povídala.Zrovna tak já o Vás,ač Vás neznám,mohu napsat,že jsem slyšela to,nebo ono.Zdá se Vám to fér??Myslím,že pokud paní doktorka o takového pacienta jako jste Vy přijde,může být jedině ráda.To co jste napsala svědčí o vaší ubohosti.

Chtěla bych touto cestou velice poděkovat právě paní Mudr.Augustinové za její ochotu a přístup k pacientovi.Upozorńuji,že jsem nikdy nebyla pacientem této paní dokorky.Mé problémy,kruté bolesti v bederní páteři až do celé nohy začaly již v listopadu 2008.Za tu dobu si mě předávalo velké množství lékařů "jak horký brambor".Byla jsem několikrát i hospitalizovaná,ale bez efektu.Nikdo mi asi nevěřil a proto se ani nesnažili udělat řádné vyšetření.Nakonec jsem skončila na ambulanci bolesti na opiátech,kam mě odkázala neurologie v nemocnici ČB.Mudr.Augustinová mě po zavolání řekla,pokud chcete přijeďte ihned.Podotýkám,že to bylo mimo prac.dobu,kdy vůbec neordinovala!Vyšetřila mě a nasadila léčbu.Nechala mi udělat takový rozbor krve,kterého jsem se za celý rok a půl nedočkala ani v nemocnici.Po léčbě paní doktorky se mi natolik ulevilo,že již nemusím chodit o holi.Pro info.můj věk je 39let.Paní doktorko, Vám patří velký dík a velice si Vás vážím.V neposlední řadě děkuji i skvělé sestřičce paní Petře Eichnerové,která zde podává infuze.Její lidský přístup,citlivost a ohleduplnost se nedá vyjádřit slovy.Paní doktorko a setřičko DĚKUJI,DĚKUJI.Do budoucna přeji mnoho úspěchů v této náročné profesi a hodně spokojených pacientů.
Pacientka ze Soběslavi.

Nezlobte se,ale nemohu souhlasit se špatným hodnocením paní doktorky.Zavolala jsem ji,že moje dcera má bolest nohy.Byla velice příjemná již do telef.a podotýkám,že i když měla jinou starost(stěhování zařízení v ordinaci),okamžitě mě řekla:přijeďte s ní ještě dnes.Po osobním setkání jsem byla já i dcera velice vlídně pozdravena a dcera přijata do její péče.Její péče je na velice dobré úrovni a dělá vše proto aby bolest ustala.Pod jejím vedením jsou i sestřičky na infuzi- nemohu jinak ale i ty jsou velice příjemné a ochotné stejně jako paní doktorka.Bylo by dobré kdyby se člověk setkával ve zdravotnictví jen s takovými vstřínými a uznalými lidmi jako jsou právě tam.Tímto jim alespoň takto děkuji za velkou snahu- lidem pomoci.Marie